Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 104
  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    ted jsem koukal na zaznam od zakena hezke taktiky postavit no war postavy na most aby se nedalo probehnout, velmi se tesim uz na RPG zlata ruska komunita (cz/sk je z vetsiny otresna) CYA

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by Fuzz3R View Post
    ted jsem koukal na zaznam od zakena hezke taktiky postavit no war postavy na most aby se nedalo probehnout, velmi se tesim uz na RPG zlata ruska komunita (cz/sk je z vetsiny otresna) CYA
    Myslíš 3 no war kočky a zbytek na waru? To se zásadně liší od vašeho zakena minule dát tam chary a na ně foi aby nešli vůbec zabít/peknout....
    Last edited by Nachrade; 15-11-2017 at 01:42.

  3. #33
    Na co se těšíš na RPG? že budeš jak noob jen farmit moby? Vzali jsme váš nápad a jenom jsme ho vyladili, a kvůli třem posledním akcím, kde jste dostali tak leave server ? GF
    Last edited by Remember; 15-11-2017 at 01:44.

  4. #34
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Remember View Post
    Na co se těšíš na RPG? že budeš jak noob jen farmit moby? Vzali jsme váš nápad a jenom jsme ho vyladili, a kvůli třem posledním akcím, kde jste dostali tak leave server ? GF

    Fuzzer už nehraje asi 14 dní jako půlka mé CP protože není čas/není co dělat.
    Nikdo nequituje, jen já jedu na dovolenku.
    A nebaví mě už Váš trapný styl hry. Já totiž neberu jako prohru tuhle trapnou situaci co předvádíte. Však je to v záznamu na streamu. Co to jako mělo být? To je fraška....
    PvP kterých jsem se zúčastnil jsou na streamu/youtube videích a do včerejší frašky u zakena jsem neviděl že by jste nás tlačili i když je Vás 3x více než nás

    V clanu nás je ted hodně protože je tam asi 40 charu s nickem clan1,clan2,clan3 protože jsme dělali clvl 8 a ještě se to nevyházelo, ale stále nás hraje jen 45 Realných charů, z kterých většinou složíme max 4 party.

    Dělá mi radost, že vám těchto 45 charů s vaším 3 násobným zergem trvalo víc než měsíc porazit :o))) a že jste kvůli tomu museli udělat 30 noclan buffpetu a nabrat celý giran.... Na pouhých 45 charů A přitom po te frašce u zakena dokážete ještě vypisovat kraviny :o))))))))))))))
    Já bych nepsal nic, cítil bych se trapně.... Sorry ale když tady máte otevřené farm lokace a stejně Vám to trvá měsíc, tak na zahraniční scéně by jste se ani nehli. Teď se dá udělat jen jedno, udělat stejný zerg jako vy, ale to by mě nebavilo tak jsem rád, že jedu pryč.

    Užívejte bando randomů....
    Lidem z uNknown přeji pevné nervy s tímhle odpadem a děkuji za možnost s Vámi hrát )

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Cekalo se na to, az Ownage dofarmi equip a bude schopny davat PvP. Kdyz Ownage dofarmi equip, dava PvP a pouziva vase taktiky, tak je to spatne?
    Pokud vas tak srala blokada mostu, tak proc jste ji nerozbili?
    Proc, kdyz jste po stahnuti waru nabehli na lod, tak jate nas nevyjeli? Protoze byla spatna domluva a vic lidi od vas dostalo silence/anchor?
    Last edited by NarcisSally; 15-11-2017 at 07:23.

  6. #36
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Cekalo se na to, az Ownage dofarmi equip a bude schopny davat PvP. Kdyz Ownage dofarmi equip, dava PvP a pouziva vase taktiky, tak je to spatne?
    Pokud vas tak srala blokada mostu, tak proc jste ji nerozbili?
    Proc, kdyz jste po stahnuti waru nabehli na lod, tak jate nas nevyjeli? Protoze byla spatna domluva a vic lisi od vas dostalo silence/anchor?
    Sorry Narci, ale ty jsi jeden z randomů v Giranu. Nedávno jsem ti radil kde máš vůbec expit, tak ty se tu k tomu nevyjadřuj, protože sám víš, že te hře nerozumíš. (Bez urážky)

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Sorry Narci, ale ty jsi jeden z randomů v Giranu. Nedávno jsem ti radil kde máš vůbec expit, tak ty se tu k tomu nevyjadřuj, protože sám víš, že te hře nerozumíš. (Bez urážky)
    Odpoved na otazku dobra. Diky

  8. #38
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by iTakesT View Post
    Já sem žebrák ty čůráčku jeden ? Možná tak ty jsi žebrák kterého živý maminka a tatínek... Já nemám real life ? až dokážeš v životě to co já tak mi tady piš tyhle hovna ty debílku... Až budeš pracovat u složky co já tak mi tady piš něco takového, jenže to ty nikdy nebudeš jelikož by jsi se zesral hned na výcviku. Ty dokážeš jen dělat ramena na forum ale to je tak vše. Opravdu se prober a jdi se léčit ty troubo jeden. Jo a btw zajímavé fotky to se musí uznat
    Abych se ještě vrátil k tomu tvému neustálému urážení na kidy a lidi na pracáku a žebráky ty demente vím na 100% že kluci z našeho klanu mají lepší práci a plat než ty protože jak tu píšeš o pracáku tak o tom asi sám něco víš...
    Fakt mě nebavíš a je jedině dobře že jsi ze Slovenska jinak kvůli těm kecům bych i přijel protože tyhle hovna o mě nikdo psát nebude ****** a žebrák jsi tu tak maximálně ty ! Až budeš v CR tak zajeď Příbram pod šachtami 225 čekám tě a uvidíme kdo je žebrák a kidd a sráč z pracáku... čekám tě adresu máš teď se ukaž..
    Si mal rovno napisat, ze si len sprosta guma... Hned by som zmenil prostup k tebe a snazil by som sa ti vsetko polopate vysvetlit aby to pochopil aj debil ako si ty. hej a ked budem v tej diere napisem ti ty online hero

