Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 104
  1. #51
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Tex View Post
    Hlas: Jsem PROTI zavedení anti-buff togle skillu

    Důvod č.1: Debufování může rozhodit tak akorát nějakýho sólistu, co si koupí buffy za adeny u NPC, a pak si jde někam sólo farmit. V případě jakýkoliv party kde je aktiv buffer se záškodnický debuffer prostě odpráskne, rebuff se holt hodí o pár minut dřív než se plánovalo, a pokračuje se v předchozí činnosti. Lineage 2 byla vytvořena primárně pro hru v partě, proto jsem proti zavedení čehokoli, co by podpořilo sólisty na úkor týmové hry s aktiv supportama. Jen ať sólisti začnou brát na farmu aktiv supporta, pak už je nějaký debuffy nerozhodí.

    ...
    Mluvíš mě z duše

  2. #52
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Tex View Post
    Hlas: Jsem PROTI zavedení anti-buff togle skillu

    Důvod č.1: Debufování může rozhodit tak akorát nějakýho sólistu, co si koupí buffy za adeny u NPC, a pak si jde někam sólo farmit. V případě jakýkoliv party kde je aktiv buffer se záškodnický debuffer prostě odpráskne, rebuff se holt hodí o pár minut dřív než se plánovalo, a pokračuje se v předchozí činnosti. Lineage 2 byla vytvořena primárně pro hru v partě, proto jsem proti zavedení čehokoli, co by podpořilo sólisty na úkor týmové hry s aktiv supportama. Jen ať sólisti začnou brát na farmu aktiv supporta, pak už je nějaký debuffy nerozhodí.

    Případ debufování ve městě snad ani nemá cenu řešit, ale tak pro úplnost teda - prostě se přijde na farmplac / PvPplac, hodí se rebuff a dáll platí už to co jsem napsal výše.

    Důvod č.2: Je to platná (a občas vysoce efektivní) část PvP strategie na Interlude Chroniclu. Sám jsem za EEčko na menších PvP potyčkách občas hodil nějakýmu enemy fighterovi Prophecy of Water, abych ho zpomalil a on nemohl rychle utéct od mých spoluhráčů pryč z boje (BSoE se tehdy používalo jen když byl někdo PK s 5+ PK-bodama, na rate 1x bylo docela drahý na to aby se používalo při kdejakým fajtu).
    Typicky nazor farmara, az mozno raz povysis svoje hranie na taky level ze budes fightit o epiky povieme si...

  3. #53
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Typicky nazor farmara, az mozno raz povysis svoje hranie na taky level ze budes fightit o epiky povieme si...
    Nevím v jakém PvP klanu zde na serveru hraješ, ale jestli se proti debufferům neumíš udržet například flagnutý (- příklad jedné z účinných taktik proti debufferům), aby jste debuffera mohli hned zabít jakmile dá první "buff", tak si stejně žádný epic šperk zatím nejspíše nezasloužíte. Pravděpodobně jsi v tvém PvP klanu ještě nepovýšil své hraní na takový level, aby jsi věděl jaké taktiky se proti debufferům dají použít, když vidíš, že se k tobě blíží enemy debuffer.

  4. #54
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    48
    Quote Originally Posted by Tex View Post
    Nevím v jakém PvP klanu zde na serveru hraješ, ale jestli se proti debufferům neumíš udržet například flagnutý (- příklad jedné z účinných taktik proti debufferům), aby jste debuffera mohli hned zabít jakmile dá první "buff", tak si stejně žádný epic šperk zatím nejspíše nezasloužíte. Pravděpodobně jsi v tvém PvP klanu ještě nepovýšil své hraní na takový level, aby jsi věděl jaké taktiky se proti debufferům dají použít, když vidíš, že se k tobě blíží enemy debuffer.
    Nehraje nikde pač umí jen podvádět

  5. #55
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by tskoda View Post
    Nehraje nikde pač umí jen podvádět

    i když tu nehraje může říct svoje, stejně jako UNIkoko t. Nebo to může jen UNIkoko t? on je totiž vše.

  6. #56
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Tex View Post
    Nevím v jakém PvP klanu zde na serveru hraješ, ale jestli se proti debufferům neumíš udržet například flagnutý (- příklad jedné z účinných taktik proti debufferům), aby jste debuffera mohli hned zabít jakmile dá první "buff", tak si stejně žádný epic šperk zatím nejspíše nezasloužíte. Pravděpodobně jsi v tvém PvP klanu ještě nepovýšil své hraní na takový level, aby jsi věděl jaké taktiky se proti debufferům dají použít, když vidíš, že se k tobě blíží enemy debuffer.
    Ok tak mi vyries tuto hadanku genius: Fightis o antharasa, stojis v girane pri GK cakas na port k srdci a nejaky zobrak od unknown ta debufuje. Ako sa tam flagnes? Da sa bufnut v inom meste a potom preportit rychlo cez giran ale stracas tym moznost synchronizacie s ostatnymi a v pripade foi aj niekolko sekund, zalezi od PC a schopnosti naklikat port. Ano da sa tam ist aj cez most napr. ale ked potrebujes portnut enemy do chrbta k srdci? Tak nemudruj....

  7. #57
    Je to prostě zmrďárna, kterou je nutné lamičkám zatrhnout! Alespoň na IL chronicle, kde není možnost si buffy vyklikávat.

    Prosím o vyjádření adminů

  8. #58
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Není tu moc se k čemu vyjadřovat, řešilo se to mnohokrát. Navrhovali jsme i různá řešení a vždy to bylo zamítnuto, takže tu nevidím moc prostor ke změně...
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  9. #59
    tak lock prosim

  10. #60
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Nj kazdy si lognite svojich 9 petov a hura farmit

 

 
Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top