Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38
  1. #1
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    1

    Vote hlasování (časová prodleva,zařízení)

    Zdravím, oběhl jsem 3 různé unikátní IP jedním mobilem během cca 10-15 minut. Ale získal jsem jen 50 WC. Četl jsem, že člověk může hlasovat z domu, z práce. Ale jestli je tam omezení, že se musí člověk přihlásit pokaždé jiným zařízením? Zkoušel to už někdo? Pokud jsem pochopil musím se u stránek, kde se musím registrovat pokaždé, přihlásit přes jiný účet ale i tak bych měl získat minimálně 75 wc (3 hlasování ze tří různých IP) za hlasování u těch stránek bez registrace, což se neuznalo.
    Když hlasuji z mobilu, tak mi to ukáže po hlasování, že musím čekat a když jsem byl připojený na jiné IP, tak při načtení stránek mi to zobrazovalo možnost znovu hlasovat.
    Jestli se musí jen opravdu čekat, nebo je to nějaká chyba? Má někdo s tím už zkušenosti a funguje to bez problém? Dík za odpovědi

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    To co píšeš by mělo fungovat, pochopitelně může nastat problém na vote serveru, který nám to nepotvrdí.

  3. #3
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    1
    Hlásím naprosto totožný problém jako Lolitos nahoře. Mám možnost hlasovat z více IP, ale zatím se mi povedlo získat jen 50 WC. Na l2topzone mám dokonce více účtů a ačkoliv se mi tam povede zahlasovat a dostanu od nich potvrzení, tady po čekání dostanu jen hlášku o tom, že se něco pokazilo.
    Na hopzone se mi nepovedlo získat WC vůbec, ačkoliv mi to jejich stránka potvrzuje pokaždé.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    A není lepší v klidu votovat z domova ? Počkat si těch 12 hodin ? Dělám to tak a vše je v pohodě.Myslím,že není kam spěchat.Naše hlasy pěkně pomaličku server posunou nahoru.

  5. #5
    GE20 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Praha
    Posts
    21
    Ahoj,

    prisel mi mail od Sroubka, ze se mam vyhnout proxy... skutecnost je takova ze v praci mam v okoli kde se pohybuju vice pripojeni + mobilni telefon + wifi doma. Za prvni den jsem udelal 200WC a proxy jsem nepouzil. Kde je teda hranice toho aby to nebyl pruser u topzone?
    [B]~Naia ~ [/B][COLOR=#ff8c00]Shanta[/COLOR][B]- [/B]Yul Sagittarius 99 / Iss Spectral Dancer 95 ​| [COLOR=#ff8c00]Shantariel[/COLOR] - Tyrr Duelist 87 | [COLOR=#ffa500]ShantarielV2[/COLOR] - Iss Spectral Dancer 95
    [B]~Gamepark C4~[/B][IMG]http://filcz.ic.cz/other/ripbar.gif[/IMG] [COLOR=#ffa500]Shantariel[/COLOR] - Spectral Dancer 78 / Titan 76 / Sagittarius 78 / Shillien Knight 66 | [COLOR=#ffa500]Stormwarrior[/COLOR] - Titan 76 / Swordsinger 60 |[COLOR=#ffa500] Morphogenesis[/COLOR] - Dreadnought 76 / Titan 76 / Spellsinger 62

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    19
    Čauves lidi. Chci se zeptat a poradit. Je možný, aby VOTE probíhal bez mého vědomí? Pokaždý, když chci kliknout na VOTE po 12-13h (jak si vzpomenu, tak tam mám už dávno napsáno: Naposledy hlasováno _"čas" A přitom jsem Já osobně na to fyzicky neklikal. Acc údaje jsem nikomu nesděloval.

    Dík za jakoukoli Vaši radu / připomínku


    Barlock
    Last edited by Live009; 18-11-2017 at 10:54.

  7. #7
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Live009 View Post
    Čauves lidi. Chci se zeptat a poradit. Je možný, aby VOTE probíhal bez mého vědomí? Pokaždý, když chci kliknout na VOTE po 12-13h (jak si vzpomenu, tak tam mám už dávno napsáno: Naposledy hlasováno _"čas" A přitom jsem Já osobně na to fyzicky neklikal. Acc údaje jsem nikomu nesděloval.

    Dík za jakoukoli Vaši radu / připomínku


    Barlock
    Tj snadné, sdílíš IP s některým z uživatelů, proto tě to nenechá. V týdnu se budou upravovat ty hlášky, takže to pak bude jasnější.

  8. #8
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Shakti View Post
    Hlásím naprosto totožný problém jako Lolitos nahoře. Mám možnost hlasovat z více IP, ale zatím se mi povedlo získat jen 50 WC. Na l2topzone mám dokonce více účtů a ačkoliv se mi tam povede zahlasovat a dostanu od nich potvrzení, tady po čekání dostanu jen hlášku o tom, že se něco pokazilo.
    Na hopzone se mi nepovedlo získat WC vůbec, ačkoliv mi to jejich stránka potvrzuje pokaždé.
    To že ti hopzone či topzone odpoví, že jsi zahlasoval neznamená že validně. Pokud jsi z proxy rozsahu či nějaké VPN, tak ti to řekne také, ale když se pak náš server ptá na ověření tvého hlasu, tak nám dá info o fake.

  9. #9
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Nov 2017
    Location
    Kladno
    Posts
    1
    Zdravim,

    votoval sem +/- hodina řádně, podle pravidel a ve správný čas jak už se mi povedlo 2x na obou stránkách až do teď, kdy už hodinu čekám a ve vote sekci vidim stále jen čeká na kontrolu hlasu, přitom obě stránky mi hlas strhly. Nemám žádný adblocky apod. Byl bych rád o zkontrolování, popřípadě nahrazení slibované odměny kvůli který to hlavně všechno dělám. Díky

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Mailou View Post
    Zdravim,

    votoval sem +/- hodina řádně, podle pravidel a ve správný čas jak už se mi povedlo 2x na obou stránkách až do teď, kdy už hodinu čekám a ve vote sekci vidim stále jen čeká na kontrolu hlasu, přitom obě stránky mi hlas strhly. Nemám žádný adblocky apod. Byl bych rád o zkontrolování, popřípadě nahrazení slibované odměny kvůli který to hlavně všechno dělám. Díky
    jop u me se to deje tez...

 

 
Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top