Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Seven Sign

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    6

    Seven Sign

    Zdravim, mam dotaz ohledne Seven Signs. Kdyz jsem prispel v prvni fazi Seal Stony Pristovi of Dawn, dostanu za to cim jsem prispel Ancient Adena? Diky za odpovede ;-)

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by McAwesome View Post
    Zdravim, mam dotaz ohledne Seven Signs. Kdyz jsem prispel v prvni fazi Seal Stony Pristovi of Dawn, dostanu za to cim jsem prispel Ancient Adena? Diky za odpovede ;-)
    jop

  3. #3
    když už je tu založen topic na toto téma, napadá mě také něco na co bych se rád zeptal..
    Pro můj dotaz použiji příklad..
    Registruji se u Dusku, během registrovací periody dám duskovi nějaké kameny, ale dusk prohraje.
    Otázka zní dostanu kameny až příště dusk vyhraje? Kdyby dusk vyhrál hned tu periodu kdy jsem se zaregistroval tak je tam nějaký bonus kterým se násobí množství AA, nebo je to stejné jako kdybych vlozil kameny ve výherní periodě?

    Díky

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    když už je tu založen topic na toto téma, napadá mě také něco na co bych se rád zeptal..
    Pro můj dotaz použiji příklad..
    Registruji se u Dusku, během registrovací periody dám duskovi nějaké kameny, ale dusk prohraje.
    Otázka zní dostanu kameny až příště dusk vyhraje? Kdyby dusk vyhrál hned tu periodu kdy jsem se zaregistroval tak je tam nějaký bonus kterým se násobí množství AA, nebo je to stejné jako kdybych vlozil kameny ve výherní periodě?

    Díky
    1. Nedostaneš to, prostě to provaříš
    2. Není tam bonus. Pořád stejné množství

  5. #5
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    1. Nedostaneš to, prostě to provaříš
    Ty AAčka by měl dostat, až vyhraje jeho strana.

  6. #6
    taky si myslím

  7. #7
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Berte to jako periodu, kde se týden soutěží a ta strana, která vyhraje shrábne vše. Ta co prohraje naopak vše ztratí.
    Ale je možné, že jste zažili různé servery. Už se Vám někdy stalo, že Vám to pak zpětně dalo AA? Mě teda nikdy

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Berte to jako periodu, kde se týden soutěží a ta strana, která vyhraje shrábne vše. Ta co prohraje naopak vše ztratí.
    Ale je možné, že jste zažili různé servery. Už se Vám někdy stalo, že Vám to pak zpětně dalo AA? Mě teda nikdy
    me jo, tady na de

  9. #9
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Furt ty AA máš uložený u Dawna nebo Duska. Jen musíš počkat až vyhraje a pak je vybrat.

  10. #10
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    me jo, tady na de
    tak to je pro prohrané dobrá zpráva teď aby zamakali na festivalu

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top