Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Hybrid View

  1. #1
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731

    Vote - bonus start - bonus clan - vendor buff

    Vážení hráči a hráčky,


    v tomto článku přinášíme kupu nových pozitivních informací, tak se do toho pustíme bez dlouhých průtahů. Celý týden byl v provozu testovací provoz Vote systému, který se blíží ke svému úspěšnému konci. Provedli jsme mnoho změn a korekcí a jsme připraveni uvést jej do “ostrého provozu”...

    Více na našem webu: https://www.lineage2.cz/cs/news/89-v...an-vendor-buff

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6
    CRP budou jen pro nove klany nebo i pro jiz existujici klany ? protoze se me pokud nelibi ze by nekdo dostal vpodstate zadarmo klan level 7 kdyz ostatni na to vynakladaji velke mnozstvi usili a jsou tu od zacatku serveru, pro nektere mensi klany by tak bylo lepsi rozpustit a zalozit klan znovu a byli by na tom lip a to by znevyhodnovalo ostatni.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by bagetak View Post
    CRP budou jen pro nove klany nebo i pro jiz existujici klany ? protoze se me pokud nelibi ze by nekdo dostal vpodstate zadarmo klan level 7 kdyz ostatni na to vynakladaji velke mnozstvi usili a jsou tu od zacatku serveru, pro nektere mensi klany by tak bylo lepsi rozpustit a zalozit klan znovu a byli by na tom lip a to by znevyhodnovalo ostatni.
    Souhlasim s vyse uvedenym, na klan lvl 6 jsme se dost nadreli a neprijde mi fer to nekomu davat zadarmo, jen za to, ze sem prijde hrat, my take prisli hrat s 15 lidmi pred mesicem nikdo nam nic zadarmo nedal. Naopak jsme jeste platili za prestupy atd.

  4. #4
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by Xende View Post
    Souhlasim s vyse uvedenym, na klan lvl 6 jsme se dost nadreli a neprijde mi fer to nekomu davat zadarmo, jen za to, ze sem prijde hrat, my take prisli hrat s 15 lidmi pred mesicem nikdo nam nic zadarmo nedal. Naopak jsme jeste platili za prestupy atd.
    Hele já jsem se také nadřel, abych si vydělal peníze na nový mobilní telefon a před měsícem jsem si ho koupil. No a teď jsou předvánoční slevy a Black Friday a mohl jsem si ho pořídit za mnohem nižší cenu. :/ Prostě, ber to tak, že to je sleva pro nové současné hráče.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Hele já jsem se také nadřel, abych si vydělal peníze na nový mobilní telefon a před měsícem jsem si ho koupil. No a teď jsou předvánoční slevy a Black Friday a mohl jsem si ho pořídit za mnohem nižší cenu. :/ Prostě, ber to tak, že to je sleva pro nové současné hráče.
    To je sice pekne, ale to ze kazdy rok jsou predvanocni slevy a black friday je vsem znama vec, to ze nekdo nepockal je jeho blbost. To ze bude nejake votovani a zvyhodneni pro nove prichozi hrace vedeli mozna tak GM. Coz pak moc fer pro hrace kteri uz na serveru funguji nakou dobu neni.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Xende View Post
    To je sice pekne, ale to ze kazdy rok jsou predvanocni slevy a black friday je vsem znama vec, to ze nekdo nepockal je jeho blbost. To ze bude nejake votovani a zvyhodneni pro nove prichozi hrace vedeli mozna tak GM. Coz pak moc fer pro hrace kteri uz na serveru funguji nakou dobu neni.

    Proč by to nebylo fér pro hráče, kteří už na serveru fungují nějakou dobu? WTF bro? RLY? Mě nepřestává udivovat ten duch CZ/SK závistivých lidí

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by bagetak View Post
    CRP budou jen pro nove klany nebo i pro jiz existujici klany ? protoze se me pokud nelibi ze by nekdo dostal vpodstate zadarmo klan level 7 kdyz ostatni na to vynakladaji velke mnozstvi usili a jsou tu od zacatku serveru, pro nektere mensi klany by tak bylo lepsi rozpustit a zalozit klan znovu a byli by na tom lip a to by znevyhodnovalo ostatni.
    Quote Originally Posted by Xende View Post
    Souhlasim s vyse uvedenym, na klan lvl 6 jsme se dost nadreli a neprijde mi fer to nekomu davat zadarmo, jen za to, ze sem prijde hrat, my take prisli hrat s 15 lidmi pred mesicem nikdo nam nic zadarmo nedal. Naopak jsme jeste platili za prestupy atd.
    A vy dva jako nechcete aby sem přišel nějaký nový klan? Já radši volím 40 nových hráčů a dat jim CRP .. však to nijak neovlivní chod serveru.... teda ovlivní.... nový funkč. klan by přineslo jen pozitiva, ale to vy asi vůbec nechápete proč se toto vše dělá... tady jen někteří remcají, že oni si něco pracně udělali a jiný to dostane se slevou... A bonus +50% EXp vám nevadí? Že se vyexpí rychleji nežli jste se vyexpili Vy? To je ok jo?
    Za mě teda palec nahoru.. za vše.. co tu kdo udělá proto aby to přitáhlo někoho dalšího(CRP, +XP, videa, vote, pomoc hráčů nováčkům ingame atd.)

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Proč by to nebylo fér pro hráče, kteří už na serveru fungují nějakou dobu? WTF bro? RLY? Mě nepřestává udivovat ten duch CZ/SK závistivých lidí
    Zavist? Kde? Prosim specifikuj. Pokud vim, tak se tu bavime v teoreticke rovine...

    Quote Originally Posted by Ravenn View Post
    A vy dva jako nechcete aby sem přišel nějaký nový klan? Já radši volím 40 nových hráčů a dat jim CRP .. však to nijak neovlivní chod serveru.... teda ovlivní.... nový funkč. klan by přineslo jen pozitiva, ale to vy asi vůbec nechápete proč se toto vše dělá... tady jen někteří remcají, že oni si něco pracně udělali a jiný to dostane se slevou... A bonus +50% EXp vám nevadí? Že se vyexpí rychleji nežli jste se vyexpili Vy? To je ok jo?
    Za mě teda palec nahoru.. za vše.. co tu kdo udělá proto aby to přitáhlo někoho dalšího(CRP, +XP, videa, vote, pomoc hráčů nováčkům ingame atd.)
    Samozrejmne jsem rad, za nove lidi na serveru. To nestaci ten bonus exp pro novacky? Ten je vyuzitelny vsemi stejne a nezvyhodnuje urcite skupiny.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Xp je bonus pro jednotlivce.... CRP je bonus pro klan.... přitáhnout klan z jiného serveru je mnohem těžší, než jednotlivce. Prostě nekoukej na to, kolik úsilí a času něco stálo Tebe...
    Taky si dneska můžeš jít koupit nový telefon a za týden ho budou mít v akci... tak to v životě prostě je, furt se něco mění a vyvíjí...jinak bychom zůstali v době kamenné.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Už to "WC" splachuje? Chci si dneska spláchnout SC 13ku

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top