Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Vlakovani

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    24

    Vlakovani

    Ahoj lidi chtel bych zkusit vlakovat ale nemam zkusenosti mohl by mi nekdo prosim poradit ?? Mam destra 63 sws 43 bd 59 se 61. Jake mam pouzit buffy a kde mohu vlakovat na mem levlu dekuji.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    můžeš vlakovat třeba cata nebo Giant cave, vzhledem k tvým buffum né přes Frenzy, ale přes guts a zealot
    ww,shield,might,haste,berserker,focus,deathwhisper , vamp,blessthebody,Great Shield
    Dance:Fury, fire, warrior (místo warrior si dáš vampire až budeš mít)
    Song: Wind, hunter, earth (až budeš mít tak renewal, a když budeš mít místo tak vitality a pokud jsi na mage mobech, což nedoporučuji tak warding místo earth)
    Guts, zealot, rage

    Doporučuji koupit knížky na buff slot, a vlezou se ti třebas i nějaké resisty

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    24
    Děkuji za rady ale mam problem jestli to pujde s temi B itemy z eventu a ty songy mam zatim jen dva. Uz se dělá tallum ale telo mi nevyšlo . Kolik tak stojí ta kniha ted jsem daval 120m za pretupi

  4. #4
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    400k u black mamona (napr. giran pod schodami na ceste do magic shopu)

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    24
    Dobře dekuji

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    24
    Ještě jdnu otazecku jakou lokaci jeste muzu skusit song uz bude mit earth a giant cave dole je dost na prd jsou tam magic moby tak jesli muzete poradit i jinou. Sws 53 bd 61 se 61 destro 64 set mam z toho eventu zubej ale davam dohromady tallum klidne bych si nechal i poradit na ts dekuji za info .

  7. #7
    hod si pp buffy od npc a jdi devotion necropole ;)
    adeny tam sice moc nenapadaji ale za to budes mit stony, ty pak vymenis za AA a ty muzes prodat a zarobis dost ;)

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    24
    Jo to uz jsem premyslel ale nejsem regli ale jinak diky za info

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    24
    Ahoj tak uz zvládam vlakovat disciple. Tak dekuji za rady. Jen jeste bych potreboval poradit nejde mi skoro vubec vlakovat stakato nest máte nějakou radu jeste?? Destro 77 bd 76 sws 71

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    5
    A best lokacie podla levelu na vlackovanie? okrem cata/necro

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top