Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 9 of 13 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 127
  1. #81
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Ostrava
    Posts
    22
    ...

  2. #82
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Zarreact View Post
    Jsem rád, že se tady sešlo nakonec hodně rozumných lidí, co dokáží trochu přemýšlet. Snad se to dostane na patřičná místa a vyhodnotí to rozumně. Vote systém, tak jak doteď fungoval, by měl fungovat dále. Musíme se dívat na výsledky a ovoce co to sklidilo. To že pár farmářů je naštvaných, to se bude dít vždycky. Ale jak koukám, tak většina tady umí přemýšlet a současný pozastavený vote podporuje.
    vše si čteme, nebojte ale nějaká rozhodnutí nelze udělat z fleku, dejte tomu chvíli, vyřešíme to tou nejlepší cestou

  3. #83
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Kazdy tu pise o serverech, kde za vote mate xy veci, ale nikdo nenapise jakou verzi ten server ma, jake rate, kolik lidi atd. atd. Je jasne, ze na 1000x H5 PvP serveru bude za par vote Top gun s max. enchantem a SA.

    Uz pred spustenim vote psalo nekolik lidi o tom, ze by se mel reward upravit, protoze jde ziskat top veci snadne. A jedine co Sroubek udelal bylo zvednuti vsech cen.

    Ten, kdo to vote navrhl asi vi jak funguje a asi vi jak ho o*****, protoze se ho strasne moc zastava a nevidi tu druhou stranku veci. Kdyby to tak nebylo, tak se tohotak fanaticky nezastava.

    Neuvěřitelné konspirační teorie tě napadaj.

    Random z Giranu, lul.

  4. #84
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    Patřím k těm hráčům kteří se k L2 a taky sem vrátili po delší odmlce protože na hraní už nebyl čas přišla práce, clan se rozpadl atd. Kámoš mi řekl že startuje tuzemskej server navic DE na kterým sem hrál už předtím tak sem si řekl pecka po práci si zahraju (protože L2 ze sebe člověk jen tak nevymaže) a pojedu si v klídku svoje tempíčko, v český komunitě!, časem se k někomu přidám ať si užiju i nějaký to RB, CS, PVP.
    Kšeftování v giranu je sice super a udělám si aden dost na to abych měl top A equipy atd. už dělám i na Sku ale narovinu jediná možnost pro mě jak získat např ten SC 11,12,13 je prostě přes vote, např. enchanty si rychleji naspoilim než vyvotuju a ikdyby jich tu bylo v oběhu milion stejně jich 90% prorupem .
    Z mýho pohledu tu proti VOTE a odměnám nejvíc řvou ty (nechci psát děcka) co farmí a maj na to čas, mají možnost chodit a nabíjet krystaly (nic špatnýho z jejich strany). Ví že bez vote by se drtivá většina neměla možnost dostat např. k těm už milionkrát zmíněným krystalům, nebo aspoň ne teď, a oni by tu měli o konkurence pro PVP/OLY/RB míň a mohli si v klidu říkat jaký sou "owneři". Ale časem by tu bylo podle mě i míň lidí, protože když budu vědět že se k tomu nemám šanci dostat tak co tady budu dělat - každýho nebude bavit jen farmit do nekonečna a abych půl roku čekal na to abych se dostal k SC13, to by mě to dřív přestalo bavit než se k němu profarmim nebo proobchoduju.
    Podle mě všichni i tihle "top hráčí" mají stejný podmínky pro votování v ničem nejsou omezení. Časem (až dostanou vytouženej krystal) stejně každýho přestane bavit hrotit klikani WC a bouchne tam jeden a dva denně že se časem něco nasbírá.

    Tak nedržkujte a Votujte - z mýho pohledu to serveru jen pomůže a bude to tu zajímavý pro všechny i nově příchozí, ne jen pro ty co na to mají čas to hroutit horem spodem.
    Díky GM za práci a péči o server - přeuju pevný nervy

    mrchaCZ
    p.s. Ta hra nás má bavit :-)
    Last edited by slotrik; 30-11-2017 at 12:40.

  5. #85
    GE19 VIP
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Trenčín
    Posts
    17
    Ako tak precitavam jednotlive nazory, tak prevazna vacsina ludi je zo systemom odmeny za WC spokojna (mozno az na par vynimiek), tu by sa asi nemuselo nic menit.

