Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 104
  1. #61
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Krimson View Post
    Neviem čo tu furt spamujete keby som bol u Ownage tak držim hubu a nepišem a nerobim frajera pretože to čo som videl bolo tak pod uroven že viac sa klesnuť ani neda každy kto ma rad pvp tak sa musel chytať za hlavu že čo robite natom servery EQ mate ludi mate WB mate a musite klesať na taku uroven keby tam drbnete war char nič nenapišem ale toto.
    Nemam proti nikomu nič ale musite uznať že keď sa budu robiť take sračky tak na tie pvp ludia nebudu.
    A ohladne toho že Unknow ma 6 cp paret je kravina ma 4 s toho 30% dual takže na počet to je 1 Unk na 3 OW .
    krimson prosím ty o pvp nemluv tvoje hero na baterky, které máš díky uni partě, není schopné zabít někoho 2v1. a přesně jak bylo psáno vše co sme udělali (u zakena) bylo jen od vás. a co se týče těch 6 cp.od začatku se unk prezentovali jako 4 cp pak přišli brazerz po tom co nevydrželi znásilňovaní od own ( ale musí se jim nechat že aspoň měli war) pak se tam přidala další pt + dement fyda. 4+2=4 ?

  2. #62
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by iknos View Post
    krimson prosím ty o pvp nemluv tvoje hero na baterky, které máš díky uni partě, není schopné zabít někoho 2v1. a přesně jak bylo psáno vše co sme udělali (u zakena) bylo jen od vás. a co se týče těch 6 cp.od začatku se unk prezentovali jako 4 cp pak přišli brazerz po tom co nevydrželi znásilňovaní od own ( ale musí se jim nechat že aspoň měli war) pak se tam přidala další pt + dement fyda. 4+2=4 ?

    Někde ti uniklo že jsme měnili brazers, za vykopnuté neschopné Imigrant/tec CP, kteří na truc šli hned k ownage. Takže 3+2 = 5

  3. #63
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by iknos View Post
    krimson prosím ty o pvp nemluv tvoje hero na baterky, které máš díky uni partě, není schopné zabít někoho 2v1. a přesně jak bylo psáno vše co sme udělali (u zakena) bylo jen od vás. a co se týče těch 6 cp.od začatku se unk prezentovali jako 4 cp pak přišli brazerz po tom co nevydrželi znásilňovaní od own ( ale musí se jim nechat že aspoň měli war) pak se tam přidala další pt + dement fyda. 4+2=4 ?
    Ty nic nevíš... Trochu v těch počtech ti chybí, že od nás 1 CP leavla (No CP se ji moc říkat nedalo, protože hráli tak 4 lidi ) a odešli do Ownage, protože hrozně moc chtěli Baiuma. Jestli to někdo od nich čte, dostali jste konečně vytouženého Baiuma od Nacha?

  4. #64
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Jsem rád, že i ti největší hejtři jako je kane a jeho školka, kteří píší jak si nikde neškrtneme a blablabla.... Tak všem ostatním členům vždy napíšou že je tahám já / uni CP Děkuji za mnohonásobnou podporu a uznání.
    Rád jsem se s vámi seznámil.

  5. #65
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    47
    popcorn niekto?

  6. #66
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Jsem rád, že i ti největší hejtři jako je kane a jeho školka, kteří píší jak si nikde neškrtneme a blablabla.... Tak všem ostatním členům vždy napíšou že je tahám já / uni CP Děkuji za mnohonásobnou podporu a uznání.
    Rád jsem se s vámi seznámil.
    Už zabrali lieky?

  7. #67
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Už zabrali lieky?
    Jsem nevěděl, že jsi i lékař... jaké by jsi mi doporučil...
    Video pro tebe Kane. Chtěl bych být jako ty


  8. #68
    Tu je aj škoda sa vyjadrovať ja nevim do boha či ste mentalne retardovaný ked nechapete wall s clan memberov ktory skapu a možeš ich hitovať a nebudes PK a wall no clan memberov naschval aby sa nedalo nijak prejsť.
    Tak sa do piče trochu už zamyslite čo tu pišete za srajdy..
    Ale chapem vás snažite sa byť nad vecou ale to ste neni no tak možete kludne hatovať dalej to vam ide.

  9. #69
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Jsem nevěděl, že jsi i lékař... jaké by jsi mi doporučil...
    Video pro tebe Kane. Chtěl bych být jako ty

    neviem, nieco na psychiku a hlavne silne... A ten tvoj zduty trapny pysk nikoho nezaujima...

  10. #70
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Vážně tu někdo brečí že se postaví do cesty noclan postavičky? Však to zabije jeden hráč a hotov ne?

 

 
Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top