Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. #1
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731

    Vote - bonus start - bonus clan - vendor buff

    Vážení hráči a hráčky,


    v tomto článku přinášíme kupu nových pozitivních informací, tak se do toho pustíme bez dlouhých průtahů. Celý týden byl v provozu testovací provoz Vote systému, který se blíží ke svému úspěšnému konci. Provedli jsme mnoho změn a korekcí a jsme připraveni uvést jej do “ostrého provozu”...

    Více na našem webu: https://www.lineage2.cz/cs/news/89-v...an-vendor-buff

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6
    CRP budou jen pro nove klany nebo i pro jiz existujici klany ? protoze se me pokud nelibi ze by nekdo dostal vpodstate zadarmo klan level 7 kdyz ostatni na to vynakladaji velke mnozstvi usili a jsou tu od zacatku serveru, pro nektere mensi klany by tak bylo lepsi rozpustit a zalozit klan znovu a byli by na tom lip a to by znevyhodnovalo ostatni.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Už to "WC" splachuje? Chci si dneska spláchnout SC 13ku

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by bagetak View Post
    CRP budou jen pro nove klany nebo i pro jiz existujici klany ? protoze se me pokud nelibi ze by nekdo dostal vpodstate zadarmo klan level 7 kdyz ostatni na to vynakladaji velke mnozstvi usili a jsou tu od zacatku serveru, pro nektere mensi klany by tak bylo lepsi rozpustit a zalozit klan znovu a byli by na tom lip a to by znevyhodnovalo ostatni.
    Souhlasim s vyse uvedenym, na klan lvl 6 jsme se dost nadreli a neprijde mi fer to nekomu davat zadarmo, jen za to, ze sem prijde hrat, my take prisli hrat s 15 lidmi pred mesicem nikdo nam nic zadarmo nedal. Naopak jsme jeste platili za prestupy atd.

  5. #5
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by Xende View Post
    Souhlasim s vyse uvedenym, na klan lvl 6 jsme se dost nadreli a neprijde mi fer to nekomu davat zadarmo, jen za to, ze sem prijde hrat, my take prisli hrat s 15 lidmi pred mesicem nikdo nam nic zadarmo nedal. Naopak jsme jeste platili za prestupy atd.
    Hele já jsem se také nadřel, abych si vydělal peníze na nový mobilní telefon a před měsícem jsem si ho koupil. No a teď jsou předvánoční slevy a Black Friday a mohl jsem si ho pořídit za mnohem nižší cenu. :/ Prostě, ber to tak, že to je sleva pro nové současné hráče.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    6
    Ahoj,
    teď jsem vytvořil novej acc(nový mail), novej character(první char na účtu) a žádný bonus. Co dělám špatně?

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    5
    Aktualizoval jsis system?

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    6
    Ne. Ale teď už jo a vidím to. Takže vyřešeno.

    Děkuju za pomoc!

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Hele já jsem se také nadřel, abych si vydělal peníze na nový mobilní telefon a před měsícem jsem si ho koupil. No a teď jsou předvánoční slevy a Black Friday a mohl jsem si ho pořídit za mnohem nižší cenu. :/ Prostě, ber to tak, že to je sleva pro nové současné hráče.
    To je sice pekne, ale to ze kazdy rok jsou predvanocni slevy a black friday je vsem znama vec, to ze nekdo nepockal je jeho blbost. To ze bude nejake votovani a zvyhodneni pro nove prichozi hrace vedeli mozna tak GM. Coz pak moc fer pro hrace kteri uz na serveru funguji nakou dobu neni.

  10. #10
    Bonusy pro novacky - proc ne? Na 30k CRP jen tak nekdo nedosahne a pokud ano, tak bude jen dobre ze tu bude o 40 unikatnich hracu vice Bonus EXP vyuziji i soucasni hraci pri vytvareni dalsich petu, to je win pro vsechny.

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top