Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 50

Thread: Wall Hack

  1. #11
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Lumpicek View Post
    docela vtipné... Pokud WH neovlivňuje hru pak tedy nechápu proč se za něj na starém DE dostávaly Permy. No v tom případě jsou povoleny i ostatní úpravy které nezachytí Guard
    Očividně jsi nečetl ani řádku o tom co jsem psal...

  2. #12
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Lumpicek View Post
    V tom případě stačí systém hry upravit do takové formy aby si hru spustil. Nic ve zlém ale taková hra ztrácí význam.

    Systém donatu si v tomto případě podřezal větev.

    1. Do hry kde jsou povoleny (Hacky / úpravy na úrovni hacku) Nebude inteligentní člověk investovat zbytečně peníze.
    2. S botem si jednoduše obejdeš systém a do hry se dostaneš a na DECka si prostě vyděláš.
    3. V tom horším případě, kdy budeš tímhle stylem vydělávat, pak nepotřebuješ DECka a vše si prostě nafarmíš.

    = Hra ztrácí význam a umře to stejně jako poslední DE...
    To snad nemůžeš myslet vážně, co jsi tu napsal?

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    Myslím to smrtelně vážně, od doby co vím, že tu tyhle úpravy fungují, tak jsem neposlal ani korunu. A to se bohužel nezmění. Celá hra je aktuálně o tom kdo vidí skrz více více textur a kdo má lépe upravený systém... žádný moment překvapení a vyrovnaného PVP... Nejsmutnější je, že už dost lidí přesně z tohoto důvodu odešlo...

  4. #14
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Lumpicek View Post
    Myslím to smrtelně vážně, od doby co vím, že tu tyhle úpravy fungují, tak jsem neposlal ani korunu. A to se bohužel nezmění. Celá hra je aktuálně o tom kdo vidí skrz více více textur a kdo má lépe upravený systém... žádný moment překvapení a vyrovnaného PVP... Nejsmutnější je, že už dost lidí přesně z tohoto důvodu odešlo...
    To co jsi napsal předtím mi nedává moc smysl. Donate pro nás není prioritou, takže pokud tě to neodvedlo od hraní, tak u mě dobrý. Ten problém nafukuješ není to tak dramatické, jak se tu snažíš uvést.

  5. #15
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Já v tom vidím jen jednu věc. Ownage jsou noobové a prohrávají pvp i když mají zerg. Do toho jste jim vzali bsoe. Stejně furt nechápu proč to na 16x rate používají. Takže se tady snaží udělat špatnou atmosféru a chovají se jako když jim celý server ubližuje...

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    12
    Lumpicek ma v niecom urcite pravdu. Wallhack ZASADNE meni tu hru, pretoze moment prekvapenia je pri pvp jednym z najvacsich faktorov.
    Osobne to nepouzivam, pretoze tym hra pre mna straca iste caro, kvoli ktoremu tu hru hrame nie?

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Vy jste hrozne ublizeny moment prekvapeni u mass pvp neudelas ani nahodou, vsude ma kazda strana milion no klan postav se kteryma se koukaji kde kdo je...

    To by jsi mel videt nejmenovane servery co se da vsechno do system dat za upravy a to jsou teprve veci, ktere ti ovlivni hru ....

  8. #18
    ja se o wallhacku dozvedel poprve na minulem DE kdyz ho pouzivali ownage xD

  9. #19
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by glycerin View Post
    Vy jste hrozne ublizeny moment prekvapeni u mass pvp neudelas ani nahodou, vsude ma kazda strana milion no klan postav se kteryma se koukaji kde kdo je...

    To by jsi mel videt nejmenovane servery co se da vsechno do system dat za upravy a to jsou teprve veci, ktere ti ovlivni hru ....
    Možná je sere, když chodí huntit pety a subky do fogu, že o nich enemy vědí dřív a stíhají to odlognout...

  10. #20
    A co zoom hack. Ten je tady už od dob DarkAngels (a možná déle), chvilema to bylo někde zakázaný, chvílema ne.
    Když zakážete dráťák, tak stejně půjde koukat skrz stěny pomocí zoomhacku... pamatuju že se to jailovalo na CS když někdo natargetoval někoho, koho by neměl vidět a takový srandy...

    Tím chci říct, že mi příjde že tohle řešit v dnešní době nemá moc smysl...

 

 
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top