Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 127

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kyjov
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Jj, díky tomu lognutí už si nikdy nezavotuju, protože já to doma schytával hláškou "Naposledy hlasováno před XY hodinami z jiného profilu", takže pro mě byla šance jedině votovat na mobilu nebo v práci - což teď odpadá, no. Ale tak díky, že jsem si mohl zavotovat aspoň ten týden...

    čau, vypadá to, že doma máš sdílenou veřejnou IP s vícero uživateli v síti, obrátil bych se na tvého poskytovatele

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by Mikes View Post
    čau, vypadá to, že doma máš sdílenou veřejnou IP s vícero uživateli v síti, obrátil bych se na tvého poskytovatele
    To mu vůbec nepomůže. Pokud má sdílenou IP adresu tak hold je s někým dalším v síti, kdo tu hraje. A platit si vlastní veřejnou IP adresu kvůli VOTE je celkem blbost.

  3. #3
    Quote Originally Posted by Mikes View Post
    čau, vypadá to, že doma máš sdílenou veřejnou IP s vícero uživateli v síti, obrátil bych se na tvého poskytovatele
    To já vím, že mám. Ale předtím jsem mohl aspoň hlasovat právě třeba v klidu z práce nebo na mobilu po cestě do práce. Ale s teď s tím lognutím do hry, mi tohle všechno padá.

    Tak v dnešní době má snad každý internet v mobilu připoj se na chvilku na mobil buď hot spotem pokud máš noťas nebo kabelem do pc a je to
    No, to taky dělám, ale i to někdy neklapne

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top