Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 38
  1. #11
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Mailou View Post
    Zdravim,

    votoval sem +/- hodina řádně, podle pravidel a ve správný čas jak už se mi povedlo 2x na obou stránkách až do teď, kdy už hodinu čekám a ve vote sekci vidim stále jen čeká na kontrolu hlasu, přitom obě stránky mi hlas strhly. Nemám žádný adblocky apod. Byl bych rád o zkontrolování, popřípadě nahrazení slibované odměny kvůli který to hlavně všechno dělám. Díky
    Byl seklej script už to jede.
    Last edited by Sroubek; 18-11-2017 at 22:49.

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Tj snadné, sdílíš IP s některým z uživatelů, proto tě to nenechá. V týdnu se budou upravovat ty hlášky, takže to pak bude jasnější.
    Skvělý, ale jak dál? Nechci o to přijít :'(

  3. #13
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Live009 View Post
    Skvělý, ale jak dál? Nechci o to přijít :'(
    Jedem v test provozu, takže asi tak. Od toho ten test je.

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Lidičky co blázníte ? Je to stále testovací provoz.Nebojte,až to pojede budete bohatý .

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    8
    Co znamená hláška "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu"? Mám to u topzone pořád - je to chyba na jejich straně?

  6. #16
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by eywinka View Post
    Co znamená hláška "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu"? Mám to u topzone pořád - je to chyba na jejich straně?
    To znamená, že se u nás vytvořil požadavek na vote ale od tebe reálně nedošlo k vote na vote portálu. Je to jako když klikneš na hlasovat a po přesměrování zavřeš okno nebo 5min nebudeš dělat nic.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    Hele já s tím u topzone mám ten stejnej problém,.. Hopzone je cajk na všech mejch wifinach na který se za celej den dostanu, každá je v jiným bytě atd. Ale u topzone mi projde hlas v klidu na jednom účtu a na dalších dvou který používám na jiným kompu např v práci mi to pokaždý hodí hlášku požadavek vypršel bla bla bla.. je to od včera a to nic nezavřu, pokaždé se naloguju kliknu vote for dark elmore a občas i chvili brouzdám na stránkách ať už elmore nebo topzone a stejně mi to hodi tuhle hlášku
    Last edited by slotrik; 21-11-2017 at 17:10.

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    8
    Na topzone jsem viděl hlášku ve smyslu "Hello {nick}".

  9. #19
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by slotrik View Post
    Hele já s tím u topzone mám ten stejnej problém,.. Hopzone je cajk na všech mejch wifinach na který se za celej den dostanu, každá je v jiným bytě atd. Ale u topzone mi projde hlas v klidu na jednom účtu a na dalších dvou který používám na jiným kompu např v práci mi to pokaždý hodí hlášku požadavek vypršel bla bla bla.. je to od včera a to nic nezavřu, pokaždé se naloguju kliknu vote for dark elmore a občas i chvili brouzdám na stránkách ať už elmore nebo topzone a stejně mi to hodi tuhle hlášku
    Adblocker máš vyplej?

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    5
    zdravim.aniž bych skusil poslat vote,pri vstupu na vote stranku na mě vybaflo tohle.hlavně to prvni.prihlasenej nejsem,ale pise me to ze jsem votoval.druhej odkaz po registraci funguje
    Last edited by Thebig; 21-11-2017 at 21:33.

 

 
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top