Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 91 to 100 of 104
  1. #91
    Quote Originally Posted by Kane View Post


    info pre tých, ktorý pochybovali o duševnej chorobe tohoto pacienta.
    Chcel by som ti podakovat, ze takto verejne prezentujes svoju ubohost a btw kazdy kto ma war s unikidom radsej si ho zablokujte na fb resp. skryte udaje lebo tento chudak vas dokaze vystalkerovat a pisat sracky vasim priatelkam
    Kámo, to není ubohost, poděkuj mu, snaží se ti pomoct a očividně to potřebuješ.

  2. #92
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by glycerin View Post
    Prej 3 no war kocky a pak vypustite video, na kterrém každý vidí, že těch postav je tam minimálně 10 možna více boze ty jsi vazne tezky retard chlapce
    Maximalne 10 postav a z toho 4-5 v Ownage, takze stacilo je zabit a pote i zbytek lidi, protoze by byl pruchod "volny", ale toho si asi nikdo nevsiml.

  3. #93
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    47
    Quote Originally Posted by klingi2k15 View Post
    popcorn niekto?
    Dám si! Colu?

  4. #94
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Kámo, to není ubohost, poděkuj mu, snaží se ti pomoct a očividně to potřebuješ.
    potom si este vacsi zobrak ako som si myslel. Ty si maximalne tak krotitel draka ktoreho ma unikid hlboko v prd3li...

  5. #95
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    25
    Fuu ľudia vám to hranie lezie celkom pekne na mozog už Som fakt prekvapený, že dospelí ľudia s tak dobre platenými zamestnaniami ako tu prezentujete, sa znížili k tomu aby atakovali Kane-a na osobnej úrovni cez sociálnu sieť. Ako fakt sa zamyslite nad sebou, koľko máte reálne mentálny vek potom. Ďalšiu vec čo nechápem, že koľko z vás mu túto fórumovú/internetovú persónu žerie a nedochádza vám, že si z vás maximálne robí riť Nezastávam sa nikoho, ale prerastá vám to cez hlavu dámy a páni.

    PS: kto má na starosti fórum odporúčam tento topic presunúť do krčmy/spamu, nech tu môže byť normálny recruit post pre potencionálnych záujemcov

  6. #96
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Ten kluk to ale myslí vážně ����

  7. #97
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Real do hry nepatri. Ten stalk facebooku/telefonu jen dokazal co je uni za chudaka. Prezentuje se tu dva mesice jako polobuh pritom dokazal okopcit jen CP system z vychodu. Kdyby hral dal bez brekotu,forum hatu rekl bych je dobrej neco tu dokazal muze se zaradit mezi lidi jako LittlePsycho nebo Nach. Tim co tu predvedl za posledni tyden dokazal ze je to jen obycejny hrac ktery neunese prohru a jednoho hatera.


    (dokud se nezacal projevovat na foru rikal jsem si ze je to docela schopny clovek)

  8. #98
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by filimon View Post
    Real do hry nepatri. Ten stalk facebooku/telefonu jen dokazal co je uni za chudaka. Prezentuje se tu dva mesice jako polobuh pritom dokazal okopcit jen CP system z vychodu. Kdyby hral dal bez brekotu,forum hatu rekl bych je dobrej neco tu dokazal muze se zaradit mezi lidi jako LittlePsycho nebo Nach. Tim co tu predvedl za posledni tyden dokazal ze je to jen obycejny hrac ktery neunese prohru a jednoho hatera.


    (dokud se nezacal projevovat na foru rikal jsem si ze je to docela schopny clovek)
    Další forum warrior. Však real do hry nepatří, forum do realu patří :o) Viz nynější postih komentátorů fotky imigrantů na sociální síti, kterým hrozí 3 roky vězení.

    S láskou,

    uNiquii.

  9. #99
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by filimon View Post
    Real do hry nepatri. Ten stalk facebooku/telefonu jen dokazal co je uni za chudaka. Prezentuje se tu dva mesice jako polobuh pritom dokazal okopcit jen CP system z vychodu. Kdyby hral dal bez brekotu,forum hatu rekl bych je dobrej neco tu dokazal muze se zaradit mezi lidi jako LittlePsycho nebo Nach. Tim co tu predvedl za posledni tyden dokazal ze je to jen obycejny hrac ktery neunese prohru a jednoho hatera.


