Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
  1. #11
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by glycerin View Post
    Ty vždycky musíš napsat nějaké tvé ***** úplně mimo topic
    ked v tom spolu s uniquitom vidite OT tak vas uprimne lutujem...

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    On mu tam napíše, že to video stálo za nic z pohledu kamery, že tam není nic vidět a ty sem napíšeš ***** ohledně oly tak mi pověz jakou to ma souvislost ty chytrolíne

  3. #13
    GF, rozjeli jste nás hezky. Naše organizace byla hodně špatná včera. Uni, ten Logyho pohled, já se mu nedivím, kdyby jsi viděl můj pohled, se kterým jsem hrál, jen aby se mi to nesekalo, tak to se teprve budeš smát.

    A jak to nakonec dopadlo? Po prvním zrušením waru jsem se na to vysral, vypnul hru a šel spát.

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    GF, rozjeli jste nás hezky. Naše organizace byla hodně špatná včera. Uni, ten Logyho pohled, já se mu nedivím, kdyby jsi viděl můj pohled, se kterým jsem hrál, jen aby se mi to nesekalo, tak to se teprve budeš smát.

    A jak to nakonec dopadlo? Po prvním zrušením waru jsem se na to vysral, vypnul hru a šel spát.
    To máš doma co za kalkulačku ? si vypni efekty skillu a je to ne ?

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    GF, rozjeli jste nás hezky. Naše organizace byla hodně špatná včera. Uni, ten Logyho pohled, já se mu nedivím, kdyby jsi viděl můj pohled, se kterým jsem hrál, jen aby se mi to nesekalo, tak to se teprve budeš smát.

    A jak to nakonec dopadlo? Po prvním zrušením waru jsem se na to vysral, vypnul hru a šel spát.

    gf , jsem rád že se ukázal charakter každého hráče. Nádherná ukazka toho jak to bude vypada když to povede Deserter (aspoň on se tam prezentoval tak že to vede). Wralth, Boucik a zbytek co to chtějí hrát fér gf. Jinak pak piště něco o pvp když sundáte war

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    hlavně při dalších akcích nezapomeňte napsat něco o FOI jako to bylo pod portem k V. tohle pvp bylo 2v1 FOI ve váš prospěch (a ani to nepomohlo)

  7. #17
    Quote Originally Posted by glycerin View Post
    To máš doma co za kalkulačku ? si vypni efekty skillu a je to ne ?
    Hele mám noťas a v jeho slávě byl dobrej, bohužel už je 5 let starej. Hold jeho časy, když jsem minulé DE tahal 9 boxů v pohodě už je dávno pryč.

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Hele mám noťas a v jeho slávě byl dobrej, bohužel už je 5 let starej. Hold jeho časy, když jsem minulé DE tahal 9 boxů v pohodě už je dávno pryč.
    Ho zkus procistit/preinstalovat a treba se na par boxu jeste chytne... O.o

  9. #19
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Slyšel jsem, že to kluci z Ownage drží up, aby si to nikdo nemohl zabít. Že vám není hanba!

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    27
    V notasu je to horsi, tam ty komponenty dostavaj vetsi coudy... většina notasu vydrží s max výkonem tak rok, pak uz to jde do kopru... proto mam lenovo na firmu, hezky po 12 měsících jdes, řeknes je to lenovo funguje spatne a ani se te neptaj a uz si vybiras nový

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top