Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by glycerin View Post
    Kdyby jsi nebyl tak tupej, tak ten rozdíl uvidíš, ale bohužel jsi asi úplně vygumovanej, ale nastavit tam 15no war( klan) postav je podstatnej rozdíl než tam stát s 15 postavama, které na sobě mají pěstičky a vy máte možnost je normálně zabít. PvP zóny u všech epic bossu to vyřeší.
    Ted se v klidu nadechni, pust si video znovu, pri pohledu na most si ho stopni a pocitej pomalu postavy blokujici most. Behem pocitani si zajiste vsimnes i toho, ze tam stoji postavicky s crestem Ownage.

    Jak zabijes postavu, ktera ma sice pesticky, ale nahozeny FoI? Dej mi radu, kdyz jsem tupej.

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Ted se v klidu nadechni, pust si video znovu, pri pohledu na most si ho stopni a pocitej pomalu postavy blokujici most. Behem pocitani si zajiste vsimnes i toho, ze tam stoji postavicky s crestem Ownage.

    Jak zabijes postavu, ktera ma sice pesticky, ale nahozeny FoI? Dej mi radu, kdyz jsem tupej.
    pockas 30 sec?

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    A co se da stihnout za tech 30sec?

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    1,867
    Ahoj, přišel jsem se zase podívat jak to tu funguje a koukám, že furt nic moc Líbí se mi, že tu Ti "módové" píšou, jak je online 2k lidí a přitom na každym videu jsou jen dvě stejný strany. To je zase to klasický šroubkopočítadlo (online+boxy+offshopy)*3
    Ovšem nejvíc mě pobavilo tohle:
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Video je strašně nudné :/
    Ano, to video sice stojí úplně za vagínu ale to zatim každý video jak od Tebe, tak od tohodle druhýho klanu.
    Tak se tu zase mějte hezky a doufám, že až za 14 dní zase přijdu, tak už tu bude nějaký kvalitní video, pa.

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Nene, lepsi je se vymlouvat a kdyz ani to nepomaha, tak hledat chyby uplne jinde. A napr. si stezovat na nudne PvP, ktere vzniklo i diky jejich klanu a jejich neschopnosti s tim neco udelat. Bud by totiz museli zabit pety a nebo davat vinu jen na Ownage. Lepsi je varianta c.2, protoze pak mohou hejtovat nekoho jineho + vymyslet hromadu vymluv.

    Musi byt proste tezke rict:,,My jsme to vymysleli a byli jsme jeste horsi nez vy ted."
    Porovnavas postaveni war postav na most s no war postavama? to je hrozne "vylepseni" ,,, bd/sws se vzdy staveli na most na vsech servrech ale jen ceske <> tam postavi no war postavy ubohost nic vic

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Ted se v klidu nadechni, pust si video znovu, pri pohledu na most si ho stopni a pocitej pomalu postavy blokujici most. Behem pocitani si zajiste vsimnes i toho, ze tam stoji postavicky s crestem Ownage.

    Jak zabijes postavu, ktera ma sice pesticky, ale nahozeny FoI? Dej mi radu, kdyz jsem tupej.
    Ja nevim vetsinu kdyz nekdo da FOI kaitujes z5? ale to ti asi nic nerika

  7. #17
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Fuzz3R prestan sa vyhovarat, uz je to trapne...

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by Fuzz3R View Post
    Ja nevim vetsinu kdyz nekdo da FOI kaitujes z5? ale to ti asi nic nerika
    Taky se nadechni a pust si video znova..... Vidis tam kolik?Max. 10 postav? A vidis tu polovinu z toho od Ownage?
    Takze kde byl problem u vas?

    Opravdu se az moc vymlouvate. A uz vam to ale moc nepomaha, protoze to tam vidi i ostatni na forum

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    11

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top