    Niektorym vsak robi problem fakt, ze par jedincom sa podarilo ziskat velky pocet WC, za pomerne kratku dobu. (urcite ich to muselo stat vela usilia, postup tu bol zverejneny)
    Predpokladam, ze sa jednalo o votovanie na portali HopeZone, tam staci len zmenit IP a votuje sa dalej.
    Tym padom by mohlo byt riesenie pomerne jednoduche, aby sa niektorym jednotlivcom dalo vyhovet - ponechat votovanie len cez portal TopZone, kde maju vacsie ochrany (tiez sme sa tam neumiestnili zrovna najhorsie, v top10) :

    ,,Vote systém – topzone
    1. TopZone umožnuje jedno vote z jedné IP na jednom PC na jednom účtu co u nich máte registrovaný.
    2. Pokud jde někdo z jiné IP a jiného cote účtu, ale ze stejného PC zpravidla končí banem, nevím na jak dlouho "
    Last edited by ujonexus; 30-11-2017 at 12:27.

  6. #86
    Jsem toho nazoru, ze se to nemelo zastavit hned na zacatku jen kvuli "brekotu". Trh se se vsim srovna sam. Vydela/prodela par prvnich obchodujicich, jako vzdy. Pokud muzu neco lehce ziskat, cena bude nizka. Votovani nelimituje nikoho a kazdy ma stejne podminky. A nemyslim si ze to vyresi zvyseni ceny itemu. Pocka se o par dnu vice a na trhu se objevi stejne mnozstvi.

    Predelanim vote na unikatni IP+hwid budu v nevyhode jako asi vice hracu. Hraju s pritelkyni a doted jsme hlasovali 3x (2x mobilni data, 1x sdilena IP). Ted budeme hlasovat 1x (pokud budeme hlasovat), protoze fakt nebudeme mit naladu na to se kazdy den 2x pripojovat do hry pres mobilni data abychom si mohl pricist dalsich 2x50 WC (Hopzone+Topzone 2x denne). Ziskani BEWS/SC13 se mi povede po 35 dnech - timto vote prestalo mit smysl a nebudu to delat ;) I kdybych musel votovat "jen" nejakych 17 dnu, tak je to proste maly reward ve forme spotrebniho zbozi.

    Nekoukejte porad na to co by mohli mit ostatni, ale koukejte i na to co to prinasi vam. Nabizi to rychlejsi srovnani rozdilu urovne mezi hraci, vsichni maji stejne podminky. Vote je dobry napad, ale timhle se podle me pohrbi.

  7. #87
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by JustAnotherStar View Post
    Jsem toho nazoru, ze se to nemelo zastavit hned na zacatku jen kvuli "brekotu". Trh se se vsim srovna sam. Vydela/prodela par prvnich obchodujicich, jako vzdy. Pokud muzu neco lehce ziskat, cena bude nizka. Votovani nelimituje nikoho a kazdy ma stejne podminky. A nemyslim si ze to vyresi zvyseni ceny itemu. Pocka se o par dnu vice a na trhu se objevi stejne mnozstvi.

    Predelanim vote na unikatni IP+hwid budu v nevyhode jako asi vice hracu. Hraju s pritelkyni a doted jsme hlasovali 3x (2x mobilni data, 1x sdilena IP). Ted budeme hlasovat 1x (pokud budeme hlasovat), protoze fakt nebudeme mit naladu na to se kazdy den 2x pripojovat do hry pres mobilni data abychom si mohl pricist dalsich 2x50 WC (Hopzone+Topzone 2x denne). Ziskani BEWS/SC13 se mi povede po 35 dnech - timto vote prestalo mit smysl a nebudu to delat ;) I kdybych musel votovat "jen" nejakych 17 dnu, tak je to proste maly reward ve forme spotrebniho zbozi.

