Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 60

Hybrid View

  1. #1
    Ahojte nevieme kedy sa spusti prevod in game wcciek ?

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    1
    Mohol by som sa opýtať, prečo mi nejde votovať cez Hopzone?? vždy keď zavotujem tak mi to dá žltý rámik "
    Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu
    " ale ked by som chcel znova tak mi to povie že môzem hlasovať až za 12 hodin .... no ale samozrejme mi to nezapočíta to vote a tak prichádzam o WC ( toto trvá už vyše 4 dní). prosím o odpoveď, ďakujem.

    Kemerkos

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by kemerkos View Post
    Mohol by som sa opýtať, prečo mi nejde votovať cez Hopzone?? vždy keď zavotujem tak mi to dá žltý rámik "
    Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu
    " ale ked by som chcel znova tak mi to povie že môzem hlasovať až za 12 hodin .... no ale samozrejme mi to nezapočíta to vote a tak prichádzam o WC ( toto trvá už vyše 4 dní). prosím o odpoveď, ďakujem.

    Kemerkos
    Jo, mám stejný problém. A když to dám zkusit znovu na hopzone, napíše mi to, že z mého pc/ip už hlasování proběhlo.
    Nešlo by vybrat nějaký jiný server pro votování? ideálně bez mineru?

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    4

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Flamdring View Post
    Jo, mám stejný problém. A když to dám zkusit znovu na hopzone, napíše mi to, že z mého pc/ip už hlasování proběhlo.
    Nešlo by vybrat nějaký jiný server pro votování? ideálně bez mineru?
    Taky tak dnes rano jsem rychle zavotoval teď přijdu a jen 25 WC tak koukám hopzone "zamítnul váš požadavek" -
    řikám si pohoda zavotuju teda teď a hláška - z vašeho pc/ip adresy bylo votováno - mám sdílenou ip tak třeba votoval někdo jiný - tak pustím internet na mobilu připojím se a stejně - z vašeho pc/ip bylo votováno.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kyjov
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Swier View Post
    Taky tak dnes rano jsem rychle zavotoval teď přijdu a jen 25 WC tak koukám hopzone "zamítnul váš požadavek" -
    řikám si pohoda zavotuju teda teď a hláška - z vašeho pc/ip adresy bylo votováno - mám sdílenou ip tak třeba votoval někdo jiný - tak pustím internet na mobilu připojím se a stejně - z vašeho pc/ip bylo votováno.
    Taky mám podobný problém.
    Sdílenou veřejnou IP teda nemám, ale i tak mi to píše, že z této IP bylo již hlasováno. Přitom u votovacích tlačítek je napsané, že sem naposledy hlasoval před 21 hodinama

  6. #6
    +1 gj

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Vote system funguje :-) na TopZone je DE mezi novymi servery už šestý.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    nesmyslně nastavené odměny...

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89
    TOP LS 76 za 1,5 dna alebo 2x High LS 70 za den mi pride prehnane taktiez BEWS za 10 dni BEAS za 5 dni a SC 11,12,13 toez prehane za 15 dni mat top crystal co sa tu ani neda zohnat poriadne takze trosku by som to upravil , nevidim tam petov a knizky na buff sloty by som tam tiez dal samozrejme za vyssiu cenu

  10. #10
    Quote Originally Posted by thoraxe View Post
    TOP LS 76 za 1,5 dna alebo 2x High LS 70 za den mi pride prehnane taktiez BEWS za 10 dni BEAS za 5 dni a SC 11,12,13 toez prehane za 15 dni mat top crystal co sa tu ani neda zohnat poriadne takze trosku by som to upravil , nevidim tam petov a knizky na buff sloty by som tam tiez dal samozrejme za vyssiu cenu

    Má pravdu ten chlapec !! ty odměny bych klidně ponechal, ale zvýšit cenu (snad u všeho min o 30%) nebo by to serveru nemuselo pomoct ale zabít ho. Jak řekl kubajz, zachvilku by to bylo star wars . Dále přidat knihu na 3. 4. buff slot.
    WC klidně ponechat tradovatelné, ale je tam riziko že to někdo bude "ochcávat" známe naše chytré české hlavičky..

    HugoT0XXX

 

 
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top