Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 98

Thread: Vote system

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Ladislav57 View Post
    Ahoj všem.Tak podle toho co jsem zažil,když jsem hrál na zahraničních serverech než se rozjel DE tak mužu říci,že pokud za votování nebudou slušné odměny,lidi se na to vykašlou.Místo Warior coinů bych raději ve hře viděl tradovatelné Vote coiny a za ně možnost koupit i zbraně a armor.Polovina populace na serveu hraje bez klanu z různých důvodů a tak to bude pro ně možnost se vybavit.O ceně itemů se mužeme smozřejmně bavit,chtělo by to něco mezi.

    armory/zbraně si za to koupíš od ostatních hráčů

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    vsak jo, nejsi schopnej sehnat krystaly do S zbrane v pohode ti je dame skoro zadarmo, normalni parta bez driveru ma zy tyden nicdelani skoro 3 sutry

    Kdo bude kupovat za vote itemy šutry od manažera, když má schopnou CP jak tvrdíš?
    Navíc to budeš kupovat od hráčů za levněji než od Vendora. Uvažuj plsky

  3. #13
    Podle mě jsou ty odměny docela přehnaný, určitě bych odstranil SC 13 a blessed enchanty. Ten zbytek by už tolik vadit nemusel.

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Kdo bude kupovat za vote itemy šutry od manažera, když má schopnou CP jak tvrdíš?
    Navíc to budeš kupovat od hráčů za levněji než od Vendora. Uvažuj plsky
    sutry budou kupovat ti co se k tomu proste nedostanou

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Ano. Od ostatních hráčů za levněji než od npc. Thats economy bro. Tak samo takoví hraci múzou delat A grade sety a nasetrit si tim na Epic jewel )) každy bude farmit co je pro nej nejjednodušší a prodávat lidem. Konečně vetsi motivace i chodit na RB pro ostatní clany. Uz to není jen 15% dmg ale i 100 000 vote itemu treba. Vše ma svou cenu ted. Všichni mají šanci dostat se ke všemu. K equipu na oly atd

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    nedokazu si predstavit co ty jakozto clen top klanu/cp muzes chtit za to ze nekomu prodas boss sperk, nehlede na to ze za mych dob kdyz nekdo prodal sperk tak letel z klanu

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Quote Originally Posted by Ladislav57 View Post
    Tak je to krčma a tak si dovolím říci,že ekonomika moc nefunguje.Potkávám hodně lidí lvl 60+ co běhají v céčkových šatech a v ruce dřímají Shadow zbraně.
    Protoze to hrajou solo nebo to neumi. (take jsem takhle behaval nez jsem si prelozil zkratku MMORPG)

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    nedokazu si predstavit co ty jakozto clen top klanu/cp muzes chtit za to ze nekomu prodas boss sperk, nehlede na to ze za mych dob kdyz nekdo prodal sperk tak letel z klanu
    Ja su Cl. Nemůžu vyletět

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    9
    Ale můžem udělat vzpouru!
    Každopádně ano, i boss jewels jsou tradeable, pokud jich máš přes 50 jako my

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    38
    Tradovatelnost WCček: NE!
    Cena Blessed enchantů: zvýšit
    Cena Soul Crystalů: ponechat
    Cena LS: ponechat
    Jinak nápad: super!

 

 
Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top