Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 104
  1. #41
    Ty voe, nevymýšlej, prej "nehodí se buff od duchů", jako vážně? Nechcete rovnou všechny obrázky zrušit, zrušit všechny supporty a budeme hrát jen na 2 flašky?
    Nebylo by to pak zábavnější? Jo! Ještě CP poty zrušit!

  2. #42
    Píšu, že ne každý ho třeba chce dostat. Zrovna ty po něm třeba vyloženě toužíš koukám
    Chceš ho? Tak jednoduše ten toggle nezapneš.

  3. #43
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    22
    Hlas: Jsem PROTI zavedení anti-buff togle skillu

    Důvod č.1: Debufování může rozhodit tak akorát nějakýho sólistu, co si koupí buffy za adeny u NPC, a pak si jde někam sólo farmit. V případě jakýkoliv party kde je aktiv buffer se záškodnický debuffer prostě odpráskne, rebuff se holt hodí o pár minut dřív než se plánovalo, a pokračuje se v předchozí činnosti. Lineage 2 byla vytvořena primárně pro hru v partě, proto jsem proti zavedení čehokoli, co by podpořilo sólisty na úkor týmové hry s aktiv supportama. Jen ať sólisti začnou brát na farmu aktiv supporta, pak už je nějaký debuffy nerozhodí.

    Případ debufování ve městě snad ani nemá cenu řešit, ale tak pro úplnost teda - prostě se přijde na farmplac / PvPplac, hodí se rebuff a dáll platí už to co jsem napsal výše.

    Důvod č.2: Je to platná (a občas vysoce efektivní) část PvP strategie na Interlude Chroniclu. Sám jsem za EEčko na menších PvP potyčkách občas hodil nějakýmu enemy fighterovi Prophecy of Water, abych ho zpomalil a on nemohl rychle utéct od mých spoluhráčů pryč z boje (BSoE se tehdy používalo jen když byl někdo PK s 5+ PK-bodama, na rate 1x bylo docela drahý na to aby se používalo při kdejakým fajtu).

  4. #44
    Tex

    představ si situaci, kdy máš enemy, kteří campí na portu a ty se tedy potrebujes nabuffovat ve meste jenomže tam potkas hovado ktere te bude urputne debuffovat..co s tim podle tebe? Nabufovat se jinde a pak se rychle preportit? Co kdyz nekdo nema rychle porty a stejne ten debuff dostane?

    Rozumny proti argument je to s tim powkem jak si uvadel, tomu rozumim i kdyz muzes pouzit block windwalk

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Tex

    představ si situaci, kdy máš enemy, kteří campí na portu a ty se tedy potrebujes nabuffovat ve meste jenomže tam potkas hovado ktere te bude urputne debuffovat..co s tim podle tebe? Nabufovat se jinde a pak se rychle preportit? Co kdyz nekdo nema rychle porty a stejne ten debuff dostane?

    Rozumny proti argument je to s tim powkem jak si uvadel, tomu rozumim i kdyz muzes pouzit block windwalk
    na il je gate chant takze si portnes partu kamkoliv

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    7
    Tak už se mi taky stalo, že v cata, když jsem byl na Fréze mi začal hazet PP debuffy, naštěstí freza vyřešila i bez buffu, ještě se flagnul a chcípnul :-D ale uznávám, je to fakt humus v tomto případě, kdyby byl enemy tak v pořádku, ale takto fakt humus

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    ++

  8. #48
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Tex

    představ si situaci, kdy máš enemy, kteří campí na portu a ty se tedy potrebujes nabuffovat ve meste jenomže tam potkas hovado ktere te bude urputne debuffovat..co s tim podle tebe? Nabufovat se jinde a pak se rychle preportit? Co kdyz nekdo nema rychle porty a stejne ten debuff dostane?

    Rozumny proti argument je to s tim powkem jak si uvadel, tomu rozumim i kdyz muzes pouzit block windwalk
    to popisujes jednu tezzu kdyz ste shitbufovali u gk v godd? nebo antika? mate to celkem v oblibe vam by ten block buff spis uskodil nerikam ze to delas ty ale nekdo od vas ano .)

  9. #49
    Quote Originally Posted by Fuzz3R View Post
    to popisujes jednu tezzu kdyz ste shitbufovali u gk v godd? nebo antika? mate to celkem v oblibe vam by ten block buff spis uskodil nerikam ze to delas ty ale nekdo od vas ano .)
    Tohle tu teď řešit je nepodstatné ;)

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    6
    Nevidím důvod proč by se tomuto mělo jakoliv zamezovat. Je to legitimní součástí taktiky ať to tak zůstane, plně v souladu s tvrzením, že nastavení hry se již za běhu měnit nebude. Řešením není toto zakázat, hledejte řešení u sebe a změnte styl hry a pak vám toto nebude vadit.

 

 
Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top