    Nekoukejte porad na to co by mohli mit ostatni, ale koukejte i na to co to prinasi vam. Nabizi to rychlejsi srovnani rozdilu urovne mezi hraci, vsichni maji stejne podminky. Vote je dobry napad, ale timhle se podle me pohrbi.
    "Budu v nevýhodě"
    Lidi prosím vás, už se konečně zamyslete. Člověk který bude fungovat na 150% tak musí mít větší odměnu, než člověk který převede věci z leve strany na pravou dle návodu. (člověk, který neudělá nic na víc a po splnění úkolu čeká na další = neudělá nic sám od sebe na víc..... Typický dělník)

    Tady fakt netřeba motat nějakou výhodu a nevýhodu Nezáviďte prosím ostatním

  8. #88
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Je smutný, že kvůli několika jedincům, kteří si striktně hlídají RBčka a asi nechodí do práce (nebo si to chodí někam odsedět a hrají tam), se začlo takhle panikařit. Vote systém, v podobě v jaké byl, naštval jednotky lidí, jeho aktuální stopnutí naštvalo těch lidí vyšší desítky...

    To je taková ta L2 klasika, kdy top (nolife) farmeři pláčou, že nemají pořádnou konkurenci, ale jakmile se objeví nějaký zjednodušení pro casual hráče, kterým by to pomohlo je dohnat, tak se zase pláče, že je to nefér Najednou by byly ty topíci nejradši, kdyby všichni ostatní běhali forever v karmianu...

    Nejlepším příkladem je pláč v hero shoutech o tom, že lidí nechodí oly - nechodí jí většinou proto, protože s těma A/S gunama bez SA by tam byly akorát pro smích... Tomu mohl krásně pomoct vote systém a SC 12-13 dosažitelný víceméně pro kohokoliv, kdo by měl zájem.
    Ve výsledku by právě ty SC byly jediný, co by částečně ztratilo na hodnotě. Možná trochu i EWS, ale potom co by všichni gambleři porupali guny, by se zase zvedla cena matroše, keyů a receptů

  9. #89
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    "Budu v nevýhodě"
    Lidi prosím vás, už se konečně zamyslete. Člověk který bude fungovat na 150% tak musí mít větší odměnu, než člověk který převede věci z leve strany na pravou dle návodu. (člověk, který neudělá nic na víc a po splnění úkolu čeká na další = neudělá nic sám od sebe na víc..... Typický dělník)

    Tady fakt netřeba motat nějakou výhodu a nevýhodu Nezáviďte prosím ostatním
    Špatně jsem se vyjádřil, nevybral jsem to slovo dobře Nikomu nic nezávidím, právě se divím, že lidi pořád koukají na ostatní. Jen jsem chtěl vysvětlit jiný pohled na věc - pro mě to nebude vůbec zajímavé. Ale já tu odměnu z vote nepotřebuju.
    Last edited by JustAnotherStar; 30-11-2017 at 13:00.

  10. #90
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by JaMiskater View Post
    Je smutný, že kvůli několika jedincům, kteří si striktně hlídají RBčka a asi nechodí do práce (nebo si to chodí někam odsedět a hrají tam), se začlo takhle panikařit. Vote systém, v podobě v jaké byl, naštval jednotky lidí, jeho aktuální stopnutí naštvalo těch lidí vyšší desítky...

    To je taková ta L2 klasika, kdy top (nolife) farmeři pláčou, že nemají pořádnou konkurenci, ale jakmile se objeví nějaký zjednodušení pro casual hráče, kterým by to pomohlo je dohnat, tak se zase pláče, že je to nefér Najednou by byly ty topíci nejradši, kdyby všichni ostatní běhali forever v karmianu...

    Nejlepším příkladem je pláč v hero shoutech o tom, že lidí nechodí oly - nechodí jí většinou proto, protože s těma A/S gunama bez SA by tam byly akorát pro smích... Tomu mohl krásně pomoct vote systém a SC 12-13 dosažitelný víceméně pro kohokoliv, kdo by měl zájem.
    Ve výsledku by právě ty SC byly jediný, co by částečně ztratilo na hodnotě. Možná trochu i EWS, ale potom co by všichni gambleři porupali guny, by se zase zvedla cena matroše, keyů a receptů

    nejsi náhodou ownage guy? Protože brečí jen ownage kvůli vote.
    Kvůli oly psali jen lidi od Wellknown uNknown, kteří proti vote systému nemaj nic :O

    Navíc BSC13 pomůže lidem co hrajou málo a chodí do práce v pvp na AQ proti ownage ve 4 ráno?
    Interesting.

 

 
Page 9 of 13 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top