Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 38
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    To znamená, že se u nás vytvořil požadavek na vote ale od tebe reálně nedošlo k vote na vote portálu. Je to jako když klikneš na hlasovat a po přesměrování zavřeš okno nebo 5min nebudeš dělat nic.
    Psal jsem z mobilu a nejak se mi smazala prvni odpoved na tento post. V L2 manageru jsem kliknul na Vote, na presmerovane strance okamzite votoval. Videl jsem tam hlasku podobnou "Hello, nick". Jakmile se stranka po votovani prestala nacitat, tak jsem ji zavrel (topzone).

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    mám vyplé vyskakovací okna ale nastavení všeho mám pořád stejný, normálně to fungovalo ale od včera nebo od pondělka tuším to už u všech účtů hlásí "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu" a je jedno jestli se připojuju doma, v práci, u našich atd atd... Hopzone všude valí naprosto v klidu ale Topzone špaténka. Hlavně pokaždé když to zkouším znovu mi to zobrazí tlačítko vote for dark elmore na každým účtu takže hlas se asi ani nepřičetl takže můžu klikat jak chcu, ale smolík.

  3. #23
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Thebig View Post
    zdravim.aniž bych skusil poslat vote,pri vstupu na vote stranku na mě vybaflo tohle.hlavně to prvni.prihlasenej nejsem,ale pise me to ze jsem votoval.druhej odkaz po registraci funguje
    Tím prvním myslíš HopZone, ten přihlášení nevyžaduje. Pokud ti hlásí, že jsi votoval, tak to znamená že z tvé IP již proběhl vote, máš ji tím pádem sdílenou a někdo tě předběhl. Pokud tě předběhne někdo kdo votoval pžes web profil, tak se to dočteš v té hlášce po kontrole. Pokud nemůžeš zavotovat, tak hold tvůj request z web profilu expiruje.

    Toto tedy funguje jak má.

  4. #24
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by slotrik View Post
    mám vyplé vyskakovací okna ale nastavení všeho mám pořád stejný, normálně to fungovalo ale od včera nebo od pondělka tuším to už u všech účtů hlásí "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu" a je jedno jestli se připojuju doma, v práci, u našich atd atd... Hopzone všude valí naprosto v klidu ale Topzone špaténka. Hlavně pokaždé když to zkouším znovu mi to zobrazí tlačítko vote for dark elmore na každým účtu takže hlas se asi ani nepřičetl takže můžu klikat jak chcu, ale smolík.
    A co ti to hodí za hlášku, že to expirovalo?

  5. #25
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Když pošlete jméno svého manageru (profilu), tak se podívám do logu. U nás už je to vychytané, problém nastává u několika lidí, kteří provedou vote, ale portál si je neuloží. Takže my se potom na základě requestu ptáme serveru zda jste votovali a server o vás nemá záznam. To co se odehraje po přesměrování na vote portál je v jejich režii tam to nemáme jak ovlivnit. Pokud vaše vote není zapsáno nenaděláme s tím nic :/

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    9
    Mam taky trabl s topzone - odkliknu hlasovani, cekam, a "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu". V pondeli to slo (to byl asi jediny den, protoze predtim to zase neslo ). Profil managera stejny jmeno jako tady na foru

    Jedine co je podezrele je hlaska, ze "If you are not getting your reward in game, please contact your server administrator and tell him to migrate on new API!" :-)

  7. #27
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by skipped1 View Post
    Mam taky trabl s topzone - odkliknu hlasovani, cekam, a "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu". V pondeli to slo (to byl asi jediny den, protoze predtim to zase neslo ). Profil managera stejny jmeno jako tady na foru

    Jedine co je podezrele je hlaska, ze "If you are not getting your reward in game, please contact your server administrator and tell him to migrate on new API!" :-)
    Votuješ s jedním účtem na topzone, nebo jich máš víc? Já mám dojem, že toho sledují více než jen IP napřiklad cookies a ty voty vám neuznávají. Hod mi jméno web profilu.

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Jedine co je podezrele je hlaska, ze "If you are not getting your reward in game, please contact your server administrator and tell him to migrate on new API!"

    Tato hláška se mi taky zobrazuje, ale vždy VOTE proběhne v pořádku. Hlasuji pod 1 účtem.

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    9
    na topzone hlasuju jen z jedne ip a jednim uctem, ale je fakt ze jsem ten ucet vytvoril na jine IP, ze ktere hlasuje nekdo jiny s jinym uctem
    Profil sem myslel ze mam stejne jmeno ale ted koukam ze ne, sorry ... jmeno Skipo :-)

  10. #30
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Bavil jsem se teď as hodinu s borcem z topzone. Maji jinou politiku nez na hopzone. Hlidaji si to i dle PC. Takže není možné z jednoho PC votovat vícekrát, protože si to pak daj na banlist na nějakej čas. Co PC to vote a dost a pokud budem mít tak velký poměr invalid votes, tak nás odstřelej.

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top