Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 40
  1. #11
    Nevím jak ostatním ale mě to někdy nepřičte WC, mam odvotováno tak cca 600 WC. Na účtu mam ale 225.

    Má někdo stejný problém ?

  2. #12
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Oni nás teď celekm sledují, protože jsme tam vystřelili jako raketa proti ostatním. A ten poměr false vote nám nakreslil terč na zadel. Pokud to nepomůže to co jsem napsal, tak budu muset to blokovat na HWID, to bych nerad jelikož je to propojené s hrou.

  3. #13
    Jen pro upřesnění abych to pochopil.
    Když dám vote na PC kde mám IP domácího netu + xxx1 účet na topzone a yyy1 účet na OG stránkách, tak nemůžu jít a votovat na mobilu kde mám data tudíž jiná IP + jinej účet na topzone xxx2 avšak stejnej yyy1 účet na OG tak to nepůjde nebo ano?
    IP a účet na topzonu jsou jiné jen mám stejný účet na OG.

  4. #14
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Toushiro View Post
    Jen pro upřesnění abych to pochopil.
    Když dám vote na PC kde mám IP domácího netu + xxx1 účet na topzone a yyy1 účet na OG stránkách, tak nemůžu jít a votovat na mobilu kde mám data tudíž jiná IP + jinej účet na topzone xxx2 avšak stejnej yyy1 účet na OG tak to nepůjde nebo ano?
    IP a účet na topzonu jsou jiné jen mám stejný účet na OG.
    OG účet neboli web profil můžeš mít stejný my jim nepodáváme data o tom kdo jsi.

    Ber to takto: Sledují unikátnost tvého PC, tvé IP a účtu co máš u nich. To co máš na OG je jim fuk, protože jim o tom žádná data nedáváme.

    Snahou TopZone je zaručit unikátnost vote aby každý reálný hráč mohl votovat pouze jednou.

  5. #15
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2
    Mně osobně tedy dělá stále problém ten TopZone. Votuju z jednoho PC z jedné IP a ze stejného učtu. Pokaždé mi to vyhodí po cca 5 minutách, že: "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu". HopZone není problém. Tam funguje vše tak jak má. Radši to už nebudu zkoušet, abych nepřišel o WC....

    //Sroubek: pokud je to jak tvrdíš, tak prosím uveď jméno web profilu mrknem do logu

    //kayee stejný jako na foru, teď jsem to zkusil, včera jsem to zkoušel a nic.

    //Sroubek: máš tam plachtu různých vote z ruznejch IP, takže ti nejspíš vlepil vote banánka, zkus jiné PC

    //kayee: zkoušel jsem ve škole na sítích a PC a doma na 2 sítích a různých zařízeních a i přes to nic. Email mi od nich žádný nepřišel jako kolegovi dole.
    Last edited by kayee; 23-11-2017 at 20:30.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    ja už druhej den zkouším vote jen z jednoho pc jeden ucet po časové lhůtě ale furt mi to háže po 5 minutách to stejný jak kayee, muj ucet je stejny jako tu na foru... uz 2 dny to zkouším jako nejpoctivější ale problém furt stejný
    taky bych o wc nerad přišel, můžu vědět jak dlouho by měl ten eventuální ban na topzone trvat? a kdybych ho měl dalo by mi to vůbec možnost hlasovat? protože tu mám furt

    //Sroubek: stejný případ jako kolega kayee

    //slotrik: tak sem to zkusil z jinyho pc ale porad to stejny, nevis jak dlouho ten banan trva nebo je to permanent? dik za info
    Last edited by slotrik; 23-11-2017 at 21:40.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Tak nevím,já hlasuju jen doma a nemám vubec žadné problemy.

    //Sroubek: kdo jede normálně a nezkouší parádičky tak by neměl mít problém
    Last edited by Sroubek; 23-11-2017 at 20:17.

  8. #18

    Trošku jsem si nad tím přemýšlel, protože nejsem schopen votovat vždy ze stejného zařízení. Tady je odezva přímo od Topzone

  9. #19
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Fiaschken View Post

    Trošku jsem si nad tím přemýšlel, protože nejsem schopen votovat vždy ze stejného zařízení. Tady je odezva přímo od Topzone
    Jo jo, kdo si to jede po 12ti hod tak je to v klidu. Pokud někdo pak udělá ze stejného PC acc tak už to kilujou.

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Tak jsem nyní vyzkoušel to nějak ožulit a fakt to nejde.Lidičky,budte poctiví v tom hlasování.Vyplatí se to.

    //Sroubek: jo jo a pokud nebudete bude vám chodit Sroubek loupat perníček tak dlouho až zůstanete bez WC
    Last edited by Sroubek; 23-11-2017 at 21:03.

 

 
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top