Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 104

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Pokud zabíjíš jednoho moba tak jak jsem videl na tvem streamu tak ne, potom ten debuff az tak nevadi. Neco jineho je kdyz vlakujes ;)
    Nevím proč neeliminovat tohle svinstvo ktere sam svinstvem nazyvas.
    Pokud hrajes za necra a potrebujes farmit shardy v BS, tak nemuzes behat s polem ;)

    Muze se ti to stat jak pri farmeni po jednom mobovi, tak pri farmeni vlacku. Pokud debuffnes me, tak umru stejne jako ty, protoze na sebe taham vic nez jednoho moba.

    Ty si stojis za tim, aby se to zavedlo. Jasi stojim za tim, aby se to nezavedlo. Ty nepresvedcis me, ja nepresvedcim tebe. Budeme s tim muset zit.

  2. #2
    Plně souhlasám a divím se že to navrhnul zrovna OW člen.


    Like !!

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Proti!

  4. #4
    Quote Originally Posted by Simbao View Post
    Proti!
    Ahoj,

    můžeš to prosím odůvodnit? Jen jestli nejsi jeden z těch, kteří chodí po farm lokacích a směle debuffují a to i v případě že o spot nemají vůbec zájem.

    //No offense.. jen že sem se s tim už tady taky setkal

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Ahoj, samozřejmě můžu. Neříkám, že jsem chodil po lokacích a debuffoval hráče schválně, ale když si naloguju postavy do BS a pak příjde nějaký überepick frajer v Sku, všechno vypekuje aby mohl farmit shardy, tak jsem se uchýlil k této podlé metodě. Beru to tak na úrovni PK, efekt je stejný.

  6. #6
    Bohužel jsou tu zde i tací kteří chodí jen tak si zadebuffovat po lokacích, jako se mi to stalo před 2 dny.

    Děkuju za tvůj názor.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Jasný, v mém případě to je jen jakýsi způsob obrany, ale stejně tak, jako chodí hráči PKovat, tak chodí debutovat, prostě to beru tak, že to k té hře patří.

  8. #8
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Bohužel jsou tu zde i tací kteří chodí jen tak si zadebuffovat po lokacích, jako se mi to stalo před 2 dny.

    Děkuju za tvůj názor.
    Já se tomu ani nedivím, když chodíš z města s fullbuffem d/s/kočka... Taky bych ti to přebuffoval
    Kdybyste všichni chodili na CH buff, tak vás nějaký buffy resistů nemůžou překvapit ;)

  9. #9
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Toto se řešilo už na minulém serveru, možné to je, ale setkalo se to s tvrdým odporem

  10. #10
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Toto se řešilo už na minulém serveru, možné to je, ale setkalo se to s tvrdým odporem
    Ahoj,

    já moc nerozumím tomu odporu..ani bych se nedivil, kdyby ti kteří tomu vzdorují nebyli právě ti, kteří to rádi praktikují a vysírají tím zbytek serveru, mnoho hráčů na fórum vůbec nechodí, byl bych rád kdybyste udělali menší průzkum na toto téma in-game.
    Jedna věc je když tě někdo začne debuffovat na farmě - tomu se dá ještě alespoň trošku ač hodně blbě bránít, obzvlášť když jsi někde u portu..druhá věc mnohem nepříjemnější je když si nějaký pomatený dítě umane, že bude "fullbufovat" kiss of evou a podobnými na potkání ve městech. " smilieid="84" class="inlineimg">

 

 
Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top