Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 104
  1. #61
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    48
    Quote Originally Posted by iknos View Post
    i když tu nehraje může říct svoje, stejně jako UNIkoko t. Nebo to může jen UNIkoko t? on je totiž vše.
    Koukám vaše flustrace je velkaaaa . Synku opravdu nemůžu za to že vám Uni dali na ***** a odešli. Nám se celý svět netočí jen okolo nich. Borec se ptal kde hraje, já odpověděl. Nikde, protože nedává fér farmu na ilku... tím je řečeno o něm vše

  2. #62
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Uni rushol cp s 20 ludmi a z toho tazil... hocijaka lama by davala na ***** ked by hrala v S + hero proti ludom v C grade. Ked chlapci urobili equip uni zacal dostavat na ***** a emoquitol...

  3. #63
    Mě by zajímalo, proč jste ze startu serveru nehráli jako teď? Proč v 9 ráno na AQ je vás 20 aktivních lidí a na začátku serveru jste neposkládali ani jednu aktivní partu a Nach si musel v Crumě spoilovat sólo karmián keye? Kdyby jste byli stejně aktivní předtím jako teď, tak i to by nepomohlo, protože by jste dostávali přes *****. Ano, 70% WBček co máte, je z důvodu, že je vás daleko více než nás, máte v allianci manoneru, která nepřijala war a my s Valíkama prostě nemůžeme pekovat, jak na běžícím páse.

    Psal jsem Kraťasovi, proč nemá koule a nepřijme war a odpověděl mi, že na co, když jsou pvp zóny. Kraťasi AQ, Zaken, Baium není pvp zóna a u Antíka a Valíka je tak malá, že musíme čekat, až se k nám dostanete na metr a pak vás můžeme teprve sejmout.

    Nicméně kvalita se prokázala u Antíka, když jsme měli napetovaných 7 paret a vy 11 a i přesto, že jste tam otočili 2x nebo dokonce 3x FOI po sobě, tak jste nás nesundali. Hold tady se prokazuje, že když všem PLkám dojdou lidi, tak to stojí za to. Co se týče Zakena, AQ, Baiuma, Tezzy, tak to už s námi nepočítejte, na takové akce už nám nechodí lidi. Viz předposlední AQ, když jsme na vás naběhli z hecu s destro partou a potom jsme resubnuli na lukaře. Ale to jsme se šli z nudy pobavit.

    Jinak za mě beru úplně cokoliv, co server nabízí (blokování mostu, restorování RB, debuffování, buffování mobů, ....), ale co nepochopím, tak jsou ty vaše vyjebané classovky a výmluvy, že si je máme hlídat si strčte do ... 14 dní v kuse být reglej na classovku od 18h-00:00 je nemožné, všichni od nás chodí do práce a do školy a nejde to. Mluvím o classovkách viz Warlock, Titan, Paladin, OL, WC .. O charech, který si to hero dokážou úplně v pohodě vymlátit... Meatshield zůstane v naších srdcích jako největší panenka bez koulí, stejně jako nobrain a bubak... Potom, co jsme viděli 8 humanů ve vaší parte u barakiela, jak děláte noblessy, tak jste to úplně zabili, tak s tímto tempem si tu za chvíli budete hrát sami. Oly byla ta poslední, co nás tu bavila a doufali jsme, že až budete mít stejný equip jako my, tak konečně budete regovat open, nicméně to je bez šance . Škoda, že i Šroubek trošku zaváhal, když jsme ho předtím to varovali, že to takhle dopadne, ale nenechal si říct, teď už je pozdě.

    Nachu, vyhrál jsi spoustu bitev, ale válku vyhráli dávno Unknown. Jak tu někdo moudrý řekl, že síla se ukáže v tom, kdo se dokáže zase po nějaké době sejít a znovu nedát protivníkovi šanci, tak to se už stalo několikrát. Ať se daří.
    Pak dej vědět, až budeš po 3 měsících na mrtvém serveru, kde hraje 14 lidí plné cwh WB šperků, tedy několik pixelů, které ti stejně zmizí.
    Last edited by WRAlth; 22-12-2017 at 09:41.

