Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    5

    Dimensional rift

    Caute potrebuju radu ohledne riftu chci chodit zabijet anakazela 78 pamatuju si driv ze sel vysolovat s jednim destrem ale dnes jsem to zkousel a nezabil jsem ho poprosil bych o radu nebo navod jak nato pokud ho uz nekdo zabil tak s jakyma buferama a kolik destru tam bylo dekuju za odpoved jakoukoliv

  2. #2
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    A v jakém složení jsi tam šel, včetně výbavy?

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    5
    dva destrove oba S sperky,tallum set +3,Dragon slayer bd wc s covkem a SE jde o to ze jsem se neuvampil nechapu to a kdyz jsem se ptal lidi sami nevedeli jak je nastavenej tady rift :-( proto sem pisu jinak bych to tu nezakladal popripade dolognout sws a uvampim se? nebo stejne to bude malo?

  4. #4
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Problém bude. že nemáš earth a hunter od sws + IM s focusem. Dragon slayer je na *****.

  5. #5
    Full buff: SWS (Champion, Renewal, Earth, Hunter)
    BD (Fury, Fire, Vampire)
    WC (chov, war chant)
    Kočka
    Berseker spirit (zerk)

    a měl by jsi to zabít, pokud by moc nakládal, tak si dej od WC Earth chant místo War chant. Popřípadě ještě vynechat zerk. Nevím jak nakládá. GL
    Last edited by WRAlth; 29-10-2017 at 08:22.

  6. #6
    Jak píše fat12, potřebuješ co nejvyšší kritikal rate aby ses vyvampil. Dance of vampire je ti takřka k ničemu když nekrituješ =)
    Můžete někdo podat info, zda-li je to možné ho v jednom destru na fullbuffu a s jakym EQ vysolovat?

    Díky a GL

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top