Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 60
  1. #11
    +1 gj

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Vote system funguje :-) na TopZone je DE mezi novymi servery už šestý.

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    nesmyslně nastavené odměny...

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89
    TOP LS 76 za 1,5 dna alebo 2x High LS 70 za den mi pride prehnane taktiez BEWS za 10 dni BEAS za 5 dni a SC 11,12,13 toez prehane za 15 dni mat top crystal co sa tu ani neda zohnat poriadne takze trosku by som to upravil , nevidim tam petov a knizky na buff sloty by som tam tiez dal samozrejme za vyssiu cenu

  5. #15
    Quote Originally Posted by thoraxe View Post
    TOP LS 76 za 1,5 dna alebo 2x High LS 70 za den mi pride prehnane taktiez BEWS za 10 dni BEAS za 5 dni a SC 11,12,13 toez prehane za 15 dni mat top crystal co sa tu ani neda zohnat poriadne takze trosku by som to upravil , nevidim tam petov a knizky na buff sloty by som tam tiez dal samozrejme za vyssiu cenu

    Má pravdu ten chlapec !! ty odměny bych klidně ponechal, ale zvýšit cenu (snad u všeho min o 30%) nebo by to serveru nemuselo pomoct ale zabít ho. Jak řekl kubajz, zachvilku by to bylo star wars . Dále přidat knihu na 3. 4. buff slot.
    WC klidně ponechat tradovatelné, ale je tam riziko že to někdo bude "ochcávat" známe naše chytré české hlavičky..

    HugoT0XXX

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Má pravdu ten chlapec !! ty odměny bych klidně ponechal, ale zvýšit cenu (snad u všeho min o 30%) nebo by to serveru nemuselo pomoct ale zabít ho. Jak řekl kubajz, zachvilku by to bylo star wars . Dále přidat knihu na 3. 4. buff slot.
    WC klidně ponechat tradovatelné, ale je tam riziko že to někdo bude "ochcávat" známe naše chytré české hlavičky..

    HugoT0XXX
    je to divné ale dokonce lidi co se nikdy na ničem neshodnou tak teď sme všichni stejného názoru .... ty odměny se musí zvednout 30% je dle mého názoru furt málo.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    38
    Hopzone link nefunguje!

    Jinak super nápad, ceny už jsou ok, teď ještě zprovoznit ty odměny

  8. #18
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by IPfree View Post
    Hopzone link nefunguje!

    Jinak super nápad, ceny už jsou ok, teď ještě zprovoznit ty odměny
    Funguje, ale vote servery jsou často pod ddos, či mají maitanance, takže to chce jen zkusit později

    Máme v plánu spustit testovací verzi, budete votovat, získávat WC, ale zatím je nepošlete ingame. Pokud po pár dnech bude vše OK zapneme splachování WC na zvolený char

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    BTW to co jste spustili teď ten "test" provoz vote znamená že všechny ty vote hlasy ktery sem teď celou dobu dával se mi nebudou počítat ? pecka, díky

  10. #20
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by slotrik View Post
    BTW to co jste spustili teď ten "test" provoz vote znamená že všechny ty vote hlasy ktery sem teď celou dobu dával se mi nebudou počítat ? pecka, díky
    Já nevím, čte někdo ty články, nebo je třeba udělat video aby někdo ten obsah vstřebal? :-D pecka, taky díky

 

 
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top