  4. #64
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Uvedu zde pár mích citátů z minulosti. Nikdo mi nevěřil, nikdo to z admin teamu neřešil. Potvrzuje se to co furt tvrdím. Server díky Ownage umírá.

    Však my všichni víme o co ti jde. Psal jsem to několikrát. Jen se chceš zbavit všech lidí a enemy a pohřbít server, aby si tady mohl hrát sólo a zabíjet si své vytoužený Baiumy, aby ti tím Wh přetékal. Stejně jako na minulém serveru. Jakou si měl radost, když poslední enemy na serveru skončily a mohl si hrát sám.
    Tvoje zásada je znechutit všem hru ať lidé odejdou ze serveru.
    Hlavní důkaz je minule DE. Vaše chování se nezměnilo. Hlavně to tvoje! Všichni co zde minule hráli to moc dobře ví. Jen se snažíš oblbnout lidi co tě neznají. Pride i UNK jsem hned upozorňoval. Na tebe jsem upozorňoval, až vylezeš z nory, tak uvidí co jsi zač.
    No jako zrušit classovku nebo ji zapnout jen určitý den je dobrý nápad. Rozhodně by to vyřešilo problém a když se chce, tak se dá řešit vše a rozhodně to není neřešitelný problém. Je pravda, že to je dost trapné, když si člověk naloguje class a udělá si hera.
    Souhlasím! Zaveďte stejné pvp zóny jako jsou u Tezzy, Valika a Antika. Hlavně u Zakena, klidně ať to začíná pod seskokem nebo u toho průplavu do potopené lodi včetně mostu a na lodi kde je brána. Sice Ownage tvrdí a hájí se tím, že UnK to začali první blokovat most, ale je rozdíl, když se to blokuje s war chary a nebo s no clan pety nebo s pety v pet clanu. Téhle možnosti to akorát Ownage maximálně zneužili. Stejně jako zneužívají ressery mimo clan atd. Dále bych zavedl i pvp zónu u AQ. Zhruba někde kde začíná poslední roomka s moby, ať ta pvp zóna není někde kolem říčky. To by byl fakt malý plácek na pvp. Baiuma ponechat, to je dobré pro nové hráče, že mají aspoň šanci si píchnout a Core, Orfen neřeším. (S Baiumem nesouhlásím, tam bych pvp zónu už zavedl taky, protože noví hráči stejně nepřichází a když to někdo potřebuje, tak si to koupí.)
    Jasný, čisté pvp nedáváte, nedáváte to ani v zergu, tak je jasné, že pvp zóny vám vyhovovat nebudou. Chceme hrát slušně a užít si slušné pvp a ne vymýšlet nové vojebávky na vaše vojebávky. Uznávám, párkrát jste nás s tím zergem porazili nebo vás bylo na noční až ranní akce více, takže jsme prohráli. Jsme clan, který se snaží udržet dobré jméno serveru. Snažíme se lákat hráče a dělat reklamu. Za to vy jste úplný opak. Snažíte se server pohřbít, aby Nach mohl říct "Vyhrál jsem server!" na serveru kde bude 200 postav? Ukažte, že jste lepší a naberte ty pety a vše mimo clan do main clanu a pojďte normální pvp. Jenže on je problém ten, že normální pvp neumíte. Jako včera u Valika a pro jistotu na Antika jste ani nepřišli. Raději nalogujete 10 bishu na restore co? Za to SF je jiná liga. V pvp nás porazili a kdyby možná měli lepší organizaci a neportili bezhlavě k Antikovi, možná by ten šperk už měli. Pro vás GF!
    Last edited by fat12; 22-12-2017 at 11:12.

