Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 104

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Mě by zajímalo, proč jste ze startu serveru nehráli jako teď? Proč v 9 ráno na AQ je vás 20 aktivních lidí a na začátku serveru jste neposkládali ani jednu aktivní partu a Nach si musel v Crumě spoilovat sólo karmián keye? Kdyby jste byli stejně aktivní předtím jako teď, tak i to by nepomohlo, protože by jste dostávali přes *****. Ano, 70% WBček co máte, je z důvodu, že je vás daleko více než nás, máte v allianci manoneru, která nepřijala war a my s Valíkama prostě nemůžeme pekovat, jak na běžícím páse.

    Psal jsem Kraťasovi, proč nemá koule a nepřijme war a odpověděl mi, že na co, když jsou pvp zóny. Kraťasi AQ, Zaken, Baium není pvp zóna a u Antíka a Valíka je tak malá, že musíme čekat, až se k nám dostanete na metr a pak vás můžeme teprve sejmout.

    Nicméně kvalita se prokázala u Antíka, když jsme měli napetovaných 7 paret a vy 11 a i přesto, že jste tam otočili 2x nebo dokonce 3x FOI po sobě, tak jste nás nesundali. Hold tady se prokazuje, že když všem PLkám dojdou lidi, tak to stojí za to. Co se týče Zakena, AQ, Baiuma, Tezzy, tak to už s námi nepočítejte, na takové akce už nám nechodí lidi. Viz předposlední AQ, když jsme na vás naběhli z hecu s destro partou a potom jsme resubnuli na lukaře. Ale to jsme se šli z nudy pobavit.

    Jinak za mě beru úplně cokoliv, co server nabízí (blokování mostu, restorování RB, debuffování, buffování mobů, ....), ale co nepochopím, tak jsou ty vaše vyjebané classovky a výmluvy, že si je máme hlídat si strčte do ... 14 dní v kuse být reglej na classovku od 18h-00:00 je nemožné, všichni od nás chodí do práce a do školy a nejde to. Mluvím o classovkách viz Warlock, Titan, Paladin, OL, WC .. O charech, který si to hero dokážou úplně v pohodě vymlátit... Meatshield zůstane v naších srdcích jako největší panenka bez koulí, stejně jako nobrain a bubak... Potom, co jsme viděli 8 humanů ve vaší parte u barakiela, jak děláte noblessy, tak jste to úplně zabili, tak s tímto tempem si tu za chvíli budete hrát sami. Oly byla ta poslední, co nás tu bavila a doufali jsme, že až budete mít stejný equip jako my, tak konečně budete regovat open, nicméně to je bez šance . Škoda, že i Šroubek trošku zaváhal, když jsme ho předtím to varovali, že to takhle dopadne, ale nenechal si říct, teď už je pozdě.

    Nachu, vyhrál jsi spoustu bitev, ale válku vyhráli dávno Unknown. Jak tu někdo moudrý řekl, že síla se ukáže v tom, kdo se dokáže zase po nějaké době sejít a znovu nedát protivníkovi šanci, tak to se už stalo několikrát. Ať se daří.
    Pak dej vědět, až budeš po 3 měsících na mrtvém serveru, kde hraje 14 lidí plné cwh WB šperků, tedy několik pixelů, které ti stejně zmizí.
    proč sme nehráli jako teď? já bych řekl že hrajeme furt stejně, jen prostě sme na začatku serveru nehrali s 20ti lidma v cp jako to bylo u vás nám se prostě tak hrát nechtělo a proto u nás šla parta klidně spát ale u vás se dával x-hodinovej rush.
    20 lidi na aq pff to je naboxované.
    Je nás více ? je nás více možná tak co se postav týče (a to možná ani ne) vás je více co se lidí týče (aktiv lidí ) .
    Manonera tam bude problém v kratasovi ale to je jejich věc, mají tam dost schopných lidi ale on je brzí (můj názor )
    pvp u antíka tu už nádherně vysvětlil Nach.
    Zony u WB server už nakou dobu jede a o nastavení serveru se vědělo takže ste věděli o těch zonach a stejně ste nebyli schopní se přizpůsobit nebo něco vymyslet, vaše blbost.
    Classky- řekl bych že člověk co si udělá classku tak do toho dá úsilí a čas hodně času. On pro to aby byl hero něco udělá, pokud jsi v té classe lepší ukaž to a běž tam nebo si to zařiď at tam jsi.
    Celkově oly na IL co od toho čekáte hlavně pls hugobox aka přetáčač a extenza proč k*rva furt píšete ať se reguje oly pak tam s těma postavama stejně nebudete nebo aspoň do té doby než si nebudete 150% jistí že potkate jen svoje nalité PP nwbo tanka.
    Nikdo vám na open nebude chodit pač každej ví že tam potká jen 3x PP 2x světlého tanka 2x glada. co vím tak tam chodil jedno TH a pak se na to taky vysral pač zjistil že to nemá cenu. a tím že se napíše do hera "regujte oly " tak chcete co ? aby tam jinej clan regnul taky pp a tanka ? to vás baví ? prostě tady oly nebude dobrá. Jediné co to tu může trochu rozhýbat by byl ten PVP event (třeba 9v9 ) ale ten je nám slibován už od roku 2015 takže asi tak
    Jo ta ty kecy typu že vás to tu nebaví a že pujdte jinam si taky nechte nepiště nikoho to nezajíma a prostě jděte .
    Válka s UNK je ende už dávno a to odchodem UNI****** a jeho pt (nebo tu furt hraje ? ) když qutinuli oni tak už to neni ono.
    Wraltíku ty budeš furt ten uplakanej INS .
    cg k valikum antikum asi z toho máte svatky když se vás vždy sejde tolik (prostě je to jen občas no )

