Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 50

Thread: Wall Hack

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54

    Wall Hack

    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    No jenže to je právě ono, za dob LE bylo WH téměř to jediné jak se dalo tak trochu podvádět. Pochopitelně to měl kde kdo, jen se o tom moc nevědělo. V té době nebyla ani žádná možnost jak to blokovat. Dnes tu ta možnost je, ale jak jsem ti už psal nadělá to víc škody než užitku.
    Ahoj Šroube,
    co se týče toho WH, sám píšeš, že to byl dřív podvod. Co se tedy najednou změnilo? Však to docela zásadně ovlivňuje herní strategii. Argument, že to můžou mít všichni, je jako kdyby si říkal, že všechny neopravené bugy na serveru můžou taky využívat všichni a proto je nebudeš opravovat. WH velmi ovlivňuje herní strategii např. u WBček, případně CATA a jiná místa, kde je spousta stěn a předmětů. Takticky chceš projít na určité místo, aby si nešel přes oblíbené fleky enemy a i když tě v životě nemohli vidět tak si doběhnou huntit pety atd. U WB chceš jít jinou cestou aby si tě nikdo nevšiml a nakonec zjistíš, že o tobě vědí už z giranu. To rovnou můžeš předělat textury na průhledné a je vyřešeno. Určitě vývojáři nedělali stěny proto aby si skrz ně mohl vidět.
    Třeba mi tu tedy vysvětlíš, jaké pozitivum tato úprava má?
    A vůbec to není o tom kdo kdy dostal na ***** atd.... Proč se tedy nesmí botit, když bota si může taky každý stáhnout?
    Ber to prosím jako konstruktivní kritiku a ne jako osobní atak, pouze o tom chci s tebou diskutovat a třeba se dobereme nějaké vzájemné shody.
    Dík
    Killers/Format

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Dovolil jsem si z toho udělat nový topick, vyjadřoval jsem se k tomu na vícero místech, tak ať to má své vlákno. Zachvilku ti sem přilepím svůj názor.

  3. #3
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Upřímně nemám WH rád, ale je tu několik úskalí, která se dříve nemuseli řešit. Kdyby to bylo o tom jen zablokovat WH neváhám ani vteřinu, bohužel jak asi dobře víš, WH není nic jiného než vypnutí textur a ponechání drátového modelu. Toto je provedeno úpravou klienta. Bohužel soubory které jsou na to třeba upravit, jsou používány i pro mnoho jiných užitečných modifikací. Dnes má téměř každý hráč svůj systém nějak vyladěn a používá ho na všech serverech.

    V minulosti jsme zde měli velkou řadu souborů blokovaných proti změnám, ano nešel WH, ale vyvolalo to velkou vlnu nevole, řada lidí dokonce na základě tohoto omezení odešla ze serveru. Proto jsme na tomto serveru chtěli zkusit mnohem mírnější taktiku co se omezení týká. Omezili jsme pouze věci o kterých je známo že mění zásadně funkce klienta.

    Shrnuto podtrženo asi chápeš, že to je celkem nelehká situace. Když bloknu WH nadělám tím spoustu nepříjemností, u WB si holt dají klany čumpety po cestě, Cata můžeš udělat to samé. Nerozporuji to co píšeš, máš pochopitelně pravdu, ale když si to dám na "misky vah", tak se mě to kloní k tomu WH neřešit... snad je ti můj postoj jasnější. Mluvím tu o mém postoji, ale myslím to za celý team.
    Last edited by Sroubek; 02-11-2017 at 15:58.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Nauc se prosim psat hold-t spravne

    //Sroubek: dík za upozornění
    Last edited by Sroubek; 02-11-2017 at 15:59.

  5. #5
    A já za to na prvnim DEčku dostal perma ban, no to potěší

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Jakozto nezaujaty bych poprosil vypsat veci, ktere by nebylo mozne s bloklym WH upravovat.

    Diky tomu by se dalo dale diskutovat jak s WH nalozit.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Nechápu proč Vám to najednou tak moc vadí. Je to stejné pro všechny a upřímně zakazovat něco v průběhu serveru je nesmysl pokud to nějak zásadně neovlivní hru a že WH ji opravdu moc zásadně neovlivňuje.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    docela vtipné... Pokud WH neovlivňuje hru pak tedy nechápu proč se za něj na starém DE dostávaly Permy. No v tom případě jsou povoleny i ostatní úpravy které nezachytí Guard

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Lumpicek View Post
    docela vtipné... Pokud WH neovlivňuje hru pak tedy nechápu proč se za něj na starém DE dostávaly Permy. No v tom případě jsou povoleny i ostatní úpravy které nezachytí Guard

    Již před startem bylo řečeno, že vše co ti dovolí hra dostat se do hry je povoleno, to co je zamezeno tak s tím hru nespustíš.

    Třeba můj milovaný assist na vlnovce je zakázan

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Již před startem bylo řečeno, že vše co ti dovolí hra dostat se do hry je povoleno, to co je zamezeno tak s tím hru nespustíš.

    Třeba můj milovaný assist na vlnovce je zakázan

    V tom případě stačí systém hry upravit do takové formy aby si hru spustil. Nic ve zlém ale taková hra ztrácí význam.

    Systém donatu si v tomto případě podřezal větev.

    1. Do hry kde jsou povoleny (Hacky / úpravy na úrovni hacku) Nebude inteligentní člověk investovat zbytečně peníze.
    2. S botem si jednoduše obejdeš systém a do hry se dostaneš a na DECka si prostě vyděláš.
    3. V tom horším případě, kdy budeš tímhle stylem vydělávat, pak nepotřebuješ DECka a vše si prostě nafarmíš.

    = Hra ztrácí význam a umře to stejně jako poslední DE...

 

 
Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top