  5. #65
    K té olympiádě bych jen chtěl říct, že už je na to celkem pozdě. Před 4mi týdny, když jsem viděl první classovku paladinů, tak jsem psal Šroubkovi, že tímto tempem to zhasne. Na férovku řekl, že zasahování do hry během průběhu je sebevražda. Teď už tam vidím classovky 5 charů, kteří jsou "OLY MAKERS" do značné míry. Občas je lepší dělat experimenty, než nedělat nic. Jsem zvědavý, jestli konečně tu classovku zruší a nastaví tam ty odměny za každý odehraný zápas, jak jsem již kdysi navrhoval, abychom předešli této situaci. Hold těžko říct, jestli už není pozdě na nějaké větší úpravy. Ale díky Šroubku, tenhle server byl daleko lepší, než ten poslední. Konečně byly vidět nějaké úpravy, aktivita GM, eventy, snaha a mnohem lepší a vyrovnanější pvp.

  6. #66
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    on si nekdo udelal 5 petu aby si spustil klasovku? jeste k tomu destra co nahodi hned jak se portne do areny a OLko co ma maximalne cca 3 schopny protivniky?

  7. #67
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    on si nekdo udelal 5 petu aby si spustil klasovku? jeste k tomu destra co nahodi hned jak se portne do areny a OLko co ma maximalne cca 3 schopny protivniky?
    Paladin, Warlock, Titan, Dominator, Doomcryer... Všechno, za co se dá fightit.

  8. #68
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    U vás člověk neví, jestli momentálně quitujete server nebo "vyhráváte".

    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Mě by zajímalo, proč jste ze startu serveru nehráli jako teď? Proč v 9 ráno na AQ je vás 20 aktivních lidí a na začátku serveru jste neposkládali ani jednu
    Myslíš ze startu serveru, kde jsme měli stejný či dokonce vyšší počet aq než vy a točili jsme vás tam v karmianu? Kolik jich máte teď, 6 včetně té co jste nám ukradli?

    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Ano, 70% WBček co máte, je z důvodu, že je vás daleko více než nás, máte v allianci manoneru.
    99% jsme zfarmili před ally s MN a většinou díky tomu, že i s vaším equipem a počtem hero statusů jste strašné lopaty. Náš klan od začátku kopíruje co se počtu týče váš počet. Když to bylo 5 na 5 pt tak se vám to nelíbilo, protože to bylo o kvalitě lidí a to byl pro vás problém. Přibrali jste pt dafuq, ow přibralo pt avalanche. Přibrali jste 1-2 pt SF, přibrali jsme 1-2 pt MN. Kde je problém?

    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Nicméně kvalita se prokázala u Antíka, když jsme měli napetovaných 7 paret a vy 11.
    Jsem rád, že si napsal kolik vás tam bylo, takže vás tam bylo stejně, ne-li víc. V commandu jsme sice měli 11 pt ale podívej se na jejich počty, ty 2 členné pt na manu byli docela OP... Nebo soulsteal s jeho pety. Riichard, který došel na akci pozdě, logl si pety, dostal komand a pak šel stejně afk a nedošel. V kterémkoli bodě si stopni to video a očísluj mi prosím našich 11 paret, nebo si vem papír, vypiš si naše nicky a popřemýšlej nad tím, jaký jsi hlupák.
    Tyto velké bosy vyhrává kdo dojde kempit první, ani jedna strana ještě nevyhrála pvp proti té druhé, pokud ta druhá kempila. Včetně vašeho legendárního pvp u valíka, kde jste na nás s double foikou nedali jediný kill.

    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Co se týče Zakena, AQ, Baiuma, Tezzy, tak to už s námi nepočítejte.
    Samozřejmě, protože u těchto bosů, i když se jedná o částečně uzavřené lokace, neplatí tak extrémní výhodu prvního zakempení, takže rozhoduje spíše pvp skill. Koneckonců jaký vlastně pocítíme rozdíl, kromě chybějících repuťáků, když na tyto WBs nedojdete?

