Quote Originally Posted by Nachrade View Post
Já nemám na vote systém ani pozitivní ani negativní názor. Na to abych si ho vytvořil nemám ty pravé informace.
Dá se předpokládat, že mimo udaný průměr, existuje dolní extrém hráčů, kteří na vote systém dlabou, nebo zavotovali jen párkrát na zkoušku. Stejně jako existence horního extrému, kde se budou nacházet šikulové, kteří nějakým (v celku jedno jakým) způsobem navotovalo dost.
Pokud mám já (a mě podobní hráči), v roli aktivního legit votera s 2 voty za 12 h, určit do jaké míry jsou tyto pomluvy mimo, tak prostě mi tento 3 stránkový topic neposkytuje odpověď.
Nicméně chápu tvoje obavy z paniky.
//Sroubek: Vše bylo v mezích toho co jsme umožnili a šlo i tak jen o jedince. Pro server to bylo prospěšné. Nový systém to omezí na hwid, takže vícero vote už moc nehrozí a pokud ano tak dost pracně. Pro vote bude nutno se z daného PC lognout do hry než se hlasování provede. Takže, kdo bude chtít provede vote z domova, z práce a celkem se nadře, tak uvidíme zda to lidi moc neodradí a nepošle to celou snahu kolem vote k šípku.

Vzhledem k tomu co to nadělalo ingame, nevidím jinou cestu jak lidi uklidnit, než takto.