Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Xende View Post
    To je sice pekne, ale to ze kazdy rok jsou predvanocni slevy a black friday je vsem znama vec, to ze nekdo nepockal je jeho blbost. To ze bude nejake votovani a zvyhodneni pro nove prichozi hrace vedeli mozna tak GM. Coz pak moc fer pro hrace kteri uz na serveru funguji nakou dobu neni.

    Proč by to nebylo fér pro hráče, kteří už na serveru fungují nějakou dobu? WTF bro? RLY? Mě nepřestává udivovat ten duch CZ/SK závistivých lidí

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by bagetak View Post
    CRP budou jen pro nove klany nebo i pro jiz existujici klany ? protoze se me pokud nelibi ze by nekdo dostal vpodstate zadarmo klan level 7 kdyz ostatni na to vynakladaji velke mnozstvi usili a jsou tu od zacatku serveru, pro nektere mensi klany by tak bylo lepsi rozpustit a zalozit klan znovu a byli by na tom lip a to by znevyhodnovalo ostatni.
    Quote Originally Posted by Xende View Post
    Souhlasim s vyse uvedenym, na klan lvl 6 jsme se dost nadreli a neprijde mi fer to nekomu davat zadarmo, jen za to, ze sem prijde hrat, my take prisli hrat s 15 lidmi pred mesicem nikdo nam nic zadarmo nedal. Naopak jsme jeste platili za prestupy atd.
    A vy dva jako nechcete aby sem přišel nějaký nový klan? Já radši volím 40 nových hráčů a dat jim CRP .. však to nijak neovlivní chod serveru.... teda ovlivní.... nový funkč. klan by přineslo jen pozitiva, ale to vy asi vůbec nechápete proč se toto vše dělá... tady jen někteří remcají, že oni si něco pracně udělali a jiný to dostane se slevou... A bonus +50% EXp vám nevadí? Že se vyexpí rychleji nežli jste se vyexpili Vy? To je ok jo?
    Za mě teda palec nahoru.. za vše.. co tu kdo udělá proto aby to přitáhlo někoho dalšího(CRP, +XP, videa, vote, pomoc hráčů nováčkům ingame atd.)

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Proč by to nebylo fér pro hráče, kteří už na serveru fungují nějakou dobu? WTF bro? RLY? Mě nepřestává udivovat ten duch CZ/SK závistivých lidí
    Zavist? Kde? Prosim specifikuj. Pokud vim, tak se tu bavime v teoreticke rovine...

    Quote Originally Posted by Ravenn View Post
    A vy dva jako nechcete aby sem přišel nějaký nový klan? Já radši volím 40 nových hráčů a dat jim CRP .. však to nijak neovlivní chod serveru.... teda ovlivní.... nový funkč. klan by přineslo jen pozitiva, ale to vy asi vůbec nechápete proč se toto vše dělá... tady jen někteří remcají, že oni si něco pracně udělali a jiný to dostane se slevou... A bonus +50% EXp vám nevadí? Že se vyexpí rychleji nežli jste se vyexpili Vy? To je ok jo?
    Za mě teda palec nahoru.. za vše.. co tu kdo udělá proto aby to přitáhlo někoho dalšího(CRP, +XP, videa, vote, pomoc hráčů nováčkům ingame atd.)
    Samozrejmne jsem rad, za nove lidi na serveru. To nestaci ten bonus exp pro novacky? Ten je vyuzitelny vsemi stejne a nezvyhodnuje urcite skupiny.

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Xp je bonus pro jednotlivce.... CRP je bonus pro klan.... přitáhnout klan z jiného serveru je mnohem těžší, než jednotlivce. Prostě nekoukej na to, kolik úsilí a času něco stálo Tebe...
    Taky si dneska můžeš jít koupit nový telefon a za týden ho budou mít v akci... tak to v životě prostě je, furt se něco mění a vyvíjí...jinak bychom zůstali v době kamenné.

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    4
    No ocividne tu nikdo nechape princip toho o co mi tu jde, takze se dalsi diskuze na tohle tema vzdavam.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    My Tě chápeme oč Ti jde... ale snažím se Ti vysvětlit..proč to nemůže být tak, jak by jsi to chtěl Ty. To co tu popisuješ by fungovalo, kdyby server nebyl závislí na přísunu nových hráčů. Jistě i do budoucna budou takové to změny, které nemají vliv na ostatní hráče a nováčkům to pomůže.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    9
    Po Vánocích nově příchozím 2. přestup grátis a od února subku navrch!

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Quote Originally Posted by Wuthar View Post
    Po Vánocích nově příchozím 2. přestup grátis a od února subku navrch!
    Jsou servery kde je 1. i druhý přestup za pár aden a nikomu to nevadí.Já osobně si přestupy normálně dělám a vubec mi nevadí,že si je ostatní koupí jakkoliv to jde.

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Věřte mi že hraju Lajnu už hodně dlouho ale na žadnem serveru se úpravy tak nediskutovali jako tady.Prostě to majitel a GM nastavili a vubec se nikoho neptali.Lidi přišli a hrají dodnes a na forku jsem neviděl nějaké návrhy jako tady.Lidi prostě hrajou tak jak je to nastaveno i když se ve hře během provozu dělají různé úpravy.GM a majitel se prostě o tom vubec s nikym nebaví.Prostě to tak je a hotovo.A věřte nevěřte lidi zustali a baví se hrou tak jak to má být.

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Šroubku šlo by ještě udělat změnu ve VOTE? 1 minuta je děsně málo. Nestihneš odvotovat na všech serverech. Kor když Hopzone na stránce těží nějaké ty bitcoiny, zatíží to CPU a než se načte ta jejich Captcha tak je to minuta.. pak chceš dát VOTE na další server a máš smůlu... znova relog hry abys mohl hlasovat.

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top