    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Viz předposlední AQ, když jsme na vás naběhli z hecu s destro partou
    Myslíš to jak jste vytáhli další z řady vašich kundovin alá změnit si na pet klanu crest na ow crest, dojít mezi nás a naportit partu dester na frézách? Nevymyslel toto eazy? Co si vzpomínám tak na ILku byli low v pvp shopni udělat buď pouze toto a nebo dostat popiči, takže by mi to sedělo. Jinak exploitění haly, stahování warů, používání enemy crestů k naportění dester na fréze... ale OW jsou ty špatní.

    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    ale co nepochopím, tak jsou ty vaše vyjebané classovky a výmluvy
    Aha takže vaše classovky lité od startu serveru, viz dýky, Hawk etc jsou OK ale ty naše se musí zakázat, změnit nastavení serveru etc... Žádná klasovka z tebe neudělá hero, pokud jsi v dané klase lepší, než majitel klasovky, tak ti to dokonce usnadní práci. Jenže to je to, ve většině případu tam ani strachy neregnete, protože víte, že byste dostali.

    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    vyhrál jsi spoustu bitev, ale válku vyhráli dávno Unknown
    Mno vy jste žádnou válku nevyhráli kucííí. Váš kapitán desertoval, jakmile si uvědomil, že s bauimkem je utrum. Zbytek tu očividně střídavě brečí na fóru a quituje server. Vaše kvalita je naopak dost bídná, nebo vám chybí sebereflexe. Jinak si nedokážu vysvětlit, že opět jste "vyhráli server", když máte razantně méně WB, méně pvp a pouze Giran castle k tomu (to vše při stejném počtu aktivních lidí a 4x více hero statusech - lol).

    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Jak tu někdo moudrý řekl, že síla se ukáže v tom, kdo se dokáže zase po nějaké době sejít a znovu nedát protivníkovi šanci, tak to se už stalo několikrát. Ať se daří.
    Já ti řeknu v čem vaše síla rozhodně není, a nemusíme ani na nic čekat. Vaše síla není v mentalitě něco zlepšit jakmile v něčem plavete. Vy prostě musíte buď vyhrát absolutně vše, nebo jdete quit. To bohužel v konkurenci jakou pro vás klan OWnage je nereálné. Bohužel, přesvědčili jste se o tom, o čem se přesvědčilo spoustu lepších klanů před vámi, že OW je klan, který jde porazit, ale rozhodně ne porážet dokola. V tom je náš rozdíl od vás, pokud nás někdo doběhne, přemýšlíme co zlepšit a příště jsme prostě silnější a už to nedopustíme. Samozřejmě to vše v rozumných mezích, tzn. ne stahování waru, užívání enemáckých crestů a všecky podobné low cypoviny, které jsou vaší devízou.

    PS: Ano fat12, již všichni víme, že jsi byl v minulosti mnou herně šikanován a ještě jsi se přes to nepřenesl. Doporučuji relaxační hudbu a 2 rivotrily.
    Last edited by Nachrade; 22-12-2017 at 13:11.

  9. #69
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Mě by zajímalo, proč jste ze startu serveru nehráli jako teď? Proč v 9 ráno na AQ je vás 20 aktivních lidí a na začátku serveru jste neposkládali ani jednu aktivní partu a Nach si musel v Crumě spoilovat sólo karmián keye? Kdyby jste byli stejně aktivní předtím jako teď, tak i to by nepomohlo, protože by jste dostávali přes *****. Ano, 70% WBček co máte, je z důvodu, že je vás daleko více než nás, máte v allianci manoneru, která nepřijala war a my s Valíkama prostě nemůžeme pekovat, jak na běžícím páse.

    Psal jsem Kraťasovi, proč nemá koule a nepřijme war a odpověděl mi, že na co, když jsou pvp zóny. Kraťasi AQ, Zaken, Baium není pvp zóna a u Antíka a Valíka je tak malá, že musíme čekat, až se k nám dostanete na metr a pak vás můžeme teprve sejmout.

