Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 38 of 38
  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    9
    z tohoto pc hlasuju urcite jen ja, z ip je to jina otazka (tu kde hlasuju na topzone), ta je sdilena se spoustou lidi, sice je nepravdepodobne ze by tu nekdo byl a chtel taky hlasovat, ale vyloucit to nemuzu

  2. #32
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731

  3. #33
    Z TOPZONE nedostávam WC. Napise to ze pozadavek vyprsel (Ucet na topzone mam i na dark elmore).

    Pane Admin víte co s tím ?

  4. #34
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Z TOPZONE nedostávam WC. Napise to ze pozadavek vyprsel (Ucet na topzone mam i na dark elmore).

    Pane Admin víte co s tím ?
    Hod me sem nebo lepe do PM na Fb jmeno sveho web profilu.

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2
    Má tu někdo stejný problem? Na stránkách darkelmore jak je "vaše IP je" xxxxxxx, mám IP poskytovatele, a né moji IP co mám doma, takže nastává problém že když chci votovat tak u hopzone mám napsano třeba že jsem hlasoval před hodinou a u topzone že požadavek vypršel, přitom dnes jsem se za celý den dostal na PC až teď večer kdy píšu tento příspěvěk, takže někdo z města kde žiju hraje taky L2 má stejného poskytovatele internetu tudiž já už nemůžu odhlasovat, do toho hlaška že TOPzone umožňuje pouze jedno vote z jednoho PC a bla bla bla.... takže co se stane až bude problém že mi odeberete WC a já v tom budu vlastně nevině. Mohl bych odhlasovat z mobilu ale nastavá tady tento problém že já si zavotuju na svůj profil z mobilu, někdo se stejnou IP, zavotuje u sebe a co pak ?

  6. #36
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by monotone View Post
    Má tu někdo stejný problem? Na stránkách darkelmore jak je "vaše IP je" xxxxxxx, mám IP poskytovatele, a né moji IP co mám doma, takže nastává problém že když chci votovat tak u hopzone mám napsano třeba že jsem hlasoval před hodinou a u topzone že požadavek vypršel, přitom dnes jsem se za celý den dostal na PC až teď večer kdy píšu tento příspěvěk, takže někdo z města kde žiju hraje taky L2 má stejného poskytovatele internetu tudiž já už nemůžu odhlasovat, do toho hlaška že TOPzone umožňuje pouze jedno vote z jednoho PC a bla bla bla.... takže co se stane až bude problém že mi odeberete WC a já v tom budu vlastně nevině. Mohl bych odhlasovat z mobilu ale nastavá tady tento problém že já si zavotuju na svůj profil z mobilu, někdo se stejnou IP, zavotuje u sebe a co pak ?
    Vůbec jsem to nepochopil, promiň

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2
    Jednoduše, celý den sem nebyl na PC , večer jsem přišel a u HOPZONE mám napsáno votováno před 2 hodinami z jiného profilu. Nemám žádný jiný profil,nehlasoval jsem ani přes mobil a na PC jsem nebyl celý den asi tak. V kolonce "vaše IP" je IP providera ale né moje.

  8. #38
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by monotone View Post
    Jednoduše, celý den sem nebyl na PC , večer jsem přišel a u HOPZONE mám napsáno votováno před 2 hodinami z jiného profilu. Nemám žádný jiný profil,nehlasoval jsem ani přes mobil a na PC jsem nebyl celý den asi tak. V kolonce "vaše IP" je IP providera ale né moje.
    Už rozumím, je to popsané v článku a v podstatě i tu. Pokud máš sdílenou IP, tak z ní může votovat někdo jiný, proto tě o tomto faktu informuje manager. Jediné co můžeš, je votovat rychleji Toto už není moc časté, ale sem tam to bývá na vesnicích, kde je nějaký podomácku vytvořený provider, který leží na jedné IP.

    Bohužel taková jsou pravidla vote serverů a my s tím pramálo naděláme.

 

 
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top