Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 104
  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    WH bych zakazal nezavisle na cemkoliv, je to totalni picovina..

  2. #32
    Na WH je zde jiny topic, vubec to s timto nesrovnavejte a netahejte to sem prosím.

  3. #33
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    sem proti, aktivni partu tohle nerozhaze
    Podle mě to teda značně rozhodí i aktiv partu (minimálně je to stojí manu navíc, kterou můžou potřebovat na pvp) a nehrají zde jen full aktivní party. Tohle uvažování je krapet sobecké.

  4. #34
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Tato cesta je svinstvo, to ano. Sam jsem se s tim nesetkal a kdyby ano, tak buffy nejsou problem.

    Dejou se zde (podle me) daleko horsi veci, ktere jsou castejsi nez "debuff".

    V PvP 1v1 to imo nestihnes. Pri farmeni ti to "nevadi", protoze mas buff s sebou. Pri mass PvP/RB mate WC/OL.

    Pokud se GM rozhodne zavest toto, tak se musi 100% zakazat i to hloupe WH.
    Pokud zabíjíš jednoho moba tak jak jsem videl na tvem streamu tak ne, potom ten debuff az tak nevadi. Neco jineho je kdyz vlakujes ;)
    Nevím proč neeliminovat tohle svinstvo ktere sam svinstvem nazyvas.

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    7
    Já to asi nechápu, pochopil jsem to takto: nechceš aby fungovalo debuffování? To znamená, když budu hrát za BD a já ti v PVP budu chtít nahodit HEX tak to neprojde, protože to bude zakazané?
    Pochopil bych že kiss of eva nebo nějaký hovna co nepoužíváš a nějaký random ti to nabuffuje tak to nasere a to chápu, to bych zrušil, ale já teď upřímně nevím jak to mám chápat tento návrh, a taky upřímně hlasím, že sem dement na tu hru :-D takže se chcí spíš jen zeptat a požádat o vysvětlení

  6. #36
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Pokud zabíjíš jednoho moba tak jak jsem videl na tvem streamu tak ne, potom ten debuff az tak nevadi. Neco jineho je kdyz vlakujes ;)
    Nevím proč neeliminovat tohle svinstvo ktere sam svinstvem nazyvas.
    Pokud hrajes za necra a potrebujes farmit shardy v BS, tak nemuzes behat s polem ;)

    Muze se ti to stat jak pri farmeni po jednom mobovi, tak pri farmeni vlacku. Pokud debuffnes me, tak umru stejne jako ty, protoze na sebe taham vic nez jednoho moba.

    Ty si stojis za tim, aby se to zavedlo. Jasi stojim za tim, aby se to nezavedlo. Ty nepresvedcis me, ja nepresvedcim tebe. Budeme s tim muset zit.

  7. #37
    Quote Originally Posted by kuchtiiik View Post
    Já to asi nechápu, pochopil jsem to takto: nechceš aby fungovalo debuffování? To znamená, když budu hrát za BD a já ti v PVP budu chtít nahodit HEX tak to neprojde, protože to bude zakazané?
    Pochopil bych že kiss of eva nebo nějaký hovna co nepoužíváš a nějaký random ti to nabuffuje tak to nasere a to chápu, to bych zrušil, ale já teď upřímně nevím jak to mám chápat tento návrh, a taky upřímně hlasím, že sem dement na tu hru :-D takže se chcí spíš jen zeptat a požádat o vysvětlení
    Debuffem je zde myšlen nežádoucí BUFF.
    Na příkladu: Hraješ za destroyera, máš na sobě 50mobů které mlátíš polearmou a přijde inteligent který se rozhodně ti buffnout kiss of evu, empower, acumen, concentration a tím ti vytlačí podstatné buffy typu focus, haste atp.

    Mnou navrhovanou modifikací by sis zapl toogle skill, který by nebral žádnou manu ani HP takže bys ho mohl mít zaplý nonstop pokud bys chtěl a zamezil bys tím obdržení jakéhokoliv buffu. Na rebuff bys ho musel samozřejmě tedy vypínat.

  8. #38
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    som za resp. na cze/svk servery kde to demenciou priam prekvita je to nutnost...

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    7
    Aha, chápu jak to myslíš, a svým způsobem souhlasím, sice se mi nestalo, že by mě někdo jen tak na náhodu přebuffoval aby mi něco smazal, ale věřím, že se to stává, ale zase pak v PVP je to dost užitečné, když se to tak vezme, čili bych spíš pochopil kdyby ten toogle skill byl nastavený tak aby sis do něj určil, že nechceš ten a ten skill, ale pokud to bude tvoje Enemy tak ti to dát může, kdykoliv a kdekoliv kromě safe zony, to si myslím, že je takový kompromis, protože je to prostě určitá část strategie v PVP (nevím jestli to třeba podobný návrh někdo nezmínil, případně sorry že se opakuji). Ale na druhou stranu, je to dost ubohé i v PVP, ale myslím, že alespoň takto by to projít mohlo.

  10. #40
    Další důvod proč by se to mělo podle mě zavést je buff od duchů kteří jsou ve městech během výherní periody. Ne každému se ten jejich buff hodí a při toggle skillu si sám můžeš vybrat zda ho chceš nebo ne jednoduché a účelné.

    Mohu poprosit o vyjádření vedení? Budete se tomu věnovat?

    Děkuji

 

 
Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top