    Nicméně kvalita se prokázala u Antíka, když jsme měli napetovaných 7 paret a vy 11 a i přesto, že jste tam otočili 2x nebo dokonce 3x FOI po sobě, tak jste nás nesundali. Hold tady se prokazuje, že když všem PLkám dojdou lidi, tak to stojí za to. Co se týče Zakena, AQ, Baiuma, Tezzy, tak to už s námi nepočítejte, na takové akce už nám nechodí lidi. Viz předposlední AQ, když jsme na vás naběhli z hecu s destro partou a potom jsme resubnuli na lukaře. Ale to jsme se šli z nudy pobavit.

    Jinak za mě beru úplně cokoliv, co server nabízí (blokování mostu, restorování RB, debuffování, buffování mobů, ....), ale co nepochopím, tak jsou ty vaše vyjebané classovky a výmluvy, že si je máme hlídat si strčte do ... 14 dní v kuse být reglej na classovku od 18h-00:00 je nemožné, všichni od nás chodí do práce a do školy a nejde to. Mluvím o classovkách viz Warlock, Titan, Paladin, OL, WC .. O charech, který si to hero dokážou úplně v pohodě vymlátit... Meatshield zůstane v naších srdcích jako největší panenka bez koulí, stejně jako nobrain a bubak... Potom, co jsme viděli 8 humanů ve vaší parte u barakiela, jak děláte noblessy, tak jste to úplně zabili, tak s tímto tempem si tu za chvíli budete hrát sami. Oly byla ta poslední, co nás tu bavila a doufali jsme, že až budete mít stejný equip jako my, tak konečně budete regovat open, nicméně to je bez šance . Škoda, že i Šroubek trošku zaváhal, když jsme ho předtím to varovali, že to takhle dopadne, ale nenechal si říct, teď už je pozdě.

    Nachu, vyhrál jsi spoustu bitev, ale válku vyhráli dávno Unknown. Jak tu někdo moudrý řekl, že síla se ukáže v tom, kdo se dokáže zase po nějaké době sejít a znovu nedát protivníkovi šanci, tak to se už stalo několikrát. Ať se daří.
    Pak dej vědět, až budeš po 3 měsících na mrtvém serveru, kde hraje 14 lidí plné cwh WB šperků, tedy několik pixelů, které ti stejně zmizí.
    proč sme nehráli jako teď? já bych řekl že hrajeme furt stejně, jen prostě sme na začatku serveru nehrali s 20ti lidma v cp jako to bylo u vás nám se prostě tak hrát nechtělo a proto u nás šla parta klidně spát ale u vás se dával x-hodinovej rush.
    20 lidi na aq pff to je naboxované.
    Je nás více ? je nás více možná tak co se postav týče (a to možná ani ne) vás je více co se lidí týče (aktiv lidí ) .
    Manonera tam bude problém v kratasovi ale to je jejich věc, mají tam dost schopných lidi ale on je brzí (můj názor )
    pvp u antíka tu už nádherně vysvětlil Nach.
    Zony u WB server už nakou dobu jede a o nastavení serveru se vědělo takže ste věděli o těch zonach a stejně ste nebyli schopní se přizpůsobit nebo něco vymyslet, vaše blbost.
    Classky- řekl bych že člověk co si udělá classku tak do toho dá úsilí a čas hodně času. On pro to aby byl hero něco udělá, pokud jsi v té classe lepší ukaž to a běž tam nebo si to zařiď at tam jsi.
    Celkově oly na IL co od toho čekáte hlavně pls hugobox aka přetáčač a extenza proč k*rva furt píšete ať se reguje oly pak tam s těma postavama stejně nebudete nebo aspoň do té doby než si nebudete 150% jistí že potkate jen svoje nalité PP nwbo tanka.
    Nikdo vám na open nebude chodit pač každej ví že tam potká jen 3x PP 2x světlého tanka 2x glada. co vím tak tam chodil jedno TH a pak se na to taky vysral pač zjistil že to nemá cenu. a tím že se napíše do hera "regujte oly " tak chcete co ? aby tam jinej clan regnul taky pp a tanka ? to vás baví ? prostě tady oly nebude dobrá. Jediné co to tu může trochu rozhýbat by byl ten PVP event (třeba 9v9 ) ale ten je nám slibován už od roku 2015 takže asi tak
    Jo ta ty kecy typu že vás to tu nebaví a že pujdte jinam si taky nechte nepiště nikoho to nezajíma a prostě jděte .
    Válka s UNK je ende už dávno a to odchodem UNI****** a jeho pt (nebo tu furt hraje ? ) když qutinuli oni tak už to neni ono.
    Wraltíku ty budeš furt ten uplakanej INS .
    cg k valikum antikum asi z toho máte svatky když se vás vždy sejde tolik (prostě je to jen občas no )

