Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 22

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    6
    Ahoj,
    teď jsem vytvořil novej acc(nový mail), novej character(první char na účtu) a žádný bonus. Co dělám špatně?

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    5
    Aktualizoval jsis system?

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    6
    Ne. Ale teď už jo a vidím to. Takže vyřešeno.

    Děkuju za pomoc!

  4. #4
    Bonusy pro novacky - proc ne? Na 30k CRP jen tak nekdo nedosahne a pokud ano, tak bude jen dobre ze tu bude o 40 unikatnich hracu vice Bonus EXP vyuziji i soucasni hraci pri vytvareni dalsich petu, to je win pro vsechny.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    9
    Po Vánocích nově příchozím 2. přestup grátis a od února subku navrch!

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Quote Originally Posted by Wuthar View Post
    Po Vánocích nově příchozím 2. přestup grátis a od února subku navrch!
    Jsou servery kde je 1. i druhý přestup za pár aden a nikomu to nevadí.Já osobně si přestupy normálně dělám a vubec mi nevadí,že si je ostatní koupí jakkoliv to jde.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Věřte mi že hraju Lajnu už hodně dlouho ale na žadnem serveru se úpravy tak nediskutovali jako tady.Prostě to majitel a GM nastavili a vubec se nikoho neptali.Lidi přišli a hrají dodnes a na forku jsem neviděl nějaké návrhy jako tady.Lidi prostě hrajou tak jak je to nastaveno i když se ve hře během provozu dělají různé úpravy.GM a majitel se prostě o tom vubec s nikym nebaví.Prostě to tak je a hotovo.A věřte nevěřte lidi zustali a baví se hrou tak jak to má být.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Šroubku šlo by ještě udělat změnu ve VOTE? 1 minuta je děsně málo. Nestihneš odvotovat na všech serverech. Kor když Hopzone na stránce těží nějaké ty bitcoiny, zatíží to CPU a než se načte ta jejich Captcha tak je to minuta.. pak chceš dát VOTE na další server a máš smůlu... znova relog hry abys mohl hlasovat.

  9. #9
    Jj to bych určitě práve kvůli výše zmíněným situacím navýšil, 120s by bylo optimální

  10. #10
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Prodlouženo na 120 sec.

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top