Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 60
  1. #31
    GE20 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Praha
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by Shantariel View Post
    já mam spíš obavu, že když můžu hlasovat 8x denně díky práci atd a nic jako proxy nepoužívám, tak aby mi najednou někdo neřekl, že používám proxy .. nebo to se dá rozeznat?
    ja jen spis aby treba takhle nebylo vyhodnoceny to ze za 12hodin odhlasuju treba 8x, protoze doma,LTE,prace a okolo jsou dalsi 2-3wifi na ktery mam pristup... 500x je samozrejme divny :d
    [B]~Naia ~ [/B][COLOR=#ff8c00]Shanta[/COLOR][B]- [/B]Yul Sagittarius 99 / Iss Spectral Dancer 95 ​| [COLOR=#ff8c00]Shantariel[/COLOR] - Tyrr Duelist 87 | [COLOR=#ffa500]ShantarielV2[/COLOR] - Iss Spectral Dancer 95
    [B]~Gamepark C4~[/B][IMG]http://filcz.ic.cz/other/ripbar.gif[/IMG] [COLOR=#ffa500]Shantariel[/COLOR] - Spectral Dancer 78 / Titan 76 / Sagittarius 78 / Shillien Knight 66 | [COLOR=#ffa500]Stormwarrior[/COLOR] - Titan 76 / Swordsinger 60 |[COLOR=#ffa500] Morphogenesis[/COLOR] - Dreadnought 76 / Titan 76 / Spellsinger 62

  2. #32
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Shantariel View Post
    ja jen spis aby treba takhle nebylo vyhodnoceny to ze za 12hodin odhlasuju treba 8x, protoze doma,LTE,prace a okolo jsou dalsi 2-3wifi na ktery mam pristup... 500x je samozrejme divny :d
    Pro nás jsou důležité všechny validní vote, jestli máš jednu IP nebo přístup k vícero je tvá věc, v rámci web profilu to neomezujeme, takže pokud ti vote uzná vote server dostaneš WC. Včera jsem se tu hádal asi hodinu s borcem z topzone s tím že je na náš server enormní lavina fake votes, protože to lidé prostě zkoušejí. Ono aby ne klikneš vote server ti poví že OK tak jedeš další a pak na účtu 0 WC :-D

    Takže pokud to bude topzone hodne štvát a někdo ty proxiny nenechá ani přes upozornění tak hold dostane po papule. Pokud máš haldu validních vote a pár invalid, tak jsi v poho.

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    4
    Ahoj, bere se za invalid vote i když kliknu na tlačítko hlasovat a jen mě to přesměruje na stránky TopZone na kterém nic nezmáčknu?

  4. #34
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Erbis View Post
    Ahoj, bere se za invalid vote i když kliknu na tlačítko hlasovat a jen mě to přesměruje na stránky TopZone na kterém nic nezmáčknu?
    Ano, ale proč bys to dělal?

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Ano, ale proč bys to dělal?
    Protože, když třeba hlasuji v práci, tak mi to v profilu píše, kdy jsem hlasoval. Přijdu domů, kde chci hlasovat a na stránkách nic nemám - tudíž kliknu na hlasovat abych viděl, za jak dlouho opět budu moci hlasovat.

  6. #36
    GE20 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Praha
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Ano, ale proč bys to dělal?
    delam to uplne stejne jak ty a sem akorat ve schize jestli nedostanu ban i kdyz zadnou proxy nemam a nepouzivam docela by se hodilo nejak vyjastnit co vse se da pocitat jako invalid vote, protoze obcas to blbne a kdyz se na vice wifinach v praci podivam stridave na profil jestil uz muzu hlasovat tak mi to obcas napise ze "neco se nepodarilo" a ja pak nevim jestli se treba i toohle nepocita jako invalid
    [B]~Naia ~ [/B][COLOR=#ff8c00]Shanta[/COLOR][B]- [/B]Yul Sagittarius 99 / Iss Spectral Dancer 95 ​| [COLOR=#ff8c00]Shantariel[/COLOR] - Tyrr Duelist 87 | [COLOR=#ffa500]ShantarielV2[/COLOR] - Iss Spectral Dancer 95
    [B]~Gamepark C4~[/B][IMG]http://filcz.ic.cz/other/ripbar.gif[/IMG] [COLOR=#ffa500]Shantariel[/COLOR] - Spectral Dancer 78 / Titan 76 / Sagittarius 78 / Shillien Knight 66 | [COLOR=#ffa500]Stormwarrior[/COLOR] - Titan 76 / Swordsinger 60 |[COLOR=#ffa500] Morphogenesis[/COLOR] - Dreadnought 76 / Titan 76 / Spellsinger 62

  7. #37
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Erbis View Post
    Protože, když třeba hlasuji v práci, tak mi to v profilu píše, kdy jsem hlasoval. Přijdu domů, kde chci hlasovat a na stránkách nic nemám - tudíž kliknu na hlasovat abych viděl, za jak dlouho opět budu moci hlasovat.
    To je celkem nesmysl ne? Přeci když jdeš domů máš jinou IP, proto ti to nepíše čas, můžeš tedy lognout a hlasovat. Jen na topzone musíš mít pro doma a práci jinej acc.

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    To je celkem nesmysl ne? Přeci když jdeš domů máš jinou IP, proto ti to nepíše čas, můžeš tedy lognout a hlasovat. Jen na topzone musíš mít pro doma a práci jinej acc.
    V případě, že mám víc účtů na topzone to nesmysl je.

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89
    pocita sa za valid vote ked obeham 30 IPciek s jednym zariadenim ? (mobil)

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by thoraxe View Post
    pocita sa za valid vote ked obeham 30 IPciek s jednym zariadenim ? (mobil)
    jo

 

 
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top