Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 104
  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Ja mam aspon priatelku, ty si len sfetovane hovado, ktore zije z penazi svojej maminky...



    Stale tie iste sracky dookola... Myslis, ze to niekoho zaujima? Kazdy vie, ze si vas ownage zacinaju vodit tak sa zacinate klamat takymito ******mi no zrejme to nepomaha. kludne si vsugeruj aky si uber aj ked realita je uplne ina, ale mozno to pomoze pri tvojej liecbe...



    Sam si radnom, si len sproste decko co hrava CP listu rusakom a podobnej zberbe na 5k serveroch a mysli si, ze je niekde inde ako ostatny co tu hraju. Ale mam pre teba prekvapenie. Si nula a nulou aj ostanes a to ze dokazes hrat 60h nonstop to len potvrdzuje...
    Ty fakt neumíš číst. Jsi strašná nula. Celý server ví, že ownage jsou k ničemu a že ty kouříš perko Nachovi, protože tvá stará je nehorázně škaredá :/

    Už mi tu nebreč Kane, vím že je to na***** žít s 100 kilovou holkou tak musíš raději spamovat forum :/

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270


    Chudák holka, fakt....

  3. #43
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    len sa smejem nad tvojou hlupostou

  4. #44
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    len sa smejem nad tvojou hlupostou

    Chtěl bych být jako ty :/

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    ok tak toto je moc. Own kteří neměli equip a museli snášet neustále porážky i přesto vydrželi ten hejt a flame. Ano trvalo to déle. Dalo se to čekat nikdo nemohl hrát 60h v kuse jako unkn (nwm co je na tom pravdy )a co si budeme povídat ten náskok na startu nejde lehce dohnat. A teď když se pvp vyrovnalo tak unkn musejí hned hledat new cp a to i přesto že furt psali jak hrajou v 4 cp (to už není pravda delší dobu (6)). a to že včera prohráli unkn 3 akce tak hned že jdou jinam ? jako wut ?. a jinak když teda nebereš uni pvp u zakena tak ok a co to pvp u aq tam taky nebylo ? Tam kde ste moc dostali ?

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by iTakesT View Post
    Já sem žebrák ty čůráčku jeden ? Možná tak ty jsi žebrák kterého živý maminka a tatínek... Já nemám real life ? až dokážeš v životě to co já tak mi tady piš tyhle hovna ty debílku... Až budeš pracovat u složky co já tak mi tady piš něco takového, jenže to ty nikdy nebudeš jelikož by jsi se zesral hned na výcviku. Ty dokážeš jen dělat ramena na forum ale to je tak vše. Opravdu se prober a jdi se léčit ty troubo jeden. Jo a btw zajímavé fotky to se musí uznat
    Abych se ještě vrátil k tomu tvému neustálému urážení na kidy a lidi na pracáku a žebráky ty demente vím na 100% že kluci z našeho klanu mají lepší práci a plat než ty protože jak tu píšeš o pracáku tak o tom asi sám něco víš...
    Fakt mě nebavíš a je jedině dobře že jsi ze Slovenska jinak kvůli těm kecům bych i přijel protože tyhle hovna o mě nikdo psát nebude ****** a žebrák jsi tu tak maximálně ty ! Až budeš v CR tak zajeď Příbram pod šachtami 225 čekám tě a uvidíme kdo je žebrák a kidd a sráč z pracáku... čekám tě adresu máš teď se ukaž..
    podle toho co si ze sebe vypotil budes mit mozna vetsi mindrak nez ten hnup kane :-) nevim u jakych slozek pracujes ale jestli te dokaze tohle rozhodit tak asi psychotesty mit povine nebude, protoze tema bys projit nedokazal

  7. #47
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849


    info pre tých, ktorý pochybovali o duševnej chorobe tohoto pacienta.
    Chcel by som ti podakovat, ze takto verejne prezentujes svoju ubohost a btw kazdy kto ma war s unikidom radsej si ho zablokujte na fb resp. skryte udaje lebo tento chudak vas dokaze vystalkerovat a pisat sracky vasim priatelkam

  8. #48
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Kane View Post


    info pre tých, ktorý pochybovali o duševnej chorobe tohoto pacienta.
    Chcel by som ti podakovat, ze takto verejne prezentujes svoju ubohost a btw kazdy kto ma war s unikidom radsej si ho zablokujte na fb resp. skryte udaje lebo tento chudak vas dokaze vystalkerovat a pisat sracky vasim priatelkam
    Chtěl bych být jako ty :/

  9. #49
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by iknos View Post
    ok tak toto je moc. Own kteří neměli equip a museli snášet neustále porážky i přesto vydrželi ten hejt a flame. Ano trvalo to déle. Dalo se to čekat nikdo nemohl hrát 60h v kuse jako unkn (nwm co je na tom pravdy )a co si budeme povídat ten náskok na startu nejde lehce dohnat. A teď když se pvp vyrovnalo tak unkn musejí hned hledat new cp a to i přesto že furt psali jak hrajou v 4 cp (to už není pravda delší dobu (6)). a to že včera prohráli unkn 3 akce tak hned že jdou jinam ? jako wut ?. a jinak když teda nebereš uni pvp u zakena tak ok a co to pvp u aq tam taky nebylo ? Tam kde ste moc dostali ?
    nerob lebo si ta najde na FB a zacne vypisovat tvojej priatelke/zene/detom/starkej

    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Chtěl bych být jako ty :/
    si sa zacyklil moj?

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by iknos View Post
    ok tak toto je moc. Own kteří neměli equip a museli snášet neustále porážky i přesto vydrželi ten hejt a flame. Ano trvalo to déle. Dalo se to čekat nikdo nemohl hrát 60h v kuse jako unkn (nwm co je na tom pravdy )a co si budeme povídat ten náskok na startu nejde lehce dohnat. A teď když se pvp vyrovnalo tak unkn musejí hned hledat new cp a to i přesto že furt psali jak hrajou v 4 cp (to už není pravda delší dobu (6)). a to že včera prohráli unkn 3 akce tak hned že jdou jinam ? jako wut ?. a jinak když teda nebereš uni pvp u zakena tak ok a co to pvp u aq tam taky nebylo ? Tam kde ste moc dostali ?
    Pokud si byl u AQ tak víš že tam kluci byli ve 2 partách. Já tam nebyl (nebyl zaplý stream)
    Kde jsi vzal 6 CP? Tolik nás nikdy nebylo.
    Vy furt mluvíte o dohánění, ale jaké dohánění tím myslíš? To že vytvoříte dvounásobné číslo členů?DD A to že všude taháte 30 NO clan WAR postaviček ? Vtipnééééé. Jste ubozí a všichni to vědí :/

 

 
Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top