Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Hybrid View

  1. #1
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731

    Vote systém - invalid votes

    Máme tu stížnosti z topzone na velký počet invalid hlasů od lidí co to zkouší přes proxy a VPN IP rozsahy. Takže, kdo bude mít větší počet invalid hlasů od tohoto momentu, budou mu WC které získal validně zresetovány. Berte na to prosím ohled a nezkoušejte to z proxyn a spol. adminy portálu to dráždí.

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Nasazena nová verze vote systému. Upraveny hlášky, rozeznává i zda bylo vote provedeno z jiného profilu a informuje o tom uživatele. Dále pokud je prokliknuto hlasování na profilu a není provedeno vote na vote portálu, nebude bráno jako fake pokus. Nasazeno mnoho dalších drobných změn.

  3. #3
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    1
    nepouzivam proxy a stejne mi to vypsalo:
    Vote portál zamítnul váš požadavek

  4. #4
    Také to samé co o příspěvěk výše. Do dnešního dne vše jelo jak má. (1 IP stálá na PC a jedna z mobilního netu) ze 4 votu mi jdou jen 2.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    4
    Také se přidávám se stejným problémem.

  6. #6
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    To mě mrzí, ale v takovém případě má vote portál vaši IP na black listu, to já nemám jak ovlivnit.

  7. #7
    do dnešní "změny" vše šlo..

  8. #8
    Taky problém jen s HopZone.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    5
    Taky, včera večer šlo v pohodě, v práci dnes taky a teď večer z domu taky píše (z HopZone):
    Vote portál zamítnul váš požadavek

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Dříve Thoron, Teď GreenRats
    Posts
    13
    Klikám jednou za den, žádné proxy/VPN a HopZone dneska s výsledkem: "Vote portál zamítnul váš požadavek". Vzhledem k tomu, že mám pevnou IP adresu tak nevím z čeho jsem se mohl dostat na jejich blacklist. Ale tak asi se něco takového stalo. Nu což nedá se nic dělat. Je to jejich portál a jejich pravidla. Holt budu klikat jen ten portál TopZone.

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top