  10. #70
    Co jsem se naučil, během působení na DE je to, že tvůj skill spočívá v tom, jak si umíš úplně všechno obhájit i úplným lhaním. Jasně, působí to na nováčky, který si to tady čtou a věří ti, ale já ne.

    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Já ti řeknu v čem vaše síla rozhodně není, a nemusíme ani na nic čekat. Vaše síla není v mentalitě něco zlepšit jakmile v něčem plavete. Vy prostě musíte buď vyhrát absolutně vše, nebo jdete quit. To bohužel v konkurenci jakou pro vás klan OWnage je nereálné.
    Kdo šel quit? Jedna parta nám leavnula server, protože tento server pro ně už nic nenabídl. Protože oly neregujete, stojíte v CH a nechodíte pvp. Ano, složili jste pár WB, když tu ještě s námi hráli. Nikdy nepohlídáš všechny WB a můžeš být sebelepší. Přesto, že quitnula, tak jste se k antíkovi dostali jenom jednou a Valíka jeste ještě nezfarmili, viď? A to jste měli 8 paret? Já ti něco povím, my jsme ho nedávno zfarmili za troje buffy ve 3 mage partách a 3 luk partách.

    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Bohužel, přesvědčili jste se o tom, o čem se přesvědčilo spoustu lepších klanů před vámi, že OW je klan, který jde porazit, ale rozhodně ne porážet dokola. V tom je náš rozdíl od vás, pokud nás někdo doběhne, přemýšlíme co zlepšit a příště jsme prostě silnější a už to nedopustíme.
    Samozřejmě, s tím s tebou musím souhlasit. Taky jste se přesvědčili i o nás, že nás jde porazit, ale prostě nejde to pořád dokola. Vy jste nás doběhli a začínali nás porážet v pvp a už víme v čem byl problém a toho jsme využili u Antíka, Valíka, Zakena. Ale musí se sejít lidi, na to ještě recept nemáme, když náš klan dokáže složit nějaký počet až tak někdy na večer nebo odpoledne po práci. Ale ty určitě na to recept máš, když dopoledne máš tolik aktivních lidí, viď?

    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Samozřejmě to vše v rozumných mezích, tzn. ne stahování waru, užívání enemáckých crestů a všecky podobné low cypoviny, které jsou vaší devízou.
    Proti stáhnutí waru jsem byl výsadně proti, taky hned jak ho stáhli, tak jsem šel off. Co se vašeho crestu týče, tak šlo jen o hloupý vtip. Naportili jsme se, proti vašemu počtu jsme nic nemohli udělat, zasmáli se na TS a byl konec. Nevidím v tom žádný problém.

    Za jedním si stojím.. Začínali jsme ve 4 CP a vždycky dobírali CP za jinou (když se jiná rozpadla apod.), nebo když jsme chtěli držet s vámi krok, když vy jste nabírali membery.

 

 
Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top