Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 98

Thread: Vote system

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91

    Vote system

    Jelikoz se bude do tydne rozjizdet vote system, tak by podle me bylo vhodne probrat i nazory hracu, aby to nepodalo jako s Quest Rate. Pokud se zavede, tak budetezke prosadit nejakou zmenu a takto GM uvidi nejake moudre nazory/napady.

    Jaky mate na vote system nazor? Chteli byste v nem nejakou zmenu?



    Podle me je to dobry napad, jen si nejsem uplne jisty odmenama.
    Napr. blessed enchanty by tam nemely byt, Top/High LS by tam nemely byt (misto nich max. Mid LS), restore HP/MP/CP zvysit cenu, Remove PK odebrat nebo razantne zvysit cenu, SC11-13 zvyseni ceny.

    Pridat by se mely rozne doplnky, jako v GM shopu. Popripade pridat Cloak a ruzne upravy vzhledu, ktere nezruinuji ekonomiku.

    Pokud se WC budou nacitat na webu, stejne jako OG, tak omezit presun na herni char, napr. na 100WC/den nebo nastavit, aby se WC nedaly tradovat.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    mno jako nemoznost tradovani se mi celkem libi

  3. #3
    libi se mi ten system odmen a jeste vic se mi libi ta snaha porad pritahnout dalsi lidi... za to u me maji pani z vedeni velke plus a dik patri i lidem kteri k tomu sroubka ukecali...

    ceny bych zvysil... dovedes si prestavit kolik toho nafarmi jedna cp kde je nas 20? to budeme mit kazdych 10 dni 20 BEWS jen tak? co se SC13 tyce tak je to to same....kdyz nedavam bosse kteri nabiji, muzu huntit anakazela v riftu a nebo proste pockat az se s kamosema slozime... je jasne co si vyberu

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    vsak jo, nejsi schopnej sehnat krystaly do S zbrane v pohode ti je dame skoro zadarmo, normalni parta bez driveru ma zy tyden nicdelani skoro 3 sutry

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Jen aby bylo jasno. Nechci cely vote system hatovat. Naopak, server budu videt, coz je dobre. Ale chce to udelat odmeny trosku jinak...imo

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Ahoj všem.Tak podle toho co jsem zažil,když jsem hrál na zahraničních serverech než se rozjel DE tak mužu říci,že pokud za votování nebudou slušné odměny,lidi se na to vykašlou.Místo Warior coinů bych raději ve hře viděl tradovatelné Vote coiny a za ně možnost koupit i zbraně a armor.Polovina populace na serveu hraje bez klanu z různých důvodů a tak to bude pro ně možnost se vybavit.O ceně itemů se mužeme smozřejmně bavit,chtělo by to něco mezi.

  7. #7
    jsem za zvyseni cen a zruseni moznosti tradovat WC, pokud je nutne aby WC zustaly tradeble kvuli eventum tak potom jednoduse zavest vote coin a specialne vote shop

    BTW tenhle topic bych movnul do návrhů možná

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Tak to je rozumné.To by se mně osobně velice líbilo.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    5
    Blessedy/top ls odstranit a krystaly buď zdražit nebo se spíše klaním možnosti taky dát pryč. Přece jen ať se lidi snaží pro tyhle itemy. Takto by bylo na serveru za 15 dní teoreticky1k SC13, to mi přijde šílený zásah do ekonomiky.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Tak je to krčma a tak si dovolím říci,že ekonomika moc nefunguje.Potkávám hodně lidí lvl 60+ co běhají v céčkových šatech a v ruce dřímají Shadow zbraně.

 

 
Page 1 of 10 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top