Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    May 2012
    Posts
    4

    Server status informácie

    Ahojte,

    ako hľadám na stránke a fóre akosi neviem nájsť server status + počet ľudí práve online a podobné veci myslím, že by to bolo fajn pridať.
    Píšem preto lebo by som chcel sa vrátiť na DE, ale neviem s koľkými hráčmi online môžem rátať.

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by dodak258 View Post
    Ahojte,

    ako hľadám na stránke a fóre akosi neviem nájsť server status + počet ľudí práve online a podobné veci myslím, že by to bolo fajn pridať.
    Píšem preto lebo by som chcel sa vrátiť na DE, ale neviem s koľkými hráčmi online môžem rátať.
    Ahoj, ve hře .online ti to ukáže

    A nějaké zajímavé věci můžeš vidět zde https://de.lineage2.cz/statistics.
    Last edited by Diaz; 21-11-2017 at 12:19.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    May 2012
    Posts
    4
    Ďakujem za odpovede,

    podľa môjho názoru by bolo dobré to mať niekde na hlavnej stránke. Myslím si, že je to skvelá reklama pre niekoho kto váha nad tým či sa mu oplatí vôbec stiahnuť klienta. Moja osobná reakcia bola taká že, server nie je mrtvy idem sa pridať.
    Som programátor vedel by som s tým v prípade záujmu pomôcť.

    Pekný deň

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    May 2012
    Posts
    4
    Myslim, že tie informácie sú rovnako dôležité na webe ako aj ingame. A hlavne web láka ďalších hráčov.

  5. #5
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by dodak258 View Post
    Myslim, že tie informácie sú rovnako dôležité na webe ako aj ingame. A hlavne web láka ďalších hráčov.
    Toto jsme tu řešili v minulosti mnohokrát, akorát se spekulovalo o tom co je realira a co není. nejlepší je vždy zajít a přesvědčit se

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Toto jsme tu řešili v minulosti mnohokrát, akorát se spekulovalo o tom co je realira a co není. nejlepší je vždy zajít a přesvědčit se
    Myslim si, ze by to bylo na webu lepsi,kdyby to tam bylo videt. Pokud nekdo hleda server, tak tuto informaci uvita. Kazdy si muze do banneru napsat jakykoliv pocet lidi.

  7. #7
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Myslim si, ze by to bylo na webu lepsi,kdyby to tam bylo videt. Pokud nekdo hleda server, tak tuto informaci uvita. Kazdy si muze do banneru napsat jakykoliv pocet lidi.
    Ano stejně jako si dát do online statu co je na webu. Touto debatou jsem prošel mnohokrát. S díky odmítám, online status na webu nebude.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top