Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 104
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Já osobně jsem pro to aby se toogle zavedl. Co jsem viděl některé argumenty, ve smyslu že nekoho debuffuješ když tě vypekuje a má na sobě S armor, tak ten clověk stejně stou karmou odportí do haly kde si tu karmu stejně vynuluje a nabuffuje se znova

  2. #22
    Proti budou samozřejmě především ti, kteří to sami dělají a upřímně bych se nedivil kdyby se jich tu na fóru většina našla, ale věřím že mnoho hráčů kteří nechodí na fórum by to ocenili proto prosím zkuste zavést na toto téma i in-game.

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    6
    Za mě jednoznačně ano, a když to tu srovnáváte s PK tak proti PK se můžeš aspoň bránit, nemusíš se nechat jen tak vyjet bez odporu, ale jak se chceš bránit proti PP co stojí v goddardu u GK a debuffuje každého kdo kolem něho běží ?
    V lokaci se aspoň flagneš a můžeš ho zabít, ale ve mestě se neubráníš nijak. A těch PP je tam za poslední dobu čím dál tím víc.

  4. #24
    A nehcete taky zakázat buff/heal RB ? To je taky totiž proti fair play!

  5. #25
    Quote Originally Posted by StajireK View Post
    Za mě jednoznačně ano, a když to tu srovnáváte s PK tak proti PK se můžeš aspoň bránit, nemusíš se nechat jen tak vyjet bez odporu, ale jak se chceš bránit proti PP co stojí v goddardu u GK a debuffuje každého kdo kolem něho běží ?
    V lokaci se aspoň flagneš a můžeš ho zabít, ale ve mestě se neubráníš nijak. A těch PP je tam za poslední dobu čím dál tím víc.
    +1

  6. #26
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    A nehcete taky zakázat buff/heal RB ? To je taky totiž proti fair play!
    Vše co tu zmiňuješ se alespoň děje mimo PZ a tam ti to může někdo vysvětlit svou zbraní, že se mu to nelíbí ale co naděláš s idiotem za monitorem, který se rozhodne všechny okolo obdarovat kiss of evou, invigorem atd?

  7. #27
    Ne, to ty právě nechápeš, že je to úplně jedno jestli je to ve městě nebo venku. Ano, přebuffnutí je hnus, ale prostě to beru, jako součást hry.
    A co nadělám nic, půjdu buď jinudu, nebu se přebuffnu a půjdu jinudy. Já jsem na tohle docela splachovací, zase to tak neřeším, nenasere mě to.

  8. #28
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Jednoznacne PRO

    protoze jen ubohej clovek debuffuje a ruku na srdce vetsinou se to deje u PVP kdyz se lidi regrupujou a druha strana se nezmuze na poradnej odpor tak zacnou delat tuhletu prasarnu. A navic tahle uprava je pro vsechny nepomuze jen jedne strane.
    strasne moc postav

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    sem proti, aktivni partu tohle nerozhaze

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Ahoj,

    děkuji za tvůj názor. Právě proto, že je toto cesta jak nekoho "porazit" bych můj návrh zavedl.
    Myslím si, že možností jak enemy porazit máme hned několik a tato cesta je .... no nemám pro to slušné slova.
    Tato cesta je svinstvo, to ano. Sam jsem se s tim nesetkal a kdyby ano, tak buffy nejsou problem.

    Dejou se zde (podle me) daleko horsi veci, ktere jsou castejsi nez "debuff".

    V PvP 1v1 to imo nestihnes. Pri farmeni ti to "nevadi", protoze mas buff s sebou. Pri mass PvP/RB mate WC/OL.

    Pokud se GM rozhodne zavest toto, tak se musi 100% zakazat i to hloupe WH.

 

 
Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top