Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 101 to 104 of 104
  1. #101
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    22
    Offtopic: Do klanu uNknown se nechystám (proto označení postu "offtopic"), jen mi už fakt nedá nereagovat na tenhle flame spam

    To jako vážně JEDENÁCT stran vyplakávání a kydání hnoje a jiné špíny kvůli tomu, že JEDEN klan se rozhodl přibrat mezi sebe JEDNU další konstant partu navíc? Co se týče ingame situace, respekt tobě, uNiquii, je vidět že ty a tvůj klan jste tady udělali hodně velkej vítr.
    Good job uNknown.

    PS: Úmyslně píšu pouze "ingame situace", na fóru uNiquii občas kydá stejnej flame hnůj jako ostatní forum warrioři (i když videa má pěkný, to zase jo).

  2. #102
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    A ještě dodatek.
    Nikdy jsem se nesnažil být tvým vysněným vzorem, nikdy jsem nenapsal, že jsem nejlepší. (Píšete to o mě celou dobu vy, děkuji....)
    Jsem pouze inteligentní tvor
    Tu som to prestal citat, lebo som vedel ze je to dalsia k0k0tina. Btw zaujimave, ze niekto kto ma vratnika byva v byte o 1 miestnosti kde ma kuchynu, obyvacku, spalnu a mozno aj hajzel spolu... Asi ti to moc nezaraba ty manazer a mal by si sa vratit do Tesca za pokladnu...

  3. #103
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Tu som to prestal citat, lebo som vedel ze je to dalsia k0k0tina. Btw zaujimave, ze niekto kto ma vratnika byva v byte o 1 miestnosti kde ma kuchynu, obyvacku, spalnu a mozno aj hajzel spolu... Asi ti to moc nezaraba ty manazer a mal by si sa vratit do Tesca za pokladnu...

    Hihihihi. Chtěl bych se mít dobře jako ty!

  4. #104
    DE18 VIP
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Podívej se, ptal se kluků, nikdo už tě za kámoše po těch sračkách co předvádíte nebere. Vždyť tu sami v tomto topicu ukazujete jak PMkujete na FB rodinné příslušníky lidí a píšete jim sračky....



    Jaké špehování? Vaše TS je zabezpečené, že komu nedáš rank tam ani nevleze, naše bohužel již taky po eskapádě s agentem cimim.... WH jsme neprosili banovat jen zakázat je to kktina, zeptej se šrouba. Banování za bota? Myslím že všichni co viděli video s bartym si o tom udělají obrázek sami. Proč tedy je tam X charů v banu když pan barty nebotil? To co jste si nabrali do paret, klanu je vaše věc. Nemůžes pak brečet, že vás někdo vybral. Nabíráte party stylem naberu partu na fórku co čekáš? Momentálně tam máte bezpečnostní hrozby ve 2 partách co již v minulosti vykradli chary. Jo a taky nakashi, ten je schopný vám prodat equip bez mrknutí oka. To že ani hlavní zmrd Persi s váma nevydržel hrát a radši vás vybral svědčí dost o vaší úrovni. Být tebou jsem rád, že pro vás šroub prolomil jeho vlastní pravidla.
    Nemam rad pisanie na forum . a oto viac citanie fora . ale asi musim byt najlepsie spion na svete ked otom ani ja sam neviem . ozaj by som mohol dostat vysvetlenie kedy ja sm bol na Vasom team speaku ? pretoze je celkom zaujimave ze som tam vraj bol .
    Je lepsie si overit fakty a potom obvinit niekoho otom ze som agent .

    Dakujem za vysvetlenie .

    Cimo

 

 
Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top