Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: agument

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89

    agument

    aka je sanca na aktiv skill zo vsetkych druhov LS ?

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89
    Mohlo by sa GM vyjadrit ako to tu je nastavene prosim ?

  3. #3
    Quote Originally Posted by thoraxe View Post
    aka je sanca na aktiv skill zo vsetkych druhov LS ?
    V zasade, cim vyssi grade life stonu, tym je ta sanca vyssia, avsak vzhladom na kvantum moznych augmentov vramci kazdeho gradu je to skor o kvantite LS ako o kvalite LS (grade).

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89
    a neake percentualne vyjadrenie ? sanca na aktiv skill v % od kazdeho grade

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Ahoj,po letech hraní Lajny mužu říci,že je potřeba mít u sebe víc Life stone a Augumentovat do te doby než to bude vyhovovat každemu jednomu hráči.Osobně jsem vyzkoušel 7 Life stonu než jsem byl spokojen.Je to loterie.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Já jich dal tak 30 už... z toho aktivní byly myslím dva... jeden na M def a jeden na M atk. Používám Mild 70, takže většinou z toho je Bonus stat (atk, def,CP HP,obnova HP MP, tak každý osmý je nějaké kouzlo, nebo zvýšení nějakého base statu +1 )

    Blbé je, že to asi vůbec nebere v potaz char, takže ti to dá v poho aktiv skill, který nevyužiješ (např mágovy + P atk atd)

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Ano souhlasím,abych se upřímně přiznal tak augument používám jen jako okrasu zbraně :-) když to vyjde tak grafický efekt je báječný.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89
    to su odpovede

  9. #9
    Je to prostě korea random, já dával jen mid 76 a z 30 stonů jsem měl 20 aktivek/pasivek (jasně 16 jich bylo nepoužitelných, ale byly). Top 76 jsem dával tak 10-15 a z toho vyloženě nějakej skill byl jen 3x, takže ono se na to nedá moc odpovědět. Stejně jako šance při craftu nebo dropu Korea random powa

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89
    ale da sa jedine co chcem je % vyjadrenie pytal som sa GM pisalo ze to mam postnut na forum ze hraci budu vediet a prdlajz ... vraj to je podla offi no ale ani tam neviem ako to bolo nastavene

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top