Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 98

Thread: Vote system

  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by thoraxe View Post
    SC vymazat resp SC 11 za 30 dni LSka top high zmazat pridat mid 70 2 dni(1ks) 76 4dni (1ks) buff book na 4 slot 30 dni 3 slot 15 dni 2 slot 10 dni a neake tie vizualne itemy trebarz demons horny atd 7 dni jeden kus CP poty buff scrolly na vsetky buffy co ma NPC mozno by som pridal aj GRshield/might za vyssu cenu tie vase ceny to by zabilo dost tie itemy

    Vše nechat. Jde o ekonomiku, nově vytvořenou měnu serveru.
    Btw asi nevíš jak na DE fungujou augumenty, když pořád řešíš LS. Passivni skill augumentu ti nepřidá nic (Např passive might lvl 10 do DB +8 mi přidal jen 9 p.attack) a tak je to se všemi passivkami, bohužel nejsi na custom java serveru....
    Takže vše krom aktivních spellu, které už má každý je useless.


    Dále se pořád díváte na tabulku s časem k docílení předmětu, která je předděláná do budoucna, kdy budou 4 vote portály, ted jsou portály 2 takže čas je dvojnásobný.

    A server to nijak nezabije, ale oživí

  2. #42
    Uni máte ozkoušeno kolik tady přidává passiv duel might v DB?
    Sry za OT


    //Teclis: Active aj passive davaju +5%
    Last edited by Teclis; 14-11-2017 at 09:27.

  3. #43
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Aby jsi lidi udržel motivované votovat, tak jim musíš dát za odměnu adekvátní odměny.

  4. #44
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Vše nechat. Jde o ekonomiku, nově vytvořenou měnu serveru.
    Btw asi nevíš jak na DE fungujou augumenty, když pořád řešíš LS. Passivni skill augumentu ti nepřidá nic (Např passive might lvl 10 do DB +8 mi přidal jen 9 p.attack) a tak je to se všemi passivkami, bohužel nejsi na custom java serveru....
    Takže vše krom aktivních spellu, které už má každý je useless.


    Dále se pořád díváte na tabulku s časem k docílení předmětu, která je předděláná do budoucna, kdy budou 4 vote portály, ted jsou portály 2 takže čas je dvojnásobný.

    A server to nijak nezabije, ale oživí
    no tak to tie agumenty treba potom opravit ne ?a kazdy ich urcite nema kedze cena mid ls je dost velka a tie ceny za WC su prehnane nizke

    a dajte dopredu vediet aspon tyzden ked zacne ten vote system nieze lognem a hodnota niektorych itemov klesne na minimum
    Last edited by thoraxe; 14-11-2017 at 15:32.

  5. #45
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by thoraxe View Post
    no tak to tie agumenty treba potom opravit ne ?a kazdy ich urcite nema kedze cena mid ls je dost velka a tie ceny za WC su prehnane nizke

    a dajte dopredu vediet aspon tyzden ked zacne ten vote system nieze lognem a hodnota niektorych itemov klesne na minimum
    To není o opravení, na IL to je prostě takhle naprd.

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Řekni mi, jak si myslíš že funguje ten Blessed?
    Vím že blessed enchant má stejnou šanci 66% jako normální enchanty, pouze si myslím, že vytvořit tak masivní a stabilní zdroj blessedů jakým je vote reward pro několik tisíc lidí bude ve výsledku dříve či později generovat "StarWars všecko +16" efekt. Co si tam lidi reálně přijdou vybrat? Jeden nebo dva 13-tkový krystaly, pokud se jim nějakým způsobem nedaří sundat T-Rexe, Lilithku či Anakazela, semtam nějakej Life Stone na augment, a pak už jen pojedou over-enchant. Dle mého názoru je Lineage 2 vybalancovaná tak, aby Blessed enchant byl pouze vzácný drop z RB, či jako docela drahá odměna z Olympiády, kde je to taky dost limitováno (jednak časově Oly periodou, jednak tím, že hráč těch Noblese passů zas nevyfajtí nějaký extrémní množství, a taky zatřetí dost lidí chce 4-buffslot knížku a ta je hóódně drahá). Jiná možnost získání blessedu myslím ve hře není, mám totiž pocit že z hradního manoru jdou získat jen normální enchanty (už jsem L2 nehrál hodně dlouho a detaily si nepamatuju - momentálně nemůžu ověřit, nejsem v klanu co má hrad). Dokonce i v questech (např. A Game of Cards nebo Seductive Whispers) jsou jako odměny pouze normální enchanty. Oproti tomu tisíce votujících lidí brzy zaplaví ekonomiku stovkama blessedů.

    Samozřejmě se můžu plést a všecko může být jinak, je to jen taková úvaha do diskuze co by to mohlo způsobit : ) .

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Tex View Post
    Vím že blessed enchant má stejnou šanci 66% jako normální enchanty, pouze si myslím, že vytvořit tak masivní a stabilní zdroj blessedů jakým je vote reward pro několik tisíc lidí bude ve výsledku dříve či později generovat "StarWars všecko +16" efekt. Co si tam lidi reálně přijdou vybrat? Jeden nebo dva 13-tkový krystaly, pokud se jim nějakým způsobem nedaří sundat T-Rexe, Lilithku či Anakazela, semtam nějakej Life Stone na augment, a pak už jen pojedou over-enchant. Dle mého názoru je Lineage 2 vybalancovaná tak, aby Blessed enchant byl pouze vzácný drop z RB, či jako docela drahá odměna z Olympiády, kde je to taky dost limitováno (jednak časově Oly periodou, jednak tím, že hráč těch Noblese passů zas nevyfajtí nějaký extrémní množství, a taky zatřetí dost lidí chce 4-buffslot knížku a ta je hóódně drahá). Jiná možnost získání blessedu myslím ve hře není, mám totiž pocit že z hradního manoru jdou získat jen normální enchanty (už jsem L2 nehrál hodně dlouho a detaily si nepamatuju - momentálně nemůžu ověřit, nejsem v klanu co má hrad). Dokonce i v questech (např. A Game of Cards nebo Seductive Whispers) jsou jako odměny pouze normální enchanty. Oproti tomu tisíce votujících lidí brzy zaplaví ekonomiku stovkama blessedů.

    Samozřejmě se můžu plést a všecko může být jinak, je to jen taková úvaha do diskuze co by to mohlo způsobit : ) .
    Je to hlubší smysl než blessedy. Je to cela ekonomika. I random hráč si treba koupi Rb šperk od klanu.

    A jsem rad ze plánujete hrát zde další rok (reálný cas kdy tu bude star wars )

  8. #48
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89
    mam dotaz z kolko "miest" sa bude dat hlasovat ... je tam napisane ze z domova prace atd.. je to neako omedzene ?

  9. #49
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by thoraxe View Post
    mam dotaz z kolko "miest" sa bude dat hlasovat ... je tam napisane ze z domova prace atd.. je to neako omedzene ?
    Jak bys to chtěl omezit, to přeci nejde. Pokud si dá někdo tu práci a bude hlasovat z vícero IP, tak prosím serveru to jen pomůže. Ostatně proto máme i testovací provoz aby se ukázalo jaká bude realita. Naprostá většina lddí klikne ze své IP a tím konči.

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    No jednoduše tím, že řekneš, že víc jak např. 250WC na učet za den nepřipíšete,ikdyž bude člověk hlasovat více. Jen sem se ptal, aby mi pak někdo neřekl, že mi WC nepřičtete, že jich za den dám moc
    OK, díky za odpověď, tohle mi stačilo

 

 
Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top