Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 60
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    jj nemáš za co ;-) nasypal sem tam hodně hlasů každej den z prací atd takže zavotovaný dost na obou..
    jak tam bylo napsaný že už můžem hlasovat tak sem doufal že když hlasuju "přes profil" tak se to nějak ukládá a pak se to promítne což teda ne tak nevadí, smutnej příběh holt

  2. #22
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by slotrik View Post
    jj nemáš za co ;-) nasypal sem tam hodně hlasů každej den z prací atd takže zavotovaný dost na obou..
    jak tam bylo napsaný že už můžem hlasovat tak sem doufal že když hlasuju "přes profil" tak se to nějak ukládá a pak se to promítne což teda ne tak nevadí, smutnej příběh holt
    V článku odkud se votovalo bylo napsáno, že se vote system připravuje, ale že serveru mlžete pomáhat už teď jen bez WC. Hádám, že tě to neodradí klikat dál a WC se jen pohrnou. Dík za votování už teď je to znát

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Je nějak omezen počet hlasování za 12 hodin od jednoho uživatele, nebo mohu vesele klikat? A nepište mi tu, že je to vázáno na IP, ne každý člověk má jednu, dvě nebo tři IP adresy, ale třeba desítky

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89
    no sak to ... to si na den naklikam tie wc a nebudem mat sc za 17 dni ale za 2 ... stale som toho nazoru niektore itemy zmazat niektore LEN zvysit cenu

  5. #25
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Ravenn View Post
    Je nějak omezen počet hlasování za 12 hodin od jednoho uživatele, nebo mohu vesele klikat? A nepište mi tu, že je to vázáno na IP, ne každý člověk má jednu, dvě nebo tři IP adresy, ale třeba desítky
    Zatím tu nikoho takového nevidím a když si s tím dá tu práci, tak prima serveru to pomůže

  6. #26
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by thoraxe View Post
    no sak to ... to si na den naklikam tie wc a nebudem mat sc za 17 dni ale za 2 ... stale som toho nazoru niektore itemy zmazat niektore LEN zvysit cenu
    Tak to nebude jsem klidnej, ono to není tak snadné.

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89
    takze mozem votovat aj 10 krat za den a nebudem trestany zato jo ? staci viac IP a acc na tych vote strankach .... ci ?

  8. #28
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by thoraxe View Post
    takze mozem votovat aj 10 krat za den a nebudem trestany zato jo ? staci viac IP a acc na tych vote strankach .... ci ?
    Je to napsané už v úvodním článku, proč to nikdy nikdo nečte :-D Serveru jde o validní hlasy, nicméně dost lidí to zkouší z proxy což dělá nevalidní hlasy a topzone si na to už stěžoval, takže asi kdo bude projíždět proxyny dostane ban, kdo jede z normálních IP nebude mít problém.

  9. #29
    GE20 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Praha
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by thoraxe View Post
    takze mozem votovat aj 10 krat za den a nebudem trestany zato jo ? staci viac IP a acc na tych vote strankach .... ci ?
    já mam spíš obavu, že když můžu hlasovat 8x denně díky práci atd a nic jako proxy nepoužívám, tak aby mi najednou někdo neřekl, že používám proxy .. nebo to se dá rozeznat?
    [B]~Naia ~ [/B][COLOR=#ff8c00]Shanta[/COLOR][B]- [/B]Yul Sagittarius 99 / Iss Spectral Dancer 95 ​| [COLOR=#ff8c00]Shantariel[/COLOR] - Tyrr Duelist 87 | [COLOR=#ffa500]ShantarielV2[/COLOR] - Iss Spectral Dancer 95
    [B]~Gamepark C4~[/B][IMG]http://filcz.ic.cz/other/ripbar.gif[/IMG] [COLOR=#ffa500]Shantariel[/COLOR] - Spectral Dancer 78 / Titan 76 / Sagittarius 78 / Shillien Knight 66 | [COLOR=#ffa500]Stormwarrior[/COLOR] - Titan 76 / Swordsinger 60 |[COLOR=#ffa500] Morphogenesis[/COLOR] - Dreadnought 76 / Titan 76 / Spellsinger 62

  10. #30
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Shantariel View Post
    já mam spíš obavu, že když můžu hlasovat 8x denně díky práci atd a nic jako proxy nepoužívám, tak aby mi najednou někdo neřekl, že používám proxy .. nebo to se dá rozeznat?
    No je to snadné když bude od tebe provedeno 5x valisní vote a 500x fake, tak je asi jasné proč

 

 
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top