Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Vote: HopZone

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    31

    Vote: HopZone

    Nefunguje mi HopZone.....adblock vypnutý, stránka se prostě nenačte....když to zavřu, a zkusím znovu.....Tak mi píše že jsme přijali Váš požadavek na vote nebo něco takého... Pokud to funguje i bez toho, že se načte stránka, tak ok

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by LastHope View Post
    Nefunguje mi HopZone.....adblock vypnutý, stránka se prostě nenačte....když to zavřu, a zkusím znovu.....Tak mi píše že jsme přijali Váš požadavek na vote nebo něco takého... Pokud to funguje i bez toho, že se načte stránka, tak ok
    Maj to tam pod DDoS útokem, tak to hasej. Zkus to pozdeji Topzone prosel?

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Ano, i mě se nedaří hlasovat, TOPZONE funguje.

  4. #4
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Uvidíme no, možná tam je ddos od nás :-D Snad se brzo proberou, bohužel to zpožďuje i přidělení odměn. Jestli to tam budou mít často, tak to bude chtít ošetřit.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    7
    Chápu dobře, že můžu dát vote z domova i zpráce, čili v tuto chvíli, jestli počítáme s tím, že hopzone funguje, mohu získat 100 WC během "jednoho kola" myšleno 1x klik hopzone a topzone z domova, 1x klik hopzone a topzone z prace, ale je potřeba na těch portálech mít dva účty? Protože pokud chci VOTE z domova pod stejným účtem, tak mi to hlasí, že mohu votovat až za XX hodin? Musím mít teda více účtů? Díky

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    19
    Hlasoval jsem pro HopZone teď v 18:42 a to samé. Errórek.

  7. #7
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by kuchtiiik View Post
    Chápu dobře, že můžu dát vote z domova i zpráce, čili v tuto chvíli, jestli počítáme s tím, že hopzone funguje, mohu získat 100 WC během "jednoho kola" myšleno 1x klik hopzone a topzone z domova, 1x klik hopzone a topzone z prace, ale je potřeba na těch portálech mít dva účty? Protože pokud chci VOTE z domova pod stejným účtem, tak mi to hlasí, že mohu votovat až za XX hodin? Musím mít teda více účtů? Díky
    Top zone to váže i na účet, takže pokud chceš votnout vícekrát musíš na to mít extra účty.

  8. #8
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Live009 View Post
    Hlasoval jsem pro HopZone teď v 18:42 a to samé. Errórek.
    Jsou stále v háji, to poznáš už jen dle toho, že se nedostaneš na main site https://l2.hopzone.net

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    hopzone stále nefunkční, topzone na klídeček,
    jak tu byl dotaz o tom hlasování z práce a z domova ... tyhle vote se budou v pohodě počítat nebo ne? Já jen abych věděl jestli je to cajk.. dík za info

  10. #10
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by slotrik View Post
    hopzone stále nefunkční, topzone na klídeček,
    jak tu byl dotaz o tom hlasování z práce a z domova ... tyhle vote se budou v pohodě počítat nebo ne? Já jen abych věděl jestli je to cajk.. dík za info
    Je to cajk je to i v tom článku. Pro server je to přínos a ten někdo se musí snažit doma i v práci, takže odměna je na místě.

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top