Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 60 of 60
  1. #51
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Destor View Post
    Zdravím nejsem si jistý jestli se to tu už neprobíralo ale jakto že v těch odměnách za WC máte i EAC EAB EWC a EWB když podle aktualizovaného seznamu na začátku článku to tam vůbec být nemělo? Díky.
    Od te doby uplynulo mnoho vody je tu na to i řada topicků. Bylo nutné zajistit dostatečnou motivaci pro hráče, rozhýbat ekonomiku a použít k tomu něco co neovlivní zásadně hru.

  2. #52
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    1
    Mohol by som sa opýtať, prečo mi nejde votovať cez Hopzone?? vždy keď zavotujem tak mi to dá žltý rámik "
    Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu
    " ale ked by som chcel znova tak mi to povie že môzem hlasovať až za 12 hodin .... no ale samozrejme mi to nezapočíta to vote a tak prichádzam o WC ( toto trvá už vyše 4 dní). prosím o odpoveď, ďakujem.

    Kemerkos

  3. #53
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by kemerkos View Post
    Mohol by som sa opýtať, prečo mi nejde votovať cez Hopzone?? vždy keď zavotujem tak mi to dá žltý rámik "
    Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu
    " ale ked by som chcel znova tak mi to povie že môzem hlasovať až za 12 hodin .... no ale samozrejme mi to nezapočíta to vote a tak prichádzam o WC ( toto trvá už vyše 4 dní). prosím o odpoveď, ďakujem.

    Kemerkos
    Jo, mám stejný problém. A když to dám zkusit znovu na hopzone, napíše mi to, že z mého pc/ip už hlasování proběhlo.
    Nešlo by vybrat nějaký jiný server pro votování? ideálně bez mineru?

  4. #54
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    4

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Flamdring View Post
    Jo, mám stejný problém. A když to dám zkusit znovu na hopzone, napíše mi to, že z mého pc/ip už hlasování proběhlo.
    Nešlo by vybrat nějaký jiný server pro votování? ideálně bez mineru?
    Taky tak dnes rano jsem rychle zavotoval teď přijdu a jen 25 WC tak koukám hopzone "zamítnul váš požadavek" -
    řikám si pohoda zavotuju teda teď a hláška - z vašeho pc/ip adresy bylo votováno - mám sdílenou ip tak třeba votoval někdo jiný - tak pustím internet na mobilu připojím se a stejně - z vašeho pc/ip bylo votováno.

  5. #55
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kyjov
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Swier View Post
    Taky tak dnes rano jsem rychle zavotoval teď přijdu a jen 25 WC tak koukám hopzone "zamítnul váš požadavek" -
    řikám si pohoda zavotuju teda teď a hláška - z vašeho pc/ip adresy bylo votováno - mám sdílenou ip tak třeba votoval někdo jiný - tak pustím internet na mobilu připojím se a stejně - z vašeho pc/ip bylo votováno.
    Taky mám podobný problém.
    Sdílenou veřejnou IP teda nemám, ale i tak mi to píše, že z této IP bylo již hlasováno. Přitom u votovacích tlačítek je napsané, že sem naposledy hlasoval před 21 hodinama

  6. #56
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  7. #57
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Ahoj, neuvažujete o upravení cen, nebo zvýšení reward?
    Jak bylo psáno na počátku, má to motivovat lidi. A v tabulce na webu je napsáno:
    SC 13 3500 WC 35x vote 17.5 dne

    Když ale votuji poctivě co 12 hodin. získám 100 WC za den, takže mi bude trvat 35 dní, než SC13 získám. Je to spíše demotivující.
    Navíc, upřímě, má to být pro lidi, kteří nejsou nolife hráči. Jenže když chcete chodit nějak normálně spát, nebo vstávat, nedá se většinou moc stíhat interval 12h- Nechcete upravit hlasování už třeba po 10h ?
    Ale lepší by byly opravit odměny, nebo srazit ceny. Tabulka je zavádějící a klamavá. (přesto že máte vyhrazenou vyjímku na změny).
    Lidí je tu o polovinu méně než vote začínalo a na trhu se oběvují vyšší SC jen díky votování. Přijde mi že se ekonomika lehce zadrhla. Stagnuje to, adeny by se měly rozhýbat, ať je to více fresh, jako na začátku.

    Díky za odpověď.

  8. #58
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Ahoj, před tabulkou je psáno, že se odvíjí z přepodkladů 4 votovaích serverů. Ty i nadále máme v úmyslu přidávat.

    Snížit interval u hlasování nejde, protože je to dáno intervalem hopzone a topzone.

  9. #59
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Jo takhle, já jsem to pochopil, že se mluví o 4x votování za den.

    A nešlo by do té doby ten reward shodit, ať to poměrově sedí k tabulce?

    Případně pak ještě doplnit info, k jakému datu je plánované přidání dalších dvou serverů?

    Děkuji za odpověď.

  10. #60
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Tak jak to bude s těmi dalšími Vote servery? Vždyť je to nekonečné!!! Tak buď do té doby snižte ceny na půlku nebo zvyšte 2x odměnu ve formě WC.
    Už to trvá hrozně dlouho...

 

 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top