  2. #2
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    když máte razantně méně WB, méně pvp
    Jestli počítáte vaše Orfeny a Core a nebo AQ, která nám 9x po sobě nepadla, tak máš pravdu. Ale pokud soudíš kvalitu podle WB, tak nezapomínej na vaší noční hrůzu "Valakas".
    A pvp už jsme tu vysvětlovali minule. Jediný, kdo nám vzal WAR jste byli vy a museli jsme udělat hunt na vás až k vám do Clan Hally, jinak je nemožné vás zastihnout mimo PZ. Nedávno vzali war i Soulfly, ale ti jsou zase mezi námi.

    Quote Originally Posted by iknos View Post
    proč sme nehráli jako teď? já bych řekl že hrajeme furt stejně, jen prostě sme na začatku serveru nehrali s 20ti lidma v cp jako to bylo u vás nám se prostě tak hrát nechtělo a proto u nás šla parta klidně spát ale u vás se dával x-hodinovej rush.
    Tomu sám nevěříš. První 3 týdny jsme kromě Nacha v Crumě a v Ketře nepotkali ani jedno OWčko. Co se stylu hraní týče, to je na každém z vás, jak se rozhodne hrát. Příští DE, jestli vůbec přijdeme, tak začneme o měsíc později, abychom vám stačili.

    Manonera tam bude problém v kratasovi ale to je jejich věc, mají tam dost schopných lidi ale on je brzí (můj názor )
    Plně souhlasím. Bylo mi to jasné už před startem serveru, že to tak dopadne.

    Zony u WB server už nakou dobu jede a o nastavení serveru se vědělo takže ste věděli o těch zonach a stejně ste nebyli schopní se přizpůsobit nebo něco vymyslet, vaše blbost.
    Kdo mohl čekat, že budete mít 50% Commandu no-war charů? Že naberete celou allianci manonery, která nám nepřijala war?

    Classky- řekl bych že člověk co si udělá classku tak do toho dá úsilí a čas hodně času. On pro to aby byl hero něco udělá, pokud jsi v té classe lepší ukaž to a běž tam nebo si to zařiď at tam jsi.
    Kámo, ty jsi nečetl můj příspěvek předtím, viď? Řeknete nám čas a den, kdy spustíte ty vaše vyjeba** classovky a regneme tam úplně vše. Ale kdykoliv když stojí Logitech u monumentu, tak "TRUE" Hero Nach už classovku neregne. Včera jsem ho tam měl reglého 2 hodiny v kuse a nic, potom mě relogl Boučik a potom dokonce Treeman a nic. Hold logne extreme (paladin) do hry a nebo je na open class a fightí, tak ten posera Meatshield si spustí svojí classovku, jak tomu chceš předejít a trefit vaše classovky? Class oly můžete jet jakýkoliv den (14 dní) a v jakoukoliv hodinu..

    Celkově oly na IL co od toho čekáte hlavně pls hugobox aka přetáčač
    Kámo, Hugo tam šli ve dvou lidech to pouze zkusit, jestli to funguje. Samozřejmě to nefungovalo, protože uvnitř se nešlo buffovat. Na no-buffu mi ukaž, jak přetočíš periodu ty hrdino.

    Nikdo vám na open nebude chodit pač každej ví že tam potká jen 3x PP 2x světlého tanka 2x glada.
    A proč Thungdil, Periphery, vaše EEčko tam může regovat? Proč my tam regujeme s Crazym za koně? Hold kdyby vás tam reglo více najednou, tak první vlna půjdou eečka a gladi a ppčka a druhá vlna regnete WCčka a zbytek... Prostě čím více lidí, tím menší šance, že dostaneš naprd char.

    Jo ta ty kecy typu že vás to tu nebaví a že pujdte jinam si taky nechte nepiště nikoho to nezajíma a prostě jděte .
    Vy mi připomínáte jako stádo divokých prasat. Přijdou, všechno rozmrdají, ostatní odeženou a nažerou se a vypadnou. To vy umíte.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top