Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Autoclicker

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91

    Autoclicker

    Chtel bych se zeptat, jak je to s Autoclickerem?
    Napr. kdyz predelavam 7k Animal Skinu na Leather, tak bych ho nemusel klikat sam, ale zapl bych autoclicker.

    Jde mi o to, abych za to nemel ban, to by me mrzelo.

  2. #2
    7k je ještě v pohodě, to je tak 15 min práce. 35k je horších, no Ale souhlas, že "adenky" by někdy bodly Zatím to řeším makrem na myši.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Žádného klikera sem tu nerozjel. Jediný co funguje je karmou na klávesnici nebo myši

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Já to klikám postupně,když jsem v Giranu, přijdu k trpošovi , za 30s mu vyplácám manu a běžím dál ale nějaký povolený "hack" by se hodil

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Nechci je radsi ani zkouset, pokud nebudu vedet ze to nebude problem.

    Quote Originally Posted by Ravenn View Post
    Já to klikám postupně,když jsem v Giranu, přijdu k trpošovi , za 30s mu vyplácám manu a běžím dál ale nějaký povolený "hack" by se hodil
    Proto sedim v TLM robe, aby si lidi mohli craftit co nejvic

  6. #6
    hosi mi mame 350 000 AB, 350 000 Aminal skin atd ..... taky by se hodil klicker, je tedy nejaky ktery by mohl zachranit moji mysku ? PS mam nahradni mys kterou pouzivat na craft

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    hosi mi mame 350 000 AB, 350 000 Aminal skin atd ..... taky by se hodil klicker, je tedy nejaky ktery by mohl zachranit moji mysku ? PS mam nahradni mys kterou pouzivat na craft
    Autoclickeru je nekolik, jen nevim jak reaguje server guard na takovy program

  8. #8
    GE19 VIP
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Trenčín
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Autoclickeru je nekolik, jen nevim jak reaguje server guard na takovy program
    Skusal som mnozstvo roznych programov, ktore pod OS funguju (jednoduche softwarove autoklikanie), ale akonahle som v hre, ani jeden nereaguje.
    Tiez by ma zaujmala tato otazka a ako to riesia ostatny hraci, ked vidim ake velke mnozstvo materialu musim denne spracovavat. Funguje niekomu nejkay program ?
    Nerad by som obetoval nie prilis lacnu mys, ked existuje jednoduchy sposob ako ju posetrit.

  9. #9
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Bud sa Sroubek rozhodol venovat vytazok z donatu na nakup novych mysi pre vsetkych crafterov alebo neviem... Lebo fakt je to demencia klikat 2k x ked idete postavit 1 gunu. Adenky by mali byt povolene, nevidim nejaky vazny dovod preco by nemali byt lebo sa nedaju zneuzit na afk botenie atd...

  10. #10
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    1
    coz o to clicker my funguje. Ale ten matros jako solista se shani tezko

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top