    (dokud se nezacal projevovat na foru rikal jsem si ze je to docela schopny clovek)
    A ještě dodatek.
    Nikdy jsem se nesnažil být tvým vysněným vzorem, nikdy jsem nenapsal, že jsem nejlepší. (Píšete to o mě celou dobu vy, děkuji....)
    Jsem pouze inteligentní tvor(člověk), který hraje lineage a nechce být pouze random číselko v soupisce online hráčů a pokaždé se snaží něco na serveru dokázat :o)
    Tento rok jsme si vybrali Dark Elmore o kterém jsem si ještě před startem přečetl v uzamčené sekci na foru z minulého DE, jak se zde Pixel postavička nach vyplakává na forku, že je server po 30 dnech mrtvý, jak ostatní píšou, že po odchodu starých dobrých pokeballz hrajou Ownage na hrdiny a nikomu nepovolí si vzít sub rb a zabíjí server (Strašná ironie :/)
    Na serveru jsem nikdy předtím nehrál, ale hned jsem věděl že chci Šroubovi, na kterého tu všichni nadávali a šířili fámy pomoct server udržet jak jen to půjde z pozice hráče. (Videa,streamy,reklamy na sociálních sítích nonstop,návrhy nových srand) ale hlavně:

    VYTVOŘIT konkurenci clan zergu Ownage o kterých jsem se dočetl, pomoci všem hráčům k docílení subclass, vytvoření zábavy=PVP pro clan Ownage.
    Podle mě se vše podařilo, server jede 47 dní, máme tady krásně živo, začíná nám vote systém, který má velký potenciál, Jirka udělal alespoň nějakou reklamu...

    Nikdy jsem se nechválil že bych tenhle CP systém vymyslel, jen jsem vysvětlil jak je možné že jsme stále online když zde všichni napadali naší CP že jsme na pracáku, jsme gm clan a jsme boteři..... Tak jsem je musel zasvětit jak se dá hrát lineage 2 i když jsi pracovně vytížen a rodinou zasvěcen (Jsme všichni, děti už ve světě l2 neexistují) kdy hraješ v 20 lidech za 9 charů a nemusíš díky tomu u té hry sedět nonstop a víš že se pořád něco děje :O

    Děkuji všem hejtrům, bez Vás bych byl méně viděn.

    Mé herní jméno je uNiquii,
    Realné jméno Patrik Gelnar a doufám že skecnem na srazu až ho Šroub udělá i s mým vrátným Joseeeem.

    S láskou,

    uNiquii.

  10. #100
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    A ještě dodatek.
    Nikdy jsem se nesnažil být tvým vysněným vzorem, nikdy jsem nenapsal, že jsem nejlepší. (Píšete to o mě celou dobu vy, děkuji....)
    Jsem pouze inteligentní tvor(člověk), který hraje lineage a nechce být pouze random číselko v soupisce online hráčů a pokaždé se snaží něco na serveru dokázat :o)
    Tento rok jsme si vybrali Dark Elmore o kterém jsem si ještě před startem přečetl v uzamčené sekci na foru z minulého DE, jak se zde Pixel postavička nach vyplakává na forku, že je server po 30 dnech mrtvý, jak ostatní píšou, že po odchodu starých dobrých pokeballz hrajou Ownage na hrdiny a nikomu nepovolí si vzít sub rb a zabíjí server (Strašná ironie :/)
    Na serveru jsem nikdy předtím nehrál, ale hned jsem věděl že chci Šroubovi, na kterého tu všichni nadávali a šířili fámy pomoct server udržet jak jen to půjde z pozice hráče. (Videa,streamy,reklamy na sociálních sítích nonstop,návrhy nových srand) ale hlavně:

    VYTVOŘIT konkurenci clan zergu Ownage o kterých jsem se dočetl, pomoci všem hráčům k docílení subclass, vytvoření zábavy=PVP pro clan Ownage.
    Podle mě se vše podařilo, server jede 47 dní, máme tady krásně živo, začíná nám vote systém, který má velký potenciál, Jirka udělal alespoň nějakou reklamu...

    Nikdy jsem se nechválil že bych tenhle CP systém vymyslel, jen jsem vysvětlil jak je možné že jsme stále online když zde všichni napadali naší CP že jsme na pracáku, jsme gm clan a jsme boteři..... Tak jsem je musel zasvětit jak se dá hrát lineage 2 i když jsi pracovně vytížen a rodinou zasvěcen (Jsme všichni, děti už ve světě l2 neexistují) kdy hraješ v 20 lidech za 9 charů a nemusíš díky tomu u té hry sedět nonstop a víš že se pořád něco děje :O

    Děkuji všem hejtrům, bez Vás bych byl méně viděn.

    Mé herní jméno je uNiquii,
    Realné jméno Patrik Gelnar a doufám že skecnem na srazu až ho Šroub udělá i s mým vrátným Joseeeem.

    S láskou,

    uNiquii.
    Ani jsem neocekaval ze by si pochopil o cem pisu. Z tveho textu je jasne patrne jak si zahleden sam do sebe.

 

 
Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top