  9. #39
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Hele, jak to má můj ruský kamarád pojmenovat ten archív? Lucka nebude ráda, že jsi jí takhle zveřejnil před celým internetem, co jsem četl tak to byly jen fotky pro tebe
    Tvoj imaginarny rusky kamarat sa moze akurat tak pridat k tebe a fukat mi do riti

    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Ani jediný komentář bez flamu, narážky, popíchnutí. Prostě si ho nevšímejte a nekomentujte mu to. Podle mě mají i sex přes internet, ale je mi to jedno.
    Hold někoho baví hrát pro srandu s klukama a dobrou partou jako Unknown a někoho baví ze sebe dělat fórum hero, jako to ze sebe děláš ty.
    Každopádně ti nepřeju nic špatného, ale radši místo jednoho příspěvku běž za tou svojí přítelkyní, dej ji pusu, udělej ji večeři a uděláš mnohem lépe. Mluvím ze zkušenosti.
    Furt se neflemujte a mějte konečně trošku respektu k enemy! Nikoho z Unknown jsem neviděl, že by se nad vámi povyšoval, ba naopak jediný Uni spolupracuje s GM týmem a snaží se vylepšit server a udělat ho ještě více aktivní, ale to vy to máte úplně v zadku, co se se serverem děje, přijdete mi jako stádo krav, který vede pasák (Nach).. Přijdou, ušlapou, nažerou se a jdou dál.

    Kámo když jsem ještě před xx lety L2 hrotil, tak jsem hrál v řecký CP, o rok později v ruské na mezinárodním serveru a ještě nikdy jsem neviděl, že by se někdo reprezentoval jako OWN. Kámo tak špinit reputaci svého klanu svým chováním jako to děláš ty, tak mě moje bývalé PLko tak zabije, že bych to ještě v hrobě cítil.
    Co si budeme klamat. Nach je lepsie CL ako to vase uplakane decko unikid, ktory jedine co dokaze je farmit. Nach dokazal s ludi co hraju len obcas vytvorit klan, ktory si ten vas lolklan maze na chleba a jedine co sa zmozete je vyplakavat na forku

  10. #40
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Wralthe problem je v tom ze tento vandrak po dnesku asi mit pritelkyni nebude

    PS: FABIO **** tve mlade vypada jako kdyby sukala u dalnice 24/7
    Ja mam aspon priatelku, ty si len sfetovane hovado, ktore zije z penazi svojej maminky...

    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Fuzzer už nehraje asi 14 dní jako půlka mé CP protože není čas/není co dělat.
    Nikdo nequituje, jen já jedu na dovolenku.
    A nebaví mě už Váš trapný styl hry. Já totiž neberu jako prohru tuhle trapnou situaci co předvádíte. Však je to v záznamu na streamu. Co to jako mělo být? To je fraška....
    PvP kterých jsem se zúčastnil jsou na streamu/youtube videích a do včerejší frašky u zakena jsem neviděl že by jste nás tlačili i když je Vás 3x více než nás

    V clanu nás je ted hodně protože je tam asi 40 charu s nickem clan1,clan2,clan3 protože jsme dělali clvl 8 a ještě se to nevyházelo, ale stále nás hraje jen 45 Realných charů, z kterých většinou složíme max 4 party.

    Dělá mi radost, že vám těchto 45 charů s vaším 3 násobným zergem trvalo víc než měsíc porazit :o))) a že jste kvůli tomu museli udělat 30 noclan buffpetu a nabrat celý giran.... Na pouhých 45 charů A přitom po te frašce u zakena dokážete ještě vypisovat kraviny :o))))))))))))))
    Já bych nepsal nic, cítil bych se trapně.... Sorry ale když tady máte otevřené farm lokace a stejně Vám to trvá měsíc, tak na zahraniční scéně by jste se ani nehli. Teď se dá udělat jen jedno, udělat stejný zerg jako vy, ale to by mě nebavilo tak jsem rád, že jedu pryč.

    Užívejte bando randomů....
    Lidem z uNknown přeji pevné nervy s tímhle odpadem a děkuji za možnost s Vámi hrát )
    Stale tie iste sracky dookola... Myslis, ze to niekoho zaujima? Kazdy vie, ze si vas ownage zacinaju vodit tak sa zacinate klamat takymito ******mi no zrejme to nepomaha. kludne si vsugeruj aky si uber aj ked realita je uplne ina, ale mozno to pomoze pri tvojej liecbe...

    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Sorry Narci, ale ty jsi jeden z randomů v Giranu. Nedávno jsem ti radil kde máš vůbec expit, tak ty se tu k tomu nevyjadřuj, protože sám víš, že te hře nerozumíš. (Bez urážky)
    Sam si radnom, si len sproste decko co hrava CP listu rusakom a podobnej zberbe na 5k serveroch a mysli si, ze je niekde inde ako ostatny co tu hraju. Ale mam pre teba prekvapenie. Si nula a nulou aj ostanes a to ze dokazes hrat 60h nonstop to len potvrdzuje...

 

 
Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top