Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 104
  1. #11
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Kazdy ma jinou taktiku jak porazit enemy. A pokud mohou koukat skrz zed, tak mohou i debuffovat

    Vote: Nezavadet
    Ahoj,

    děkuji za tvůj názor. Právě proto, že je toto cesta jak nekoho "porazit" bych můj návrh zavedl.
    Myslím si, že možností jak enemy porazit máme hned několik a tato cesta je .... no nemám pro to slušné slova.

  2. #12
    Quote Originally Posted by Simbao View Post
    Proti!
    Ahoj,

    můžeš to prosím odůvodnit? Jen jestli nejsi jeden z těch, kteří chodí po farm lokacích a směle debuffují a to i v případě že o spot nemají vůbec zájem.

    //No offense.. jen že sem se s tim už tady taky setkal

  3. #13
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Toto se řešilo už na minulém serveru, možné to je, ale setkalo se to s tvrdým odporem
    Ahoj,

    já moc nerozumím tomu odporu..ani bych se nedivil, kdyby ti kteří tomu vzdorují nebyli právě ti, kteří to rádi praktikují a vysírají tím zbytek serveru, mnoho hráčů na fórum vůbec nechodí, byl bych rád kdybyste udělali menší průzkum na toto téma in-game.
    Jedna věc je když tě někdo začne debuffovat na farmě - tomu se dá ještě alespoň trošku ač hodně blbě bránít, obzvlášť když jsi někde u portu..druhá věc mnohem nepříjemnější je když si nějaký pomatený dítě umane, že bude "fullbufovat" kiss of evou a podobnými na potkání ve městech. " smilieid="84" class="inlineimg">

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Ahoj, samozřejmě můžu. Neříkám, že jsem chodil po lokacích a debuffoval hráče schválně, ale když si naloguju postavy do BS a pak příjde nějaký überepick frajer v Sku, všechno vypekuje aby mohl farmit shardy, tak jsem se uchýlil k této podlé metodě. Beru to tak na úrovni PK, efekt je stejný.

  5. #15
    Bohužel jsou tu zde i tací kteří chodí jen tak si zadebuffovat po lokacích, jako se mi to stalo před 2 dny.

    Děkuju za tvůj názor.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Jasný, v mém případě to je jen jakýsi způsob obrany, ale stejně tak, jako chodí hráči PKovat, tak chodí debutovat, prostě to beru tak, že to k té hře patří.

  7. #17
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Bohužel jsou tu zde i tací kteří chodí jen tak si zadebuffovat po lokacích, jako se mi to stalo před 2 dny.

    Děkuju za tvůj názor.
    Já se tomu ani nedivím, když chodíš z města s fullbuffem d/s/kočka... Taky bych ti to přebuffoval
    Kdybyste všichni chodili na CH buff, tak vás nějaký buffy resistů nemůžou překvapit ;)

  8. #18
    Promiň ale to je dost hloupá odpověď.

  9. #19
    Ano, protože na hloupej dotaz, hloupá odpověď ;)

  10. #20
    Hoši prosím vás zítra na tu Tezzu radši jen na PP buffech ať vás někdo nepřekvapí s debuffem než odportíte na to PvP

 

 
Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top