Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 104

Hybrid View

  1. #1

    TOGGLE: Buff block

    Ahoj,

    rád bych navrhl k diskuzi zavedení toggle skillu, který při zapnutí zamezí obdržení jakéhokoliv buffu.
    Sloužilo by to k zamezení demence, která se děje takřka na každém serveru a to buffování hráčů nežádoucími buffy.
    Tento skill by měla každá postava od levelu 1.

    Prosím vyjádřete zde pouze své názory pro/proti a proč. Neřešme tu prosím kdo koho debuffoval jako první, řešme jak této nepříjemnosti zabránit.
    Na reakce typu "však sám debufuješ demente" nebo "ty si s tím začal" nereaguji a doufám, že moderátoři fóra komentáře tohoto typu odstraní.

    Osobně jsem si tuto funkci, kterou navrhuji zažil na pár serverech a setkala se jen s kladným ohlasem.


    PS: Ano, taky sem debuffoval a sám bych s tím jen tak nezačal když se mi to příčí, ale to je teď bezpředmětné. Zkusme jednou něco vyřešit a nehádat se o tom kdo má větší čůro.
    K tomu máte krčmu!
    Last edited by kubajz; 06-11-2017 at 12:31.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    8
    Taky sem to chtěl dneska navrhnout bylo by to určitě super . Prosím o zvážení tohodle doplňku na server . Ale s dodatkem že by to nefungovalo na oly

  3. #3
    Proti. Proč? Nauč se s tím žít. To už je takovej úděl ILka...

  4. #4
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Proti. Proč? Nauč se s tím žít. To už je takovej úděl ILka...
    Úděl ILka je taky dělat přestupové questy, nobly, subky, entrance itemy k WBčkům atd.
    Toto není retail server pokud sis nevšiml.
    Tedy tvůj důvod "nauč se s tím žít" má doopravdy hodnotu ...
    To neumíš vyplodit nějaký rozumný proti argument?

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    410
    Taky jsem proti

  6. #6
    Quote Originally Posted by Caby View Post
    Taky jsem proti
    Můžeš alespoň říci proč když už si sem napsal, že jsi proti?

    Děkuji

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Kazdy ma jinou taktiku jak porazit enemy. A pokud mohou koukat skrz zed, tak mohou i debuffovat

    Vote: Nezavadet

  8. #8
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Kazdy ma jinou taktiku jak porazit enemy. A pokud mohou koukat skrz zed, tak mohou i debuffovat

    Vote: Nezavadet
    Ahoj,

    děkuji za tvůj názor. Právě proto, že je toto cesta jak nekoho "porazit" bych můj návrh zavedl.
    Myslím si, že možností jak enemy porazit máme hned několik a tato cesta je .... no nemám pro to slušné slova.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Ahoj,

    děkuji za tvůj názor. Právě proto, že je toto cesta jak nekoho "porazit" bych můj návrh zavedl.
    Myslím si, že možností jak enemy porazit máme hned několik a tato cesta je .... no nemám pro to slušné slova.
    Tato cesta je svinstvo, to ano. Sam jsem se s tim nesetkal a kdyby ano, tak buffy nejsou problem.

    Dejou se zde (podle me) daleko horsi veci, ktere jsou castejsi nez "debuff".

    V PvP 1v1 to imo nestihnes. Pri farmeni ti to "nevadi", protoze mas buff s sebou. Pri mass PvP/RB mate WC/OL.

    Pokud se GM rozhodne zavest toto, tak se musi 100% zakazat i to hloupe WH.

  10. #10
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Tato cesta je svinstvo, to ano. Sam jsem se s tim nesetkal a kdyby ano, tak buffy nejsou problem.

    Dejou se zde (podle me) daleko horsi veci, ktere jsou castejsi nez "debuff".

    V PvP 1v1 to imo nestihnes. Pri farmeni ti to "nevadi", protoze mas buff s sebou. Pri mass PvP/RB mate WC/OL.

    Pokud se GM rozhodne zavest toto, tak se musi 100% zakazat i to hloupe WH.
    Pokud zabíjíš jednoho moba tak jak jsem videl na tvem streamu tak ne, potom ten debuff az tak nevadi. Neco jineho je kdyz vlakujes ;)
    Nevím proč neeliminovat tohle svinstvo ktere sam svinstvem nazyvas.

 

 
Page 1 of 11 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top