Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 104
  1. #71
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    když máte razantně méně WB, méně pvp
    Jestli počítáte vaše Orfeny a Core a nebo AQ, která nám 9x po sobě nepadla, tak máš pravdu. Ale pokud soudíš kvalitu podle WB, tak nezapomínej na vaší noční hrůzu "Valakas".
    A pvp už jsme tu vysvětlovali minule. Jediný, kdo nám vzal WAR jste byli vy a museli jsme udělat hunt na vás až k vám do Clan Hally, jinak je nemožné vás zastihnout mimo PZ. Nedávno vzali war i Soulfly, ale ti jsou zase mezi námi.

    Quote Originally Posted by iknos View Post
    proč sme nehráli jako teď? já bych řekl že hrajeme furt stejně, jen prostě sme na začatku serveru nehrali s 20ti lidma v cp jako to bylo u vás nám se prostě tak hrát nechtělo a proto u nás šla parta klidně spát ale u vás se dával x-hodinovej rush.
    Tomu sám nevěříš. První 3 týdny jsme kromě Nacha v Crumě a v Ketře nepotkali ani jedno OWčko. Co se stylu hraní týče, to je na každém z vás, jak se rozhodne hrát. Příští DE, jestli vůbec přijdeme, tak začneme o měsíc později, abychom vám stačili.

    Manonera tam bude problém v kratasovi ale to je jejich věc, mají tam dost schopných lidi ale on je brzí (můj názor )
    Plně souhlasím. Bylo mi to jasné už před startem serveru, že to tak dopadne.

    Zony u WB server už nakou dobu jede a o nastavení serveru se vědělo takže ste věděli o těch zonach a stejně ste nebyli schopní se přizpůsobit nebo něco vymyslet, vaše blbost.
    Kdo mohl čekat, že budete mít 50% Commandu no-war charů? Že naberete celou allianci manonery, která nám nepřijala war?

    Classky- řekl bych že člověk co si udělá classku tak do toho dá úsilí a čas hodně času. On pro to aby byl hero něco udělá, pokud jsi v té classe lepší ukaž to a běž tam nebo si to zařiď at tam jsi.
    Kámo, ty jsi nečetl můj příspěvek předtím, viď? Řeknete nám čas a den, kdy spustíte ty vaše vyjeba** classovky a regneme tam úplně vše. Ale kdykoliv když stojí Logitech u monumentu, tak "TRUE" Hero Nach už classovku neregne. Včera jsem ho tam měl reglého 2 hodiny v kuse a nic, potom mě relogl Boučik a potom dokonce Treeman a nic. Hold logne extreme (paladin) do hry a nebo je na open class a fightí, tak ten posera Meatshield si spustí svojí classovku, jak tomu chceš předejít a trefit vaše classovky? Class oly můžete jet jakýkoliv den (14 dní) a v jakoukoliv hodinu..

    Celkově oly na IL co od toho čekáte hlavně pls hugobox aka přetáčač
    Kámo, Hugo tam šli ve dvou lidech to pouze zkusit, jestli to funguje. Samozřejmě to nefungovalo, protože uvnitř se nešlo buffovat. Na no-buffu mi ukaž, jak přetočíš periodu ty hrdino.

    Nikdo vám na open nebude chodit pač každej ví že tam potká jen 3x PP 2x světlého tanka 2x glada.
    A proč Thungdil, Periphery, vaše EEčko tam může regovat? Proč my tam regujeme s Crazym za koně? Hold kdyby vás tam reglo více najednou, tak první vlna půjdou eečka a gladi a ppčka a druhá vlna regnete WCčka a zbytek... Prostě čím více lidí, tím menší šance, že dostaneš naprd char.

    Jo ta ty kecy typu že vás to tu nebaví a že pujdte jinam si taky nechte nepiště nikoho to nezajíma a prostě jděte .
    Vy mi připomínáte jako stádo divokých prasat. Přijdou, všechno rozmrdají, ostatní odeženou a nažerou se a vypadnou. To vy umíte.

