Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Tedy já ráno opravdu WC potřebuju.Pokud mi to Šroubek zakáže,tak jsem ztracenej.

    //Sroubek: WC můžete používat svobodně, ale splachování WC během testů není v provozu :-D
    Last edited by Sroubek; 23-11-2017 at 21:40.

  2. #22
    No mě to jede všude fajn, práce/doma/mobil, 3x acc a vše se započítává, jen tedy na telefonu mi to pořád píše u topzonu: Požadavek vypršel, zkuste prosím později.

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    19
    A jak mám udělat to, že někdo votuje z mojí IP adresy? To mám já přijít o svoje WC kvůli tomu, že má někdo stejnou IP adresu jako já? Nějaký rady, jak se toho škůdce zbavit, abych mohl v klidu votovat a já mít z toho profit a né někdo jiný?

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    No musíš dát Vote po 12hod a jedné minutě a tím předběhneš toho fráju co jinak votuje ze stejné IP adresy

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    9
    ja s topzone nepodvadim - hlasuju jen jednou z jednoho pc ale za celou dobu to bylo uspesne asi jen dvakrat ... ted zkousim celodenni klid a zkusim tam hlasovat po 25 hodinach Jestli ani to nepomuze, tak jim pisnu mail

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    7
    Myslím, že sem dostal Ban na svém domací PC na topzone, ale přes VPN na pracovní pc, co se pojím z DOMACIHO PC tak tam můžu :-D

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Jo jo, kdo si to jede po 12ti hod tak je to v klidu. Pokud někdo pak udělá ze stejného PC acc tak už to kilujou.
    Ahoj, chci se jen ujistit, že mi na dveře nebude klepat FBI a nevyvraždí mi za to rodinu.

    Na TopZone mám jen jeden účet.
    Např, v 10 večer votuju doma, a v 10 ráno z jiné IP v práci votuju opět ze stejného TopZone účtu. Jsem v mezích zákona? Nebo se mám bát toho, že mi seberete všechny WC?

    Díky za odpověď.

  8. #28
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Zarreact View Post
    Ahoj, chci se jen ujistit, že mi na dveře nebude klepat FBI a nevyvraždí mi za to rodinu.

    Na TopZone mám jen jeden účet.
    Např, v 10 večer votuju doma, a v 10 ráno z jiné IP v práci votuju opět ze stejného TopZone účtu. Jsem v mezích zákona? Nebo se mám bát toho, že mi seberete všechny WC?

    Díky za odpověď.
    Pokud doma vaříš peník, tak stejně někdo dorazí, ale určitě ne z topzone či OG. Topzone je stavěno na vote z jednoho účtu po 12ti hodinách, je jim jedno z jaké IP. Co je štve, když si jeden člověk udělá účtů hromadu a jen pobíhá a votuje, to pak vyrážej dveře

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by ujonexus View Post
    Chvilu potrva, nez sa do toho vsetci dostanu a bude sa votovat, tak aby to serveru neuskodilo.
    Kazdopadne tie aktualne umiestnenia su velmi zaujmave HopZone - 10 mieto, TopZone - 10 miesto.

    Takze pre istotu este jedna otazka, ktora asi viacero ludi tiez napadla : zapocita Topzone votovanie s roznou IP, s roznym zariadenie a roznym ich uctom a roznym Vasim uctom na DE ?

    Pri prikladoch to bude zrozumitelnejsie :

    Doma
    -vote z PC, jedna IP / jedno zariadenie / jeden registrovany ucet na TopZone / jeden ucet na DE
    Mobilny internet
    -vote z mobilu, druha IP / druhe zaridenie / druhy registrovany ucet na TopZone / druhy ucet na DE
    Praca
    -vote z noteooku, tretia IP / tretie zariadenie / treti registrovany ucet na Topzone / treti ucet na DE

    Je dost nepohodlne a namahave, zakladat vsetky tie ucty, ale teoreticky by to malo fungovat a votovanie by tak malo korektne prejst.

    //Sroubek: Ano dle jejich logiky by to mělo jít, pokud se omylem nepřihlásíš jednou na špatný účet atp v ten moment jsi v háji.
    Takže když budu pařit u kámoše na notebooku a votnu od něho tak mě to nic nedá a kámošovi to poseru

  10. #30
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by JoserVonOser View Post
    Takže když budu pařit u kámoše na notebooku a votnu od něho tak mě to nic nedá a kámošovi to poseru
    Dle jejich složité politiky se to může stát ano. Jednoduší je to topzone nepokoušet

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top