Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
  1. #11
    Quote Originally Posted by vanous View Post
    Kdyby měl Šroubek gule, tak tu ty dávno nejsi ty forum warriore.
    +1

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    27
    Az z pracaku zmizí ze dostanes max 17680 Kč i kdyz mas měsíčně 5x tolik tak na nej klidne pujdu

  3. #13
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Fuzz3R View Post
    Zrovna todle bylo po AQ kdy ownage zacali vypisovat ze jsme udelali DDOS a pak zabili AQ ,,, takovy ***** to se proste clovek neudrzi
    len 1 z toho je po AQ a toto je len ukazka, nemam vsetky screeny kde unknown retardi prezentuju svoju inteligenciu...

    Quote Originally Posted by vanous View Post
    Kdyby měl Šroubek gule, tak tu ty dávno nejsi ty forum warriore.
    Nema dovod ma banovat, moje prispevky su obranne alebo len reagujuce na demenciu unknown deti...
    Last edited by Kane; 16-11-2017 at 21:16.

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Chlapče chlapče ty ten život nebudeš mít vůbec jednoduchý, když si musíš vylévat srdíčko zde na foru Přiznej se kolik ti bylo, když ti strejda natrhnul *****ku. Jinak si totiž tohle tvé chování neumím vysvětlit.

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    47
    Quote Originally Posted by Kane View Post

    Nema dovod ma banovat, moje prispevky su obranne alebo len reagujuce na demenciu unknown deti...
    Tvoje příspěvky jsou přinejmenším úplně zbytečné a nejsou obranné ale naopak... Mluvíš tu o demenci a sám ses nechal dementně zabanovat ING? CG! Tak kdo je pak dementní děcko?

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    kazdy vie, ze si chces vyfajcit miesto v unknown nemusis to tu zakazdym prezentovat...
    Jelikož nemám s Unknown nic společného, tak je to pouze čisté vyjádření souhlasu....

  6. #16
    Je snad normální, že souhlasím s některými názory ze strany enemy. Stejně tak můžu nesouhlasit s některými názory hráčů od nás.
    Totiž pokud nejsi zabedněnec, jakože ty jsi Kane, tak můžeš uznat že i nepřítel má někdy pravdu, ale to je věc kterou ty zřejmě nechápeš.
    To však neznamená že bych chtěl k nim.
    Než server začal měl jsem už CP vyjednanou jakmile jsem se ale dozvěděl, že sem jde OW tak jsem neváhal. Na DE 2k15 jsem byl pod vedením Nacha spokojen a dokud bude OW fungovat tak nikam nejdu.

  7. #17
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Po krachu minulého DE jsem nehrál na žádném serveru, kromě těch lolo pvp serverech...
    cize si hral a co som videl dost casto takze fail tak tu nepis ze si vymyslam a uz sa viac nezhadzuj plz...

  8. #18
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    cize si hral a co som videl dost casto takze fail tak tu nepis ze si vymyslam a uz sa viac nezhadzuj plz...
    Však píšu kromě těch lolo serverů, kde ten server vydrží 3 týdny a já tam hrál týden, jen pro odreagování. Jako hrát na serveru si představuji Dktech, kde jsem hrál 2 roky... DE, kde jsem hrál od začátku až do konce a tohle DE, kde hraji a budu hrát až do konce... Piš dál, zase si mě strašně rozesmál.

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top