Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 98

Thread: Vote system

  1. #51
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Ravenn View Post
    No jednoduše tím, že řekneš, že víc jak např. 250WC na učet za den nepřipíšete,ikdyž bude člověk hlasovat více. Jen sem se ptal, aby mi pak někdo neřekl, že mi WC nepřičtete, že jich za den dám moc
    OK, díky za odpověď, tohle mi stačilo
    To jsi nedomyslel, já jsem nechtěl aby si každý začal zakládat milion web profilů. Je dobré když má každý jeden a vše přehledně na jednom místě. Kdybych udělal to co navrhuješ tak jen každý založí milion web profilů a nevyřešíš nic.

    Chceme co nejvíc validních vote a přilákat další hráče zároveň rozhýbat ekonomiku a dát nově příchozím snadnou možnost výdělku.

  2. #52
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Co pridat moznosti koupit plny pocet recu za WC? S tim, ze by ale postupne recy klesaly jako obvykle?

    + Pokud kazdy den klesa napr. 5 recu, tak moznost dokoupeni pouze 5-ti recu.
    Last edited by NarcisSally; 27-11-2017 at 20:04.

  3. #53
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Co pridat moznosti koupit plny pocet recu za WC? S tim, ze by ale postupne recy klesaly jako obvykle?

    + Pokud kazdy den klesa napr. 5 recu, tak moznost dokoupeni pouze 5-ti recu.


    blbej nápad, nelíbí se mi .. nebuď línej a recy si našlapej čtyřokej .. ti s tím snad kámošky z ownage pomůžou
    Last edited by dope11; 28-11-2017 at 00:58.

  4. #54
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Enchanty a crystaly si muzes taky udelat. Takze by to chtelo asi nekoho, kdo ma plusove IQ.

  5. #55
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    TO snad nemyslíš vážně rec za WC však zde má každý 8 boxu, tak si ty rec můžeš naklikat z buffpetu každý den dostaneš tuším na každého z nich 5 recu, které můžeš rozdat.

  6. #56
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    K čemu ti jsou recy?

  7. #57
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22
    K čemu ti je vrhací kostka?

  8. #58
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by dope11 View Post
    blbej nápad, nelíbí se mi .. nebuď línej a recy si našlapej čtyřokej .. ti s tím snad kámošky z ownage pomůžou
    S tímto přístupem by si si za WC asi neměl koupit nic co? Mě se ten WC system taky nelíbí, ale když už je, tak ať je tam třeba co nejvíc různých blbostí (kor těch co neovlivní nijak hru), aby to lidi neutráceli jen za EWx a SCxx.

  9. #59
    GE19 VIP
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Trenčín
    Posts
    17
    Kazdopadne, urcite to riadne zmeni ekonomiku. Top veci ktore, sa dali ziskat vacsinou za pomoci party a z RB, si teraz bude moct zaobstarat aj jednotlivec, takmer bez prace. Staci mu nato 2x kazdy den kliknut na vote
    Pokial to ale ma pritiahnut viac ludi a predlzit zivotnost serveru, tak je asi takyto motivator v poriadku.

  10. #60
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by glycerin View Post
    TO snad nemyslíš vážně rec za WC však zde má každý 8 boxu, tak si ty rec můžeš naklikat z buffpetu každý den dostaneš tuším na každého z nich 5 recu, které můžeš rozdat.
    Proc ti tam nevadi CP potky, ktete si taky naklikas? A nebo ostatni veci, ktery si "naklikas"

    Drzim se proste toho, ze za vote by melo byt vice veci, ktere neovlivni tolik hru. Proto jsem zde psal o vizualnich itemech, cloakach a ted o "vypalcovani" postavy.

 

 
Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top