  2. #72
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Paladin, Warlock, Titan, Dominator, Doomcryer... Všechno, za co se dá fightit.
    proti gladom s +10 dualmi alebo pp s equipom ? a ty sa divis ze ludia nereguju open alebo si robia CB ...
    Last edited by BloodTouch; 22-12-2017 at 15:55.

  3. #73
    Quote Originally Posted by BloodTouch View Post
    proti gladom s +10 dualmi alebo pp s equipom ? a ty sa divis ze ludia nereguju open alebo si robia CB ...
    Ano, já za koně jsem porazil Srongerse. Nikde nemáš dáno, že vychytáš tyhle chary. Čím více charů regne, tím větší šance, že vychytáš přijatelný char. Furt se nevymlouvejte a regujte... Já za koně chodím i proti EEčkám, přesto že ten erase je skoro 90%, občas se poštěstí a dám jim pořádně zabrat.

  4. #74
    Tohle je totál OT vy bazeranti. Běžte si ty péra poměřovat zpátky do krčmy

  5. #75
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Tohle je totál OT vy bazeranti. Běžte si ty péra poměřovat zpátky do krčmy
    nikoho nezajimas :-)

  6. #76
    Neni nič lepšie ako čitat DE bulvar ked serem.
    in game nicks:Krimson / Meriens

  7. #77
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Ano, já za koně jsem porazil Srongerse.
    To bude tym, ze strongers to vobec nevie hrat a tazi len z naboteneho equipu a z toho, ze tam nema konkurenciu... Inak chcel som ti odpisat k tomu tvojmu slohu ale Nach ta uz zotrel dostatocne.

  8. #78
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Co jsem se naučil, během působení na DE je to, že tvůj skill spočívá v tom, jak si umíš úplně všechno obhájit i úplným lhaním. Jasně, působí to na nováčky, který si to tady čtou a věří ti, ale já ne.



    Kdo šel quit? Jedna parta nám leavnula server, protože tento server pro ně už nic nenabídl. Protože oly neregujete, stojíte v CH a nechodíte pvp. Ano, složili jste pár WB, když tu ještě s námi hráli. Nikdy nepohlídáš všechny WB a můžeš být sebelepší. Přesto, že quitnula, tak jste se k antíkovi dostali jenom jednou a Valíka jeste ještě nezfarmili, viď? A to jste měli 8 paret? Já ti něco povím, my jsme ho nedávno zfarmili za troje buffy ve 3 mage partách a 3 luk partách.



    Samozřejmě, s tím s tebou musím souhlasit. Taky jste se přesvědčili i o nás, že nás jde porazit, ale prostě nejde to pořád dokola. Vy jste nás doběhli a začínali nás porážet v pvp a už víme v čem byl problém a toho jsme využili u Antíka, Valíka, Zakena. Ale musí se sejít lidi, na to ještě recept nemáme, když náš klan dokáže složit nějaký počet až tak někdy na večer nebo odpoledne po práci. Ale ty určitě na to recept máš, když dopoledne máš tolik aktivních lidí, viď?



    Proti stáhnutí waru jsem byl výsadně proti, taky hned jak ho stáhli, tak jsem šel off. Co se vašeho crestu týče, tak šlo jen o hloupý vtip. Naportili jsme se, proti vašemu počtu jsme nic nemohli udělat, zasmáli se na TS a byl konec. Nevidím v tom žádný problém.

    Za jedním si stojím.. Začínali jsme ve 4 CP a vždycky dobírali CP za jinou (když se jiná rozpadla apod.), nebo když jsme chtěli držet s vámi krok, když vy jste nabírali membery.
    23.12. 13:05 a crest po několikáté na MrWC změněný? https://ctrlv.cz/i7xK

  9. #79
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    23.12. 13:05 a crest po několikáté na MrWC změněný? https://ctrlv.cz/i7xK
    PSSSSSSST. Tady nesmíš upozorňovat na to, že si kluci serou do huby a lžou. To jim nesedí do repertoáru.

  10. #80
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Bohumín
    Posts
    38
    Nachu teď , ale pro změnu píšeš lži